GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Pro Plan Kedi Maması

kategorisinde 1284 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Pro Plan Kedi Maması

Sevimli dostlarınızın doğru beslenmesi için ona en uygun mamayı seçmeniz gerekir. Proplan kedi maması çeşitleri geniş seçenekleriyle her kedi için uygun alternatif sunar. Minik dostunuzun sağlığını ve beslenme alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak Proplan mama çeşitleri arasından ona en uygununu tercih edebilirsiniz. Proplan kedi maması çeşitleri arasında kedinizin yaşına, sağlık durumuna ve kısırlaştırılma gibi özel durumlarına uygun pek çok alternatif bulunuyor. Tüm Proplan kedi maması çeşitlerini, içeriklerini ve özelliklerini detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz mamayı sepetinize ekleyerek alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması Çeşitleri Neler?

Proplan kedi mamaları hem içerikleri hem de farklı kediler için uygun olmaları sebebiyle birbirinden ayrılır. Bu mama çeşitlerinden biri de Proplan yavru kedi mamasıdır. Proplan'ın yavru kediler için ürettiği bu mama çeşidi, yavru kedilerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyümesine yardımcı olabilmek için geliştirilmiştir. İçerisinde yavru kedilerin gelişiminde ihtiyaç duydukları besinleri barındıran Proplan yavru kedi mamaları, gerçek tavuk etinden gelen %41 oranındaki protein ile zenginleştirilmiştir. Proplan mama çeşitlerinden biri de kısırlaştırılmış kedi maması. Proplan kısır kedi maması, kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan genç ya da yetişkin kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesi için uygundur. Kısırlaştırılmış kedilerde kilo alımının ve taş oluşumunun önlenmesini sağlayan Proplan kısır kedi maması, lezzetli oluşlarıyla da minik dostunuzun sevmesini kolaylaştırır. Proplan yetişkin kedi maması ise adından da anlaşılacağı gibi yetişkin kedilerin beslenmesinde kullanılabilir.

Pro Plan Yaş & Kuru Kedi Mamaları

Proplan kedi mamaları ayrıca yaş ve kuru mamalar olarak da ayrılıyor. Proplan yaş kedi maması ve kuru mama çeşitleri arasından da yine kedinizin yaşına ve özel durumlarına uygun bir seçim yapmanız gerekiyor. Yaş kedi mamaları da tıpkı kuru mamalarda olduğu gibi kedinin yaşına ve özel durumuna uygun seçenekler sunuyor. Bunların yanı sıra tavuklu, somonlu, kuzu etli gibi farklı içeriklere sahip Proplan mamalar bulunuyor. Proplan kedi maması 10 kg, 3 kg, 1,5 kg, 10+2 kg gibi farklı ağırlıklarla beğeninize sunuluyor. Kuru mamalar bu şekilde farklı ağırlıklarda iken yaş mamalar ise konserve şeklinde satılıyor. Bunlar da yine tekli ya da çoklu olarak satıldığından istediğiniz miktarda satın alabilmeniz mümkün oluyor.

Pro Plan Kedi Maması Fiyatları

Proplan kedi maması içeriğinde et, sebze ve tahıl gibi besleyici gıdalar bulunur. Her kedi mamasının içeriği ve özelliği birbirinden farklılık gösterir. Bu yüzden kediniz için mama seçimi yaparken ilk olarak veterinerinizden tavsiye alabilirsiniz. Kedinizin beslenme alışkanlığı düzene girdiğinde ise aynı mamadan devam edebilirsiniz. Proplan kedi maması fiyatları genel olarak mamanın içeriğine, gramajına ve diğer özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Çoklu paketler ve kampanyalı fiyat avantajından yararlanmak için kategorimizde yer alan Proplan kedi mamalarını inceleyebilirsiniz. Farklı markaların mama fiyatlarını ve içeriklerini de incelemek isterseniz ise Kedi Maması kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.