GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka
Mama Türü

Seçili Kriterlerde Ara

Trendline Kedi Maması

kategorisinde 355 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Trendline Kedi Maması

Minik dostlarımızın gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmeleri konusunda beslenme alışkanlıkları ve ne yedikleri de büyük önem taşır. Tıpkı insanlar gibi kedilerin de farklı dönemlerinde farklı besinler tüketmeye gereksinimi olur. Trendline kedi mamaları kedilerin bu gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak hazırlanır. Hem yavruluk dönemindeki hem de yetişkinlik dönemindeki kediler için özel olarak ayrı ayrı formüle edilen Trendline kedi maması çeşitleri, kedinizin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin öğelerinden faydalanabilmesini sağlar. Protein bakımından zenginliği ile öne çıkan Trendline kedi maması çeşitleri, minik dostunuzun sağlıklı bir şekilde beslenebilmesine yardımcı olur. Farklı içeriklerle geliştirilen Trendline kedi maması çeşitleri arasından hem kedinizin dönemine hem de damak zevkine ve özel ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Trendline Yavru Kedi Maması

Trendline yavru kedi maması çeşitleri 0-12 aylık dönemdeki kedilerin beslenmesi için uygundur. Tavuklu olarak geliştirilen Trendline yavru kedi maması; kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir ve selenyum gibi mineraller içerir. Bunun yanı sıra; bu mamalarda %30 ham protein, %12 ham yağ, %2.5 selüloz ve %8 oranında da ham kül bulunur. Yavru kedilerin ihtiyacı olan besin öğeleri ve mineraller bakımından zengin olan Trendline yavru kedi mamalarının nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklanmaması gerekir. Kuru mama formülünde olan Trendline tavuklu kedi mamasını minik dostunuza sunarken yanında her zaman taze ve temiz içme suyu da bulundurunuz. Kedinize bir gün içinde sunacağınız kedi maması miktarı kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve stres durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Trendline tavuklu yavru kedi maması 1 kg, 15 kg gibi farklı gramajlardaki paketlerde sunulur. Bunlar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Trendline Yetişkin Kedi Maması

Trendline markası, yetişkin kedi maması alanında daha geniş bir çeşitlilik sunar. Trendline kedi mama çeşitleri arasında somonlu, karışık, kuzu etli, tavuk-hindi ve sebzeli gibi pek çok seçenek bulunur. Bunlar arasından seçim yaparken kedinizin besin ihtiyacına ve damak zevkine uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. En çok tercih edilen yetişkin kedi mamalarından biri olan Trendline Gourmet kedi maması, kedilerin sevdiği aromalarla zenginleştirilmiş lezzetlendirilmiştir. Taze aromasıyla kedileri cezbetmekte olan bu mama ayrıca A, D, E, K, C vitaminlerini içerir. Trendline mama kediler için onların gereksinimlerine ve damak zevklerine uygun olarak geliştirilir. Yetişkin kediler için uygun Trendline mamalar arasından minik dostunuzun damağına uygun bir tercihte bulunabilirsiniz.

Trendline Kedi Maması Fiyatları

Trendline kedi maması çeşitleri arasında yavru ve yetişkin kedilerin yanı sıra; kısırlaştırılmış kediler için de uygun alternatif bulunuyor. Trendline kısır kedi maması, kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Çünkü kediniz kısırlaştırıldıktan sonra enerji ihtiyacı %30 düşerken, operasyondan 2 saat sonra yeme ihtiyacı %20 yükselir. Bu yüzden ona enerjisini kazandırmak ve açlığını gidermek için özel bir mama sunmanızda fayda var. Trendline kısırlaştırılmış kedi mamaları; %27 ham protein, %10 yağ, %5 ham selüloz, %8 ham kül içerir. Trendline kedi maması fiyatları kedi mamasının içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Trendline kedi maması 15 kg, 1 kg, 5 kg gibi farklı paketlerde satışa sunuluyor. Bunlar arasında bir fiyat incelemesi yaparak en cazip fiyat performansını gösteren paketi tercih edebilirsiniz. Farklı markaların da kedi maması çeşitlerini incelemek isterseniz ise Kedi Maması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.