GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Şehir Kartpostalı

kategorisinde 25340 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şehir Kartpostalları

Şehir kartpostalları, bir dönemin en gözde iletişim araçları arasında yer almaları sebebiyle koleksiyonerlerin yoğun ilgisini çekiyor. Geçmiş yıllarda bir haberleşme aracı olarak sıklıkla tercih edilen şehir kartpostalı modelleri, farklı kültürlerle ve farklı bakış açılarıyla tanışmanıza yardımcı oluyor. Son derece titiz bir çalışma sistemine sahip olan koleksiyon markaları tarafından toplanan ve özel işlemlerden geçirilerek satışa sunulan kartpostal modelleri, eşsiz görselleriyle size zengin bir kişisel arşiv oluşturma fırsatı sunarken cazip fiyatları ile de övgü topluyor.

İstanbul Temalı Kartpostalları Keşfedin

Şehir Kartpostalları

Koleksiyonerlerin en çok ilgi gösterdiği şehir kartpostalları arasında, İstanbul temalı ürünler ilk sırada yer alıyor. Son derece geniş bir zaman aralığında üretilen İstanbul kartpostalları, dünyanın en büyük metropollerinden olan İstanbul'un 1800'lü yıllardan 2000'li yıllara kadar olan değişimini gözler önüne seriyor. Birbirinden çarpıcı İstanbul manzaralarıyla süslenen kartpostal çeşitleri, şehrin eşsiz manzarasına ilgi duyan herkesin kişisel arşivinde mutlaka bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Şehrin tarihi yapılarını yansıtan kartpostal alternatifleri ise tarih, sanat ve kültür meraklısı koleksiyonerler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İstanbul'un geçmiş yıllardaki detaylarını yansıtan kartpostal alternatifleri, resmi belge niteliği taşımaları sayesinde araştırmalarınızda, tezlerinizde ve dokümanter çalışmalarınızda faydalanabileceğiniz en özel kaynaklar arasında da kabul ediliyor.

Anadolu Şehirlerini Kartpostallarla Tanıyın

Şehir Kartpostalları

Şehir temalı kartpostal çeşitleri arasında birbirinden etkileyici Anadolu şehirlerinin en özel görüntülerini yansıtan seçenekler de bulunuyor. İzmir, Antalya, Ankara, Konya, Diyarbakır, Şanlıurfa gibi şehirler için üretilen kartpostal alternatiflerinin ön yüzlerinde, panoramik şehir görüntüleri ya da şehirlerdeki önemli tarihi yapıların görselleri yer alıyor. Birbirinden çarpıcı fotoğraflarıyla Anadolu'nun dört bir yanını rahatça keşfedebilmenizi sağlayan kartpostal seçenekleri, şehirlerin eski yıllardaki görünümlerini ve mimari stillerini inceleyebilmenize de yardımcı oluyor. Anadolu şehirleri için tasarlanan kartpostalların bir bölümü, basıldıkları dönemde kullanılmış ürünlerden oluşuyor. Bu sayede kartpostalların arka bölümlerinde farklı hayat hikayelerinden enstantaneler sunan birbirinden duygusal yazılara rastlamanız da mümkün oluyor.

Dünya Kentlerini Yansıtan Kartpostallarla Tanışın

Şehir Kartpostalları

Kartpostal tutkunlarının merakla ve ilgiyle takip ettiği ürünler arasında farklı dünya kentlerini yansıtan seçenekler de öne çıkıyor. Londra, Paris, Roma, Madrid gibi Avrupa şehirlerinin; New York, Los Angeles, California gibi ABD kentlerinin ya da Tokyo, Pekin, Riyad gibi Asya başkentlerinin görselleriyle süslenen kartpostal çeşitleri, dünyaya geniş bir açıdan bakabilmenize yardımcı oluyor. Son derece zengin içeriklerde üretilen dünya kentleri kartpostalları, arka yüzlerinde yazan yazılarla da dikkat çekiyor. Farklı şehirlerin tarihlerini ya da önemli dönüm noktalarını kolayca öğrenebilmenizi sağlayan arka yüz yazılarında o şehirle özdeşleşmiş şair ve yazarların çalışmalarından pasajlara da rastlanabiliyor. Zaman içinde farklı ülkelerin yönetimine geçmiş şehirlere ait kartpostallar ise tarihi değere sahip olmalarıyla övgü topluyor. Daha fazla koleksiyon objesi Diğer Koleksiyon kategorimizde sizi bekliyor. Pul çeşitlerini incelemek için bu sayfamızı; tüm koleksiyon ürünleri için Koleksiyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şehir Kartpostallarının Avantajları

  • Şehir kartpostallarını tercih ederek pek çok şehir hakkında detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Eski tarihli şehir kartpostallarını evinizde ya da ticari işletmelerinizde dekorasyon unsuru olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Zamanla değer kazanan çok eski tarihli kartpostal seçeneklerini yatırım yapma amacıyla da tercih edebilirsiniz.
  • Farklı şehir kartpostallarını inceleyerek farklı coğrafyaların sosyokültürel ve mimari yapılarını kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Şehir kartpostallarını ilgi alanına giren arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza armağan edebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Şehir kartpostallarının fiyat seçenekleri; ürünlerin boyutlarına, tarihlerine ve baskı kalitelerine göre değişebilir.
  • Kartpostal siparişi vermeden önce ilginizi çeken ürünlerin fiziksel özelliklerini incelemenizde yarar bulunur.
  • Yırtılmış ya da yıpranmış kartpostalları sıvı yapıştırıcı, cımbız ve kaplama ürünleriyle kısa sürede onarabilirsiniz.
  • Çoklu olarak satılan kartpostalları tercih ederek kartpostal koleksiyonunuzu hızla tamamlayabilirsiniz.
  • Kartpostallarınızı dekoratif amaçla kullanacaksanız çerçeve ve askı ürünlerinden yararlanabilirsiniz.