GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Karaca

markasında 831 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Karaca mutfak aletlerinden nevresimlere, küçük ev aletlerinden aksesuarlara pek çok ürün grubunda hizmet veren, sektörün önde gelen markalarından biridir. Özellikle kendine özgü yemek, nevresim takımları gibi setlerle de ayrıca sevilen marka sayısız ürün modeliyle kategorimizde yer alıyor. Siz de güncellemeniz gereken bir elektrikli süpürge, daha iyisini istediğiniz bir kahve makinesi ya da dekorasyona hizmet edecek estetik bir aksesuar ve daha fazlası için Karaca ürün dünyasında adım atabilirsiniz.

Karaca Mutfak ve Gıda Ürünleri

Karaca'da evlilik ve çeyiz paketi olarak da görülebilen Karaca yemek takımı adından çokça söz ettirir. Farklı parça ve kişi sayısına göre rahatlıkla bulabileceğiniz Karaca yemek takımı yemek tabaklarından çorba kaselerine, çay fincanlarından tuzluklara kadar pek çok yeme içme gerecini içinde barındırır. Mutfakların vazgeçilmez pişirme aletlerinden olan tencerelere de markanın sunduğu setlerle sahip olabilirsiniz. 6 - 7 parça bandında görebileceğiniz, çelik ya da granit takımlardan oluşan Karaca tencere seti modelleri mutfağınızın tamamlayıcı parçaları arasında yer alabilir. Isıya oldukça dayanıklı camları sayesinde güvenle kullanırken, tava çaplarının da yeterli ya da büyük ebatlarda olması sayesinde tencerelerinizde rahatça yemek pişirebilirsiniz. Tıpkı tencereler gibi tekli ya da bütün halde bulabileceğiniz tavalara da hazırlayacağınız gıdalardan yola çıkarak farklı modeller nezdinde sahip olabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz yüzeyi, granit gibi sağlam malzemelerden üretilen modelleri sayesinde Karaca tava modelleri mutfağınızın en nadide parçaları arasında yer alabilir. Sulu yemeklerden çorbalara, et çeşitlerinden pilavlara kadar pek çok farklı yemeği pişirebileceğiniz modellere sahip olan Karaca tavalara sayfamızı ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

Karaca Küçük Ev Aletleri

Evlilik paketi gibi konseptlerle setler halinde de bulabileceğiniz Karaca kahve makinesi modelleri sofranıza neşe katan, güne dinç başlamanızı sağlayan, damak zevkinizi geliştirmenizi sağlayacak kahveler yapabileceğiniz özellikleriyle öne çıkıyor. Türk kahvesi, filtre kahve, espresso gibi kahvelerinizi Karaca kahve makinelerinin akıllı teknolojilerle donatılmış modelleri sayesinde duraksamaksızın yapabilirsiniz. Farklı renklerin uyumu gözetilerek tasarlanan, isterseniz sade örneklerini de görebileceğiniz Karaca çay makinesi modelleri de çoğu mutfağın son derece aşina olduğu, geleneksel bir yönü de olan çayları demlemek için oldukça ideal teknik özellikler barındırıyor. 1.5'tan 1.9 litreye kadar farklı aralıklarda görebileceğiniz ısıtıcı kapasiteleri, suyu sıcak tutma, akıllı programlama sayesinde zaman ayarı gibi teknik özellikler ve güvenlik fonksiyonlarıyla da mutfakların en güvenilir ürünlerinden biri olmaya aday. Setler halinde sahip olarak daha fazla ürünü daha uygun fiyatlara çekmeyi bilen marka Karaca tost makinesi modellerini de ister tek ister takım halinde alabileceğiniz avantajlar sunuyor. Çiziklere karşı korunması bilen, farklı güç kapasiteleri ve ebatlarda görebileceğiniz, tasarımları oldukça hoş tost makineleri de ekmek ve türevi gıdalarınızın yanı sıra ızgara yapmanız için de kullanılabilir.

Diğer Karaca Ürünleri

Düdüklü tencere, çöp kutusu, saklama kabı gibi farklı mutfak ürünleriyle de görebileceğiniz Karaca ütü, fırın, su ısıtıcısı gibi elektronik aletlerle de ağını genişletmektedir. Oldukça geniş bir ürün kuşağına sahip olan markanın öne çıkan bir diğer ürünü de Karaca nevresim takımı modelleridir. Hoş ve ferah renkleriyle öne çıkan Karaca nevresim takımları ağırlıklı olarak %100 pamuk gibi malzemelerle hazırlandığından ayrıca sevilmektedir. Nevresim, yatak örtüsü, yastık kılıfı gibi parçalarla görebileceğiniz nevresim takımları renk uyumu ve kullanışlılığı açısından odanızın da en önemli ve dikkat çekici ürünleri arasında yer alma potansiyeline sahiptir. Markanın en göze çarpan özelliklerinden biri olan setler halinde ürünü satışını Karaca yatak örtülerinde de görebilirsiniz. Farklı boylarda ve zevkinize göre bin bir renkte bulabileceğiniz örtüler, ekseriyetle setler halinde görebileceğiniz bir diğer üründür. Bugünün ev yaşantısında vazgeçilmez hijyen araçlarından biri olan süpürgelere de ister setler halinde ister tekli şekilde sahip olabilirsiniz. Kuru emiş türünde çalışan, halı ve sert zemin gibi unsurlar karşısında gücünü gösteren ve yüksek maksimum motor güçlerinde görebileceğiniz Karaca elektrikli süpürge modelleriyle de kapalı mekanlarınızın üstüne konan tozları hızlıca ortadan kaldırabilirsiniz.