GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Felix Kedi Maması

kategorisinde 425 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kedi yaşı için arıyorsunuz?

Felix Kedi Maması

Kedilerin, gelişimlerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerinde önemli rol oynayan etkenler arasında beslenme düzenleri ve ne yedikleri yer alır. Kedi maması çeşitleri hem içerikleri hem de formüle edilişleri bakımından birbirinden ayrılır. Yaş mama ya da kuru mama çeşitleri arasından kedinizin damak zevkine en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yaş kedi maması denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Felix, geniş ürün seçkisiyle kedilerin damak zevkine hitap etmeyi başarıyor. Felix kedi maması çeşitleri arasında hem yavru hem de yetişkin kediler için uygun alternatifler bulunuyor. Kuru mamaya nazaran daha kolay sindirilebilen yaş mamalar, özellikle sindirim problemi yaşayan kediler için de ideal seçenekler oluyor. Felix kedi mamaları çeşitlerini, içeriklerini ve fiyatlarını detaylı olarak incelemek için kategorimizde gezinmeye hemen başlayabilirsiniz.

Felix Yavru Kedi Maması Çeşitleri

0-1 yaş dönemdeki yavru kedilerin beslenmesi için yavru kedi mamaları tercih edilmelidir. Felix kedi maması çeşitleri arasında yavruluk dönemindeki kediler için özel olarak formüle edilmiş alternatifler de bulunuyor. Felix yavru kedi maması çeşitleri; tavuklu, sığır etli, kuzu etli gibi içeriklerle hazırlanıyor. Felix yavru kedi yaş mama seçenekleri yavru bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar. Felix yaş kedi mamaları, jöle içerisinde lezzet taneleri sunar. Felix yavru kedi mamalarını kedinize en az iki öğün halinde verebilirsiniz. (Öğün sayısı ve porsiyon miktarı için veterinerinize danışınız.)

Felix Yetişkin Kedi Maması Çeşitleri

1 yaşını doldurmuş ve yavruluk döneminden çıkmış kediler için yetişkin kedi mamaları tercih edilmelidir. Felix yaş kedi maması çeşitleri arasında yetişkinlik dönemindeki kediler için de uygun alternatifler bulunuyor. Felix yetişkin kedi maması çeşitleri arasında karidesli, ton balıklı, somonlu, sığır etli, kuzu etli ve tavuklu gibi farklı lezzetlerle formüle edilen alternatifler yer alıyor. Kedi maması Felix tarafından çoğunlukla 100 gramlık paketlerde sunuluyor. Bu paketleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi çoklu olarak da satın alabilirsiniz. Yaş mama lezzetini seven kediniz için hem harika bir öğün hem de harika bir ödül maması olabilecek Felix yaş mamalar, kaliteli bir yaş mama arayanların ilk tercihlerinden oluyor. Proteinleri çeşitlendirmenin en kolay yolu olan Felix yaş mama çeşitleri ile vakit kaybetmeden tanışın!

Felix Kedi Maması Fiyatları

Felix kedi maması çeşitleri arasında hem yavru kediler hem de yetişkin kediler için uygun seçenekler bulunuyor. Kırmızı etli, beyaz etli ve balıklı gibi zengin içeriklerle formüle edilen Felix yaş mamalar, sindirim dostu bir mama alternatifidir. Haftada en az 2-3 gün minik dostunuza bu yaş mamalardan verebilirsiniz. Genelde devamlı aynı kuru mama ile beslenen kediniz için balık, tavuk, kuzu, karides, sığır eti gibi farklı protein kaynaklarını da sunmak istediğinizde Felix yaş mamaları tercih edebilirsiniz. Felix kedi maması fiyatları her çeşit için farklılık gösteriyor. Mamanın içeriği fiyatların şekillenmesinde temel etken olarak gösterilebilir. Ancak tekli olarak da satılan Felix yaş mamalar her bütçeye alım kolaylığı sunuyor. En cazip fiyatlı Felix yaş mama çeşitlerini ve içeriklerini detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Daha fazla markanın kedi maması seçeneği ise Kedi Maması kategorimizde sizleri bekliyor.