GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka
Mama Türü
Diğer Özellikler

Acana Köpek Maması

kategorisinde 178 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi köpek yaşı için arıyorsunuz?

Acana Köpek Maması

Bir Champion Pet Foods markası olan Acana, köpeklerin sağlığını korumak ve desteklemek üzere hazırlanmış köpek mamalarını sizlerle buluşturuyor. Yavru ve yetişkin köpeklerin beslenmesine uygun köpek mamaları sunan Acana, yöresel taze ve doğal içeriklere sahip mamalarıyla köpek sahiplerinden tam not almayı başarıyor. Acana köpek maması çeşitleri arasında farklı yaş, farklı ırk ve farklı özel durumlara uygun seçenekler bulunuyor. Koruyucu madde içermeyen Acana köpek mamaları ile siz de minik dostunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesine yardımcı olabilirsiniz. Farklı içeriklerle lezzetlendirilen Acana köpek maması çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve minik dostunuzun beslenmesine uygun Acana mamalara kolayca sahip olabilirsiniz.

Acana Yavru Köpek Maması Çeşitleri

Yavru köpeklerin ve yetişkin köpeklerin beslenmelerinde ihtiyaç duyduğu besinler, mineraller ve vitaminler değişkenlik gösterir. Bu yüzden yavru köpekler için özel olarak geliştirilen Acana yavru köpek maması çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Acana yavru köpek maması 17 kg, 11 kg, 6 kg gibi farklı gramajlardaki paketlerde beğenilere sunuluyor. Yavru köpeklerin beyin ve kas gelişimini destekleyen vitamin ve mineraller içeren Acana yavru köpek mamaları, farklı içerikler ve farklı lezzetlerle her köpeğin damak zevkine uygun seçenekler sunar. Balık ve sebzeli, tavuk ve hindi etli, tavuk ve balıklı gibi farklı lezzetlere sahip Acana yavru köpek maması çeşitleri bulunuyor. Acana yavru köpek mamaları arasında ayrıca farklı ırklara uygun alternatifler de yer alıyor. Örneğin; Acana büyük ırk yavru köpek maması arıyorsanız Acana Heritage Puppy Large köpek mamalarını inceleyebilirsiniz. Acana Puppy Small mama çeşidi ise Acana küçük ırk köpek maması arayanlar için uygundur.

Acana Yetişkin Köpek Maması Çeşitleri

Acana, yavru köpek maması çeşitlerinin yanı sıra farklı içeriklerle hazırlanmış yetişkin köpek mamaları da üretiyor. Acana yetişkin köpek maması çeşitleri kas yapısını, kalp sağlığını ve bağışıklık sistemini koruyan vitamin ve mineraller ile yetişkin köpeklerin sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Yetişkin köpeklerin günlük beslenmesi için gerekli protein, vitamin ve mineralleri içeren Acana köpek maması çeşitleri arasında da ırklara göre ayrımlar bulunuyor. Acana bunun yanı sıra tüm ırk ve yaşam evrelerinde kullanıma uygun mamalar da sunuyor. Örneğin; Acana Classic Red köpek maması tüm ırk köpeklerde ve yaşam evrelerinde kullanılabilir. Acana Classic Red köpek maması, köpeğinizi her yönüyle beslemek için hepsi de WholePrey(TM) oranlarında günlük taze ya da çiğ olarak teslim edilen çayırda otlamış kuzu, Angus sığırı ve Yorkshire domuzu içermektedir.

Acana Köpek Maması Fiyatları

Acana mama çeşitleri arasında köpeklerin yaş ve ırklarına uygun seçenekler bulunduğu gibi onların özel durumlarına uygun mamalar da bulunuyor. Örneğin; köpeklerde sıklıkla görülen tahıl alerjisi durumunda Acana Tahılsız Seri imdada yetişiyor. Eğer siz de tahıl içeriğinin minik dostunuz için tehlike oluşturabileceğini düşünüyor ya da daha yüksek protein oranı içeren mamalar tercih etmek istiyorsanız Acana tahılsız mama çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Acana köpek maması seçenekleri arasında her köpek için uygun bir alternatif bulunuyor. Acana köpek maması fiyatları mamanın içeriğine ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. En uygun fiyatlı Acana köpek maması çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, indirim fırsatlarından faydalanarak alacağınız Acana köpek mamasına cazip seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Acana markasının yanı sıra diğer markaların da mamalarını incelemek isterseniz Köpek Maması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.