GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kenwood

markasında 368 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kenwood 1947'den bu yana şık ve oldukça pratik mutfak aletleri üreten küresel bir markadır. Mutfağınızda yemeklerinizi zorlanmadan, bir yardımcıyla beraber hazırlamanıza imkan veren Kenwood mutfak ürünleri ödül kazanan tasarımlara sahiptir. Blender, kettle, mutfak robotu, filtre kahve makinesi gibi ürünleriyle kategorimizde yer alan Kenwood ürünlerini inceleyebilir, istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Popüler Kenwood Ürünleri

1000 ve 1700 W gibi farklı güçlerde tasarlanan Kenwood mutfak şefi çok amaçlı kullanabileceğiniz bir mutfak ürünüdür. Farklı hazne aparatlarıyla pizza ve ekmek hamuru yoğurabileceğiniz, pasta kreması yapabileceğiniz ürün geniş haznesi sayesinde gıdalarınızı rahatça içine alır. Ekseriyetle paslanmaz çelikten üretilen Kenwood mutfak şefi böylece uzun müddet sorunsuz kullanılabilir. Cam blender bölümü sayesinde karıştırdığınız ürünlerin kıvama gelip gelmediğini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirken sıçramayı önleyen kapağı sayesinde tezgahınız temiz kalır. Buz kırma özelliğine sahip modelleriyle ayrıca dikkat çeken Kenwood blender modelleri de en temel mutfak yardımcılarınızdan biri olabilir. 300'den 800 W'a kadar değişken güç aralıklarında görebileceğiniz ürünün gövdesini plastik ya da alüminyum yapısıyla görebilirsiniz. Kaydırmayan tabanı sayesinde kolayca kontrol edebileceğiniz Kenwood blender modelleri geniş fiyat skalası ve kolay alışveriş imkanıyla kategorimizde yer almaktadır. Kahvaltı ya da daha kompleks yemekler hazırlarken Kenwood mikserlerle de işinizi kolayca görebilirsiniz. 5 farklı hız seviyesine sahip ürün mükemmel karıştırma performansıyla istediğiniz gıda sentezine ulaşmanızı sağlar.

Öne Çıkan Diğer Kenwood Ürünleri

Hamur işi yemekler hazırlarken hamurun istenilen kıvama kolayca gelmesi için güçlü bir Kenwood hamur yoğurma makinesi sizin en önemli yardımcınız olabilir. 6 farklı hız kademesi sayesinde hamuru seri bir şekilde istediğiniz forma kavuşturabilirsiniz. Karıştırma, çırpma ve yoğurma işlevlerine sahip olan ürün 500 W gücüyle her zaman hazırdır. 5000 ml doğrayıcı hazne kapasitesi sayesinde rahatça yoğurabileceğiniz hamurlarınız pizza, ekmek ve türevi yiyeceklerinizi minimum zahmetle hazırlamanızı sağlar. Çırpıcı aparat, sıçramayı önleyen kapak, hava kabarcıklı karıştırma da ürünü cazip kılan özelliklerdir. Hamur yoğurma makinesinin yanı sıra mikser, mutfak şefi gibi ürünleri de içeren Kenwood KMIX serisiyle ürüne ulaşabilirsiniz. İçecek hazırlama grubundaysa karşınıza Kenwood kettle ürünleri çıkabilir. 2200 W güce sahip su ısıtıcılar 1 ya da 1.7 litre gibi farklı ısıtıcı kapasitelerinde tasarlanır. Minimal ya da kalabalık ortamlar için farklı türlerini seçebileceğiniz ürün su ve kireç filtresine sahip modelleriyle suyunuzu sıcak ve özenli bir şekilde size sunar. Su kaynama ve susuz çalışma emniyetlerine de sahip olan Kenwood su ısıtıcıları hızlı alışveriş imkanıyla kategorimizde satışa sunulmaktadır. Güne dinç başlamak ve devam etmek içinse bir Kenwood filtre kahve makinesi ile leziz bir kahve demleyebilirsiniz. 1000 W ayarındaki gücüyle sağlam bir şekilde çalışan makine tek seferde 6 bardağa yetecek kadar filtre kahve hazırlayabilir.

Kenwood Hakkında

Ödül almış tasarımlarıyla stil sahibi olduğunu kanıtlayan marka şıklıkla verimi bir arada yakalayan aletler üretir. 1950'lerde ekmek kızartma makineleriyle mutfaklarda devrim yaratan Kenwood bugün envaiçeşit ürünüyle mutfak asistanınız olacak aletler üretmektedir. Müşterilerinin mutfak deneyimlerini kolaylaştırmak, maksimum verim alınabilecek hale getirmek için çalışan marka mikserlerden mutfak robotlarına birçok ürünüyle dünya ölçeğindeki ödülleri de toplamasını bilmiştir. Siz de bu köklü ve üstün nitelikli mutfak aletlerine kolayca ulaşmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.