GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka
Mama Türü

Seçili Kriterlerde Ara

Sanabelle Kedi Maması

kategorisinde 153 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Sanabelle Kedi Maması

Kedinizin sağlıklı, dengeli ve lezzetli besinler tüketmesini istiyorsanız, Sanabelle kedi maması çeşitlerine yönelebilirsiniz. Farklı rejim alışkanlıklarına sahip olan kediler için özel olarak üretilen formülleri ile hayvanseverlerden beğeni toplayan Sanabelle mamaları, kedinizin bireysel beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere burada sizi bekliyor. Siz de birbirinden uygun fiyatlarıyla beğeninize sunulan Sanabelle kedi maması çeşitlerine hemen sahip olabilirsiniz.

Sanabelle Yavru Kedi Maması

Yavru kediler, genç ve yetişkin kedilere kıyasla daha farklı ve özel bir diyete ihtiyaç duyuyor. Özellikle sütten yeni kesilmiş olan yavrular, anne sütünden aldıkları yüksek oranda vitamin, mineral ve besleyici içeriği devam edecekleri kedi mamasında buluyor. Sanabelle yavru kedi maması çeşitleri, özellikle gelişim çağındaki olan yavrulara özel olarak formülize edilerek sağlıklı bir yetişkine dönüşmeleri için gerekli tüm maddeleri bünyesinde barındırıyor. Protein, yağ, mineral ve vitamin bakımından zengin olan Sanabelle yavru kedi mamaları, farklı tat ve aroma desteği ile yavru kedinizin en sağlıklı ve en lezzetli şekilde beslenmesine yardımcı oluyor. Yavru kedileri için Sanabelle kedi maması kullananlar, ürünlerden oldukça memnun kaldıklarını belirtmeyi ihmal etmiyor. Eğer siz de evinizde yavru bir kedi besliyorsanız, barınaktan yavru bir kedi sahiplendiyseniz ya da hamile kediniz yeni doğum yaptıysa, farklı tat ve içeriklerdeki Sanabelle yavru kedi mamalarını deneyebilirsiniz. Buna ek olarak genel olarak alerjen ve hassas bir mide yapısına sahip bir kedi besliyorsanız ya da kediniz genel olarak mama konusunda seçiciyse, Sanabelle Sensitive kedi maması serisine yönelebilirsiniz.

Sanabelle Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Tıpkı yavru kedilerde olduğu gibi kısırlaştırılmış kediler de kendilerine has, özel bir diyete ihtiyaç duyarlar. Kısırlaştırma işlemi sonrası kediler, özellikle tuzlu besinlerden uzak durmak zorundadırlar. Yanlış ve sağlıksız bir diyet, kısırlaştırılmış kedinizin hızla ve istenmeyen bir biçimde kilo almasına sebebiyet verebilir. Sanabelle kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri, bu özel diyeti uygulaması gereken kediler için formülize edilerek daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyor. Sanabelle kısırlaştırılmış kedi maması içerisinde tahıl ve glüten gibi alerjen maddeler bulunmuyor, bunun yanı sıra mamaların çoğunun tuz oranı da azaltılmış oluyor. Kısırlaştırma işlemi sonrasında iştah kaybı gibi sorunlarla karşılaşabilen kediler için Sanabelle kısırlaştırılmış kedi maması, harika bir alternatif sunuyor. Eğer siz de kendinizi henüz kısırlaştırdıysanız ve bundan sonra buna uygun bir diyete geçmesine ihtiyacınız varsa, Sanabelle markasının buna özel olarak ürettiği kedi mamalarını tercih edebilirsiniz. Tavuklu, somonlu, balıklı, kümes hayvanlı, kuzu etli ve sebzeli gibi seçenekler arasından kedinizin damak zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Sanabelle kedi maması kullananlar tarafından sevilerek kullanılan bu mamalarla hem siz hem kediniz rahat edebilirsiniz.

Sanabelle Kedi Maması Fiyatları

Söz konusu Sanabelle kedi maması fiyatları olduğu zaman farklı aralıklarda mama fiyatlarıyla karşılaşmak mümkün oluyor. Sanabelle kedi maması fiyatlarını etkileyen en önemli etmen, paketin gramajı oluyor. Kimi kedi sahipleri, 15 kg ya da 20 kg gibi büyük paketler satın almayı ve uzun süreler onu kullanmayı tercih ederken, kimileri 5 kg ya da 10 kg gibi daha minimal paketlere yöneliyor. Siz de tercihlerinize ve bütçenize göre bir Sanabelle kedi maması seçimi yapabilirsiniz. Markanın bayatlamayı önleyen kilitli paketleri, mama paketi açıldıktan sonra içerisindeki ürünlerin uzun süre taze kalmasını ve hava almamasını sağlıyor. Sanabelle kedi maması 15 kg ya da 10 kg gibi seçenekler arasından seçim yaparak siz de kedinizin her daim mamasının olduğundan emin olabilirsiniz. Sanabelle kedi maması yorumlarını okuyarak ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilir, kedi sahiplerinin mamalarla olan tecrübelerini öğrenebilirsiniz. Diğer markaların kedi maması çeşitlerine ve fiyatlarına ise Kedi Maması kategorimiz üzerinden erişebilirsiniz.