GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

N&D Kedi Maması

kategorisinde 877 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

N&D Kedi Maması

Minik dostlarımızın sağlığı ve gelişiminde beslenme konusu büyük önem taşır. Onların yaşlarına, özel durumlarına, cinslerine uygun bir mamayı tercih ederek kedilerinizin sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. N&D kedi maması seçenekleri arasında her kedi için uygun bir mama çeşidi bulunur. Organik yapısı ile ön plana çıkan N&D kedi mamalarının içeriğinde ayrıca sevimli dostunuzun gelişimi için gerekli olan mineraller ve vitaminler de bulunur. Yetişkin ve yavru kediler için farklı özelliklerde mamalar sunan N&D mamalar arasından siz de kediniz için en uygun mamayı bulabilirsiniz. N&D markasının tüm kedi maması seçeneklerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

N&D Yavru Kedi Maması

Yavru kedilerin sağlıklı beslenmesi ve gelişimleri için güvenle tercih edebileceğiniz N&D yavru kedi maması tahılsız, tavuk etli ve narlı seçeneğiyle sunulur. Yavru, hamile veya emziren kediler için formüle edilmiş tam ve dengeli mama çeşidi olan N&D tavuk nar yavru kedi mamaları, kaliteli taze etten yüksek protein kaynakları sunar. Daha az karbonhidrat içeriği ve asgari ölçülerde düşük kan şekeri endeksli olan bu mama, aynı zamanda kolayca asimile edilebilen hayvansal yağlar barındırır. Natural & Delicious markasının yavru kediler için özel olarak üretilen yavru kedi mamaları, 12 aya kadar kedinizi sağlıkla besler. Sürekli hareket halinde olan ve enerji kaybeden yavru kedilerin gelişimlerinde önemli rol oynayan besinler, N&D yavru kedi maması çeşitlerinde bulunuyor. N&D yavru kedi maması 10 kg, 5 kg, 3 kg, 1.5 kg gibi farklı paketlerle beğeninize sunuluyor.

N&D Yetişkin Kedi Maması

Kediler, 1 yaşından 7 yaşına kadar "yetişkin"dir. Bu süre zarfında kediler için en uygun mama yetişkin kedi mamalarıdır. N&D yetişkin kedi maması çeşitleri, farklı içerikleri ve farklı lezzetleri ile kedilerin damak zevkine uygun seçenekler sunuyor. Kedilerin her yaş ve döneminde gelişimleri için gereken vitaminler ayrıdır. Bu yüzden kedinizin mevcut özel durumu ve dönemine uygun bir mama seçiminde bulunmalısınız. N&D kuru kedi maması yetişkin kediler için özel olarak; tahıllı kuzulu, düşük tahıllı ve balıklı portakallı, tavuklu ve narlı, tahılsız kuzu etli, tahılsız ve bal kabaklı ördekli gibi farklı içeriklerle hazırlanır. Farklı besin gereksinimleri için özel olarak geliştirilen N&D yetişkin kedi mamaları arasından kediniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Diğer N&D Kedi Maması Çeşitleri

Kediler, yaşlarına göre yavru kedi ve yetişkin kedi grubunda yer alır. Ancak mama seçiminde tek kriter kedilerin dönemi değildir. Mama seçimi yaparken kedilerin özel durumları da göz önünde bulundurulmalı ve buna uygun bir seçim yapılmalıdır. Örneğin kısırlaştırılmış kediler için N&D kısır kedi maması tercih edilmelidir. N&D kısırlaştırılmış kedi mamaları, zengin içerikleri ile kısırlaştırılmış kedilerin beslenmesi için en ideal alternatiftir. Bunun yanı sıra N&D kedi mamaları arasında; tahılsız kedi mamaları, yaş kedi mamaları ve kuru kedi mamaları alternatifleri de bulunur. N&D kedi maması fiyatları, mamanın formülüne, gramajına ve içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. En uygun fiyatlı N&D açık kedi maması ve paketli kedi maması çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz. Farklı markaların kedi mama seçenekleri ise Kedi Maması kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.