GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kiwi

markasında 284 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kiwi bebek bakımında gerekli envaiçeşit ürünüyle ebeveynlerin gözde markalarından biridir. Araçla seyahatte bebeğinizin güvenliğini sağlayabileceğiniz bir oto koltuğu, emeklemeden adım atmaya yeni yeni geçen bebekler için yürüteçler, bebek arabaları ve biberon ısıtıcıları gibi birçok bebek ürününe Kiwi ile ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü bulmak, fiyat performanslarını karşılaştırmak, hızlıca sonuca ulaşmak için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Popüler Kiwi Ürünleri

Farklı tasarım ve özelliklerle satışa sunulan Kiwi marka bebek arabaları yağmurluk, taşıma koltuğu gibi diğer ürünlerle setler halinde de temin edilebilir. Bir Kiwi bebek arabası 10 ile 15 kg arasında değişen taşıma kapasiteleriyle farklı birçok bebek ağırlığı için kullanıma uygundur. 4 kademeli tente ayarı sayesinde hava şartlarına göre kolayca kumanda edebileceğiniz ürünün tutma yeri de oldukça rahattır. Tutamak arabayı süren kişiye göre ayarlanabilir yükseklik özelliğiyle de kendini devamlı güncelleyebilir. Üst tarafının yanı sıra alt tarafında da avantajlı kısımlara sahip olan ürünün geniş bir alt sepeti vardır. Bebeğinizin çeşitli ihtiyaçlarını, el çantalarınızı koyabileceğiniz sepet minimal eşyalarınızı sizin yerinize taşıyabilir. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde kesintisiz ve rahat dönüş imkanı sağlayan bebek arabalarına kategorimizden hızla ulaşabilirsiniz. Yakın zaman önce doğan bebeklerden okul çağına gelenlere kadar farklı grupları için bulabileceğiniz Kiwi oto koltuk modelleriyle de çocuğunuzun güvenli seyahatini sağlayabilirsiniz. 36 kilograma ulaşan taşıma kapasitesi sayesinde çocuklarınızın farklı dönemlerinde de ürünü kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir baş koruma özelliği vücudu hızla gelişen çocuklar için rahatlıkla yeni bir forma getirilebilir. Oturması oldukça rahat olan oto koltuk uluslararası bir standart olan Isofix ile yapılandırılan modeller de içerir. Farklı model ve fiyat aralıklarıyla Kiwi oto koltuklarına kategorimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Kiwi beşik modelleriyse kolay katlanabilir, ergonomik tasarımıyla öne çıkar. 3 kademeli tentesi ideal şekle kolayca getirilebilir.

Öne Çıkan Diğer Kiwi Ürünleri

Bebeklerin beslenmeleri noktasında uzun bir dönem yanlarında olan biberonlar Kiwi biberon ısıtıcılarıyla ideal ısıya kolayca getirilebilir. Buz çözme fonksiyonuna sahip olan ürün sütün vitamin ve besinlerini de korur. BPA içermeyen Kiwi biberon ısıtıcılar sterilize fonksiyonu sayesinde gerekli hijyeni de sağlar. Ev ortamında bebeğin ihtiyaç duyduğu nemi sağlamak içinse Kiwi hava nemlendiricileri tercih edebilirsiniz. 5 litrelik su tankı kapasitesine sahip olan ürün 360 derece buhar dağıtımı, ayarlanabilir buhar çıkışı ve ultrasonik nemlendirme gibi yan özelliklere sahiptir. Üst solunum yolunun tıkanıklığında, burun ve sinüslerdeki kuruluğun azalmasında da kullanılabilen ürünü sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Sessiz bir şekilde çalışan Kiwi yürüteçlerle de bebeğinizin yürüme aşamasına geçişini kolaylaştırabilirsiniz. İlk adım arabası formuyla tasarlanan ürün direksiyon kısmındaki oyuncak ve müzikleriyle bebeğinizin ilgisini çekecek detaylara sahiptir. Bebeğinizin rahat ve yumuşak oturma alanına oturarak kolayca gezinebileceği ürün hızlı alışveriş imkanıyla sayfamızda yer almaktadır. İstediğiniz ürünü farklı tasarımlarıyla kolayca edinmek için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Uyku ve Gezi İçin Kiwi Ürünleri

Bebeğinizin farklı evrelerindeki eğlence ve uyku gereksinimini diğer Kiwi ürünleriyle de daha keyifli hale getirebilirsiniz. Çocuğunuza denge ve koordinasyonu öğretebilecek, faydalı bir Kiwi scooter ürünü, üzerine binilip sallanılabilen bir formda tasarlanır. Yapımında ahşaptan faydalanılan üründe çocuğunuz ileri - geri sallanarak psiko-motor gelişimine de fayda sağlar. Tamamen organik, süngerli veya kuzu yününden bulabileceğiniz Kiwi yatakları da günün geniş bir zamanında uykuya ihtiyaç duyan bebekleriniz için mükemmel bir tercih olabilir. Terlemeyi minimuma çeken yün tipi, kaliteli bir uykunun kapılarını aralar. Ekolojik ve anti alerjik olan ürün kışın sıcak, yazın da serin tutan teknolojilerle donatılır. Bebeğinizin alacağı uyku kalitesini arttıran yatakları kategorimizden kolayca ulaşabilir, hızlı alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.