GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Kaset

kategorisinde 77100 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kaset

Teyp olarak da adlandırılan kaset modelleri, çeşitli müzik tarzlarındaki albümleri içerir. Birçok farklı müzisyene ait olan bu kasetler, ikinci el veya yeni olarak temin edilebilir. Eski kasetler içerisinde yer alan 90'lar pop, arabesk, rock gibi müzik türleri içerisinden dilediğiniz albümü ve sanatçıyı tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş ürün çeşitliliği içerisinde müzik zevkinize hitap eden bir kaseti kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eski Müzik Kasetleri

Kaset

Eski müzik kasetleri, yenilenen ambalajlar içerisine yerleştirilerek müzikseverlere sunulur. İkinci el, antika gibi ürün gruplarına ilgi duyan müzikseverler eski kasetleri tercih ederek geçmişe ait melodileri dinleyebilir. Nostaljik bir hediye olarak da tercih edebileceğiniz eski kasetleri, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Dostlarınızın dinlemekten keyif aldığı sanatçıları belirleyerek bu sanatçılara ait albümleri kaset olarak temin edebilirsiniz. Eskimeyen sanatçılar, tüm zamanlara hitap eden eserleri ile kasetler yoluyla müzik ziyafeti sunar. Kasetçalarınız ile dinleyebileceğiniz teypler, çeşitli kaset markaları tarafından sunulur. Karadeniz Müzik, Umman Müzik, Kalan gibi çeşitli firmalar tarafından çıkarılan müzik kasetleri farklı kaset fiyatları ile fiyatlandırılır. Farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlı kaset modelleri arasından bütçenize uygun modelleri belirleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kaset modellerinin fiyatları ürünün kullanım derecesine, içeriğine, tasarımına, markasına ve kayıt uzunluklarına göre değişiklik gösterir. Set olarak satılan ve birden fazla albümü barındıran kasetler diğerlerine göre daha farklı bir fiyat aralığında sunulabilir.

Yeni Müzik Kasetleri

Kaset

Müzik kaseti modelleri arasında yer alan yeni müzik kasetleri bandrollü ve sıfır olarak sunulur. Türk halk müziği, Türk sanat müziği, pop, arabesk, caz, rock, Anadolu rock, fantezi müzik, dans müzikleri, enstrümantal müzikler, dinî musiki ve slow müzik tarzları arasından müzik zevkinize en iyi şekilde hitap eden albümleri temin edebilirsiniz. Romantik parçaların yer aldığı slow müzik ya da neşeli parçaların yer aldığı pop müzik kasetleri arasından ruh halinize uygun parçaları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk halk müziğinin en güzel örneklerini sunan türkülerin yer aldığı kasetler de eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olabilir.

Boş Kaset

Kaset

Boş olarak sunulan kasetleri kullanarak içerisine dilediğiniz ses kayıtlarını doldurabilirsiniz. Farklı kapasitelere ve kayıt sürelerine sahip boş kaset çeşitleri içerisinden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği içerisinde sunulan kaset modelleri boş, ikinci el veya sıfır ürün olarak tercih edilebilir. Geçmiş yılların müzik albümlerini orijinal kasetlerinden dinlemeyi tercih ediyorsanız eski kasetleri satın alarak kasetçalarınızda keyifle dinleyebilirsiniz. İkinci el olarak sunulan kaset çeşitleri genellikle sıfır ambalaj ile kaplanarak sunulur. Böylece kasetin dışarıdan korunması sağlanır. Bunun yanı sıra ikinci el ürünlerin kullanımını tercih etmeyenler için sunulan sıfır kaset çeşitleri ise son derece geniş bir müzik arşivi sunar.

Kaset Kullanımının Avantajları

  • Kaset çeşitleri nostaljik bir ürün olarak ön plana çıkar, böylece kasetleri anı olarak saklayabilirsiniz.
  • Sevdiklerinize güzel bir jest yapmak için kullanabileceğiniz kaset çeşitleri, geçmişi hatırlatan bir hediye olarak kullanılabilir.
  • Evinizde bulunan kasetlerinizi değerlendirmek için teyp satın alabilir, kasetçalardan müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Boş kaset modelleri arasından bir kaset satın alarak içini dilediğiniz ses kayıtları ile doldurabilir, bu kaydı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Favori sanatçılarınızın kasetlerini temin ederek şarkılarını tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Kaset Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kaset satın alırken ürünü kullanabileceğiniz bir kasetçalarınızın olduğundan emin olun.
  • Hangi müzik tarzına ilgi duyduğunuzu önceden belirleyerek ilgi alanınıza uygun bir albüm seçin.
  • Kaset modelleri arasında seçim yaparken bazı ürünlerin eski kasetler olduğunu unutmayın.
  • Aynı sanatçıya ait birden fazla albümün bir arada sunulduğu setleri tercih edebilirsiniz.
  • Kaset fiyatları ürünün markasına, içeriğine ve eskime derecesine göre değişiklik gösterir.