Kazananlar Günü'nde muhteşem kampanyalar seni bekliyor

Kazananlar Günü nedir?

GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel hazırlanan, seçkin markaların, çok satan ürünlerin rakipsiz fiyatlarla satışa sunulacağı özel indirim günüdür.

Henüz Kazananlar Kulübü üyesi değilsen Kazananlar Kulübü üyeliği satın alabilir, Kazananlar Günü'nün muhteşem kampanyalarından yararlanabilirsin.

Kazananlar Günü'nde seni neler bekliyor?

9 Haziran 2021 saat 23.59'a kadar binlerce ürün ve marka rakipsiz fiyatlarla Kazananlar Günü'nde seni bekliyor.

Merak Edilen Sorular

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü, GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılanlar, kişiye özel indirimlerden, kampanyalardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilir, Müşteri Hizmetleri'nden telefon ve canlı görüşme ile öncelikli hizmet alabilirler.

8 Haziran 2021 saat 09:00'dan itibaren GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeliğini 9 Haziran 2021 saat 23.00'e kadar satın alabilir, Kazananlar Günü kampanyalarından faydalanabilirsin.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olanlar ve kurumsal üyeler GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeliği satın alamazlar. Üye olmadan veya üye girişi yapmadan Kazananlar Kulübü üyeliği satın alınamaz.

9,90 TL karşılığı GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olduğunda, kulübün sağladığı ayrıcalıklardan 8-9 Haziran 2021'de düzenlenecek Kazananlar Günü'nde, 9 Haziran saat 23:59'a kadar yararlanabilirsin.

GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel hazırlanan, seçkin markaların, çok satan ürünlerin rakipsiz fiyatlarla satışa sunulacağı özel indirim günüdür.

2021 Kazananlar Günü kampanyaları 8 Haziran 09:00'da başlayacaktır.

GittiGidiyor üyeliğinle, içinde bulunduğumuz günü baz alarak geriye dönük son bir yıl içerisinde beş farklı sepette toplam 1.000 TL veya üzeri sipariş vermenizin ve siparişlerine onay vererek alışverişlerini başarıyla tamamlanmasının ardından GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsin.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığını, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsin. (https://www.gittigidiyor.com/gittigidiyor-kazananlar-kulubu)

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerinin tamamı 8-9 Haziran 2021 günü düzenlenecek Kazananlar günü kampanyalarından yararlanabilir.

9,90 TL'ye 9 Haziran 2021 saat 23.59'a kadar geçerli GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeliği satın alırken ödemeni tek çekim yapman gerekmektedir. Taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Ödemeni yaparken, kart bilgilerini girdiğin ödeme ekranında 3D Secure sistemini kullanman gerekmektedir. 3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeliği satın alındıktan sonra iade yapılmamaktır.

Sayfa Başına Dön