GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Royal Canin Kedi Maması

kategorisinde 1923 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Royal Canin Kedi Maması

Minik dostlarımızın gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmeleri için doğru beslenmeleri son derece önemlidir. Onların çeşitli hastalıklardan korunması, yaşam kalitelerinin artması ve ihtiyaçları olan tüm besinleri alabilmeleri için yaşına, ırkına ve çeşitli özel durumlarına uygun olarak mama seçimi yapmalısınız. Royal Canin kedi maması; kedilerin çeşitli özel durumlarına uygun olarak ürettiği kedi mamaları ile her yaştan ve her ırktan kediye uygun mama çeşidi sunuyor. Royal Canin kedi mamaları arasında kısırlaştırılmış kedilere özel, yavru ve yetişkin kedilere özel mamalar bulunuyor. Farklı içerikler ve farklı lezzetlerde hazırlanan Royal Canin kedi mamaları, minik dostunuzun ihtiyacı olan tüm içerikleri besleyici mamaları ile sunuyor. Farklı yaş, ırk ve durumdaki kediler için bulabileceğiniz tüm Royal Canin kedi maması çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Royal Canin Kısır Kedi Maması

Kısırlaştırılmış kedilerin tüketimi için uygun olan Royal Canin kısır kedi maması; kedilerinin idrar yolunun desteklenmesine, kilolarının korunmasına ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerine yardımcı olur. Royal Canin kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri arasında da ayrıca farklı yaş grubuna özgü seçenekler bulunur. Kısırlaştırılmış 1-7 yaş arası yetişkin kediler, kısırlaştırılmış yetişkin kediler, 1 ila 7 yaş arasında evde yaşayan yetişkin kediler, evde yaşayan 7 yaş üstü kediler ve 7 ila 12 yaş arası kısırlaştırılmış kediler için uygun kısır kedi mamasını Royal Canin'de bulabilirsiniz. Royal Canin kısırlaştırılmış kedi maması 15 kg, 10 kg, 4 kg, 2 kg gibi farklı paketlerde satışa sunuluyor. İhtiyacınıza uygun olarak bu paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca çoklu alımlar ve kampanya günlerinde alacağınız mamaya daha uygun fiyatlarla da sahip olabilirsiniz.

Royal Canin Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin gelişiminde ihtiyaç duyduğu besinler ve vitaminler yetişkinlik dönemine göre elbette ki farklıdır. Dolayısıyla yavru bir kedi için yavru kedi maması kullanmak gerekir. Royal Canin yavru kedi maması çeşitleri 0-12 ay dönemindeki kedilerin beslenmesi için uygundur. Royal Canin yavru kediler için mama çeşitleri arasında; yavru kedi sütü, yavru kediler için kuru mama, yavru kediler için konserve mama, yavru kediler için yaş mama seçenekleri yer alıyor. Bu mamalar arasında seçim yaparken de yine döneme uygun bir tercihte bulunmak gerekiyor. Örneğin; 0-2 ay dönem için yavru kedi sütü tercih edebilirsiniz. Ayrıca 1 ila 4 ay arası yavru kediler için sunulan mama çeşitleri ile de 4 ila 12 aylığa kadar olan yavru kediler için sunulan mamalar farklıdır. Bu yüzden mama seçiminde kedinizin içinde bulunduğu ayı da göz önünde bulundurmalısınız. Royal Canin yavru kedi mamaları arasında ayrıca ırka göre de seçim yapabilirsiniz. Royal Canin British Shorthair yavru kedi maması ve İran ırkı yavru kedi maması çeşitleri bulunmaktadır.

Diğer Royal Canin Kedi Maması Çeşitleri

Her kedinin özel durumuna, yaşına, ırkına uygun bir kedi mamasını Royal Canin ile bulmak mümkün. Yavru kedi maması ve kısır kedi maması çeşitlerinin yanı sıra; Royal Canin markasında özel ihtiyaçlara uygun mamalar da bulunuyor. Ağız hijyeni için, gebe ya da anne kedi için, büyüme ihtiyacı olan kediler için, seçici damak tadına sahip kediler için, sindirim hassasiyeti olan kediler için, idrar yolları hastalığı çeken kediler için ve kilo kontrolü sağlanması gereken kediler için özel olarak hazırlanan uygun mamaları Royal Canin'de bulabilirsiniz. Royal Canin kedi maması fiyatlarını ve mama çeşitlerini detaylı olarak sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı markaların kedi maması çeşitlerini ise Kedi Maması kategorimizde bulabilirsiniz.