GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Kedi

kategorisinde 166676 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kedi Ürünleri

Tüylü dostlarınız için üretilen kedi ürünleriyle onlara daha konforlu bir yaşam sağlayabilirsiniz. Geniş bir çeşitlilik sunan kedi mamaları sağlıklı bir büyüme için gerekli enerji ve vitamin desteğini sağlar. Kedinize mamasını daha konforlu bir şekilde yedirebilmeniz için üretilmiş olan kap modelleri ile sevimli dostlarınızı ev ortamında beslemeniz kolaylaşır.

Besleyici Kedi Mamaları

Kedi

Farklı yaş gruplarındaki kediler için geliştirilmiş özel formülleriyle beğeni toplayan kedi mamaları protein ve mineral bakımından da zenginlik taşır. İçeriklerinde yer alan somon gibi beyaz et ürünleri kedilerin tüketmeyi sevdikleri yiyecekler arasındadır. Tavuklu kedi mamaları da beyaz et içerikli mama çeşitleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra tahıl ağırlıklı kedi mamaları fiyatları bakımından da alıcılarını memnun eder. Kedinizin sindirim sistemini güçlendiren tahıllı mamalar birçok besin kaynağına aynı anda yer verir. Kas gelişimi için gerekli desteği sağlayan Whiskas kedi mamaları özellikle gelişim çağındaki kedilere özel yavru kedi mamalarıyla verimli bir büyüme dönemi geçirmeye yardımcı olur.

Pratik Kullanım Sağlayan Kedi Tuvaletleri

Kedi

Evcil hayvan besleyen kişiler için önemli bir sorun olan tuvalet problemini ortadan kaldıran kedi ürünleri ile konforlu bir kullanım deneyimi yaşanır. Alternatif modeller içeren kedi tuvaletleri evlerin farklı noktalarına kolayca yerleştirilebilir olmalarını sağlayan tasarımlarıyla beğeni toplar. Kedi kumunu rahatlıkla dökebileceğiniz kadar derin yapıdaki kedi tuvaleti fiyatı açısından da uygun bir seviyeye sahiptir. Sert plastikten üretilmiş olan bu tuvaletler dayanıklı yapılarıyla etkili bir kullanım sağlar. Aynı zamanda esneklik sağlayan plastik malzeme darbelere karşı da korunaklılık oluşturur.

Kolay Mama Tüketimi

Kedi

Kedinize mamasını düzenli bir şekilde yedirebilmeniz için size yardımcı olacak olan kedi maması kapları akıllı tasarımlarıyla konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Farklı bölmelere yer veren mama kapları kuru ve ıslak mamaları koyabilmeniz için idealdir. Mama yerken kedinizin sıvı tüketimi ihtiyacına cevap veren su kabı ürünleri ile tüylü dostunuz susuz kalmaz. Derin yapılarıyla günlük su ihtiyacını kolayca karşılayan su kapları son derece kolay bir şekilde temizlenebilir. Benzer şekilde mama kaplarını da yıkayarak daha hijyenik hale getirebilirsiniz.

Püf Noktalar

  • Farklı mama çeşitlerini deneyerek kedinizin ağız tadına uygun mamayı bulabilirsiniz.
  • Et ağırlıklı kedi mamaları protein bakımından daha zengindir.
  • Kedi mamaları aynı zamanda deri ve cilt için de katkı sağlar.
  • Kedi tuvaletini düzenli aralıklarla boşaltıp temizlemeniz koku oluşumunu önler.
  • Yemek ve su kabına aynı anda yer veren tasarımlar kullanım avantajı oluşturur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kedinizin yaş grubuna uygun mama çeşitlerini tercih etmeniz gerekir.
  • Veterinerinizin tavsiye ettiği minerallere yer veren kedi maması seçenekleri daha sağlıklı bir seçim olacaktır.
  • Kedinizi kuru mamaya alıştırmak için ıslak mama ile karıştırarak yemeğini sunabilirsiniz.
  • Kedi tuvaletini kedi kumu olmadan kullanmamanız daha sağlıklı olacaktır.
  • Kediniz yemeğini yerken yanında su kabına da yer vererek sindirim sisteminin daha kolay çalışmasını sağlayabilirsiniz.