GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Köpek Kafesi, Çiti

kategorisinde 624 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Köpek Kafesi, Çiti

Dış ve iç mekanlarda kullanılan köpek kafesleri metal malzemeden ve çitten üretilir. Faklı modellerle tasarlanan köpek kafesi modelleri, evcil hayvanınızın taşınması sırasında kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Evinizde yetiştirmek üzere aldığınız yavru köpeğinize tuvalet eğitimi vermek için gerekli olan köpek kafesi, plastik malzemeden de üretilebilir. Köpeğinizin cinsine en uygun ürünü alarak evde yaşam kurallarını kolayca öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Eğitiminde Kafesin Önemi

Köpek Kafesi, Çiti

Köpek kafesi kullanımı, evinizde yaşayacak yavru köpeğin tuvalet eğitimi ve ev yaşamına alışma süreci için büyük önem taşır. Sizin gözünüzün önünde olamayacağı zamanı kafesinde geçirirse tehlikeli alışkanlıklar kazanmaz. Ev yaşamı kurallarını, neleri yapmaması gerektiğini öğrenene kadar belli süreler içinde onu kafesinde tutmanız iyi olacaktır. Erişkinlik döneminde irileşen ve çok aktifleşen tehlikeli köpek cinslerini ev yaşamına alışıncaya kadar kafesinde eğitmeniz doğru bir yaklaşımdır. Kafes kullanımı köpek eğitim uzmanları tarafından da önerilir. Köpeğinize vereceğiniz tuvalet eğitiminin çok daha kolay biçimde sonuçlanmasını istiyorsanız köpek kafesi kullanımını tercih edebilirsiniz. Köpek kafesi eğitimi alan köpekler, kendi yaşam alanlarını belirlemeye ve belli kurallara uyarak yaşamaya kolayca alışır.

Fonksiyonel Köpek Kafesi Modelleriyle Tanışın

Köpek Kafesi, Çiti

Galvanizden üretilen tekerlekli köpek kafesi, plastikten yapılan taşıma sepeti, çift kapılı tel kafes ve köpek oyun bahçesi gibi modellerle tasarlanan kafesler birden fazla amaca hizmet eder. Köpeğin güvenli tutulması, ev yaşamına alıştırılması ve araçlar içinde kolayca taşınması için kullanılan ürünlerdir. Her ırktan ve yaştan köpeğin güvenli olarak taşınmasında telden yapılan köpek kafeslerini kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde köpeğin bahçenizde kalması için de tercih edebilirsiniz. Kampa ya da tatile giderken kolayca yanınızda götürebileceğiniz tel köpek kafesi modelleri, can dostunuz için güvenli bir barınak oluşturur. Çift kapılı tel köpek kafesi çeşitleri uzun süreli tatiller için ideal ürünlerdir. Tel kafesler katlanabilir özellikli olduklarından taşınmaları da kolaydır. Dayanıklı ve kaliteli metalden tasarlanan tel kafesler büyük ve küçük ebatlarla üretildiklerinden her tür köpek cinsi için kullanılabilir.

Oyun Bahçesi Olarak Kullanın

Köpek Kafesi, Çiti

Yavru köpekler için güzel bir oyun bahçesi olan panel köpek çiti seçenekleri, yaramaz yavruları korumak ve eğitmek için iyi bir barınaktır. İçine yumuşak minderler, yastıklar ve köpek oyuncakları koyarak ilgi çekici bir oyun alanı oluşturabilirsiniz. Tuvalet yapacağı alanı ve yemek kabı olacak şekilde dizayn edeceğiniz oyun bahçesini, günün büyük bölümünde kullanmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz evde isterseniz de bahçede tutabileceğiniz tel köpek kafesleri hem köpeğinizi hem de sizi memnun edecektir. Köpeğinizin eğitimi bitip erişkinlik dönemine ulaştıktan sonra panel köpek çiti modelini katlayıp kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Doğru Kafes Seçimi Yapın

  • Köpeğinizin içinde rahatça hareket edebileceği büyüklükte bir köpek kafesi alın.
  • Kaliteli ve antibakteriyel malzemelerle üretilen modelleri seçin.
  • Tepsileri çıkarılıp temizlenebilen çeşitleri alın.
  • Üst kapağı açılabilir köpek kafesi modelleri yavru köpekler için kullanışlı olur.
  • Köpeğiniz güvenilir alışkanlıklar geliştirince kafes kullanımını bırakın.

Bunlara Dikkat Edin

  • Köpeğinizi tüm gün boyunca kafesinde kapalı tutmayın.
  • Gezmesi ve hava alması için dışarı çıkarın. Kendi iradesiyle kafese girip çıkmasına izin verin.
  • İlk kez kafese sokarken ısrarcı olmayın. Oyun oynar gibi girmesini sağlayın. Üzerine kapıyı kapatıp kilitlemeyin.
  • Kafesine oyuncaklar, yastıklar ve yumuşak örtüler koyup kendini evinde hissetmesini sağlayın.
  • Köpeğinize kafes eğitimi verirken sabırlı olun. Kendine güvenli yaşam alanı oluşturmasını sağlayın.