GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Whiskas Kedi Maması

kategorisinde 568 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Whiskas Kedi Maması

Kedilerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri ve gelişimlerini tamamlayabilmeleri konusunda ne yedikleri büyük önem taşır. Onların yaşına, kilosuna ve özel durumuna uygun kedi mamaları minik dostunuzun sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlayabilmesine yardımcı olur. Seçilen kedi mamasında da kaliteli ve içeriğine güvenilir markaları tercih etmek gerekir. Kedi maması denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Whiskas, farklı içeriklerle hazırladığı mamalarla her kedinin damak zevkine uygun seçenekler sunuyor. Whiskas kedi maması seçenekleri arasında hem yavru kediler hem de yetişkin kediler için uygun seçenekler bulunuyor. Aradığınız kedi mamasını bulmak için kategorimizde yer alan Whiskas kedi mamalarını incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Whiskas Yavru Kedi Mamaları

Yavru kediler ile yetişkin kedilerin ihtiyaç duyduğu besinler, vitamin ve mineraller birbirinden farklıdır. Bu yüzden yavru ve yetişkin kediler için ayrı mamalar hazırlanır. Whiskas yavru kedi maması çeşitleri, yavru kedinizin büyümesinde ve gelişmesinde ona yardımcıdır. Whiskas yavru kedi maması çeşitleri arasında hayvanlı gravy soslu yavru kedi maması, gravy sos içinde tavuklu, sığır etli, kuzu etli, tavşanlı kedi maması, tavuklu kedi maması gibi seçenekler bulunuyor. Whiskas yavru kedi yaş mama ya da kuru mama çeşitleri arasından kedinizin damak zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Whiskas yavru kedi kuru mama çeşitlerinden biri olan tavuklu mama, 2-12 aylık kedilerin beslenmesi için uygundur. Yavru kedinizin sağlıklı bir kediye dönüşerek büyümesi için gerekli olan bütün besinleri içerecek şekilde formüle edilmiş olan bu mama, bağışıklığı desteklemeye yardımcı arttırılmış E Vitamin'li ve taurinlidir.

Whiskas Yetişkin Kedi Mamaları

Whiskas kedi maması çeşitleri arasında yetişkin kedilere uygun mamalar da bulunuyor. 1 yaşından itibaren kedilerin beslenmesi için uygun olan bu mamalar, farklı içeriklerle hazırlanıyor. Whiskas yetişkin kedi maması çeşitleri arasında klasik güveç kedi maması, güveç sığır etli yaş mama, güveç tavuk etli yaş mama, kremalı tavuklu çorba kedi maması, sığır etli çorba kedi maması, somonlu kedi maması gibi mama seçenekleri yer alıyor. Sebze protein ekstraktları, çeşitli şekerler, mineraller gibi içeriklerle hazırlanan Whiskas yetişkin kedi mamaları kedilerin damak zevkine uygun alternatifler sunar. Balıklı, tavuklu, kuzu etli ya da sığır etli kedi maması seçenekleri arasından minik dostunuzun damak zevkine uygun birini tercih edebilirsiniz.

Whiskas Kedi Maması Fiyatları

Farklı içeriklerle hazırlanan Whiskas kedi mamaları hem kedinizin beslenme ihtiyacını karşılar hem de vitamin ve protein ihtiyaçlarını karşılar. Kedinizin cinsine, yaşına, kilosuna ve hareket yapısına dikkat ederek Whiskas kedi maması seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Whiskas kedi mamaları yetişkin ve yavru kediler için özel olarak formüle edildiği gibi kısırlaştırılmış kediler için de farklı alternatiflerle sunulur. Kısırlaştırdığınız kediniz için Whiskas kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Farklı paketlerde sunulan kedi mamalarının fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek bütçenize uygun bir mamayı kolayca satın alabilirsiniz. Daha fazla markanın kedi maması seçeneklerini incelemek isterseniz ise Kedi Maması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.