GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Kanz

markasında 1130 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bir Alman markası olan Kanz bebeklikten çocukluğa yavrularınızın her evresi için olmazsa olmaz ürünler üretmektedir. Bebek arabalarından oto koltuklara, envaiçeşit oyuncaktan ebeveyn kontrollü bisikletlere kadar geniş bir ürün ağına sahip markayı kategorimizden detaylıca inceleyebilirsiniz. Oyuncak alanındaki temsilciliğini Enfal Oyuncak'a veren marka bugün 35'ten fazla ülkedeki anne - babaların ve çocukların güvenle tercih ettiği markalar arasındadır.

Kanz İle Güvenli Yolculuk

Yayan olarak yaptığınız gezintiler sırasında bir Kanz bebek arabası ile yavrularınız da güvenli bir şekilde sizinle gezebilir. 15 kg taşıma kapasitesiyle tasarlanan bir model 360 derece dönen tekerlekleri sayesinde maksimum hareket kabiliyeti sağlar. Çok pozisyonlu koltuk tipi sayesinde bebeğiniz için ideal oturuşu sağlayabilirsiniz. 5 noktalı emniyet kemeri ve tek noktadan frenleme sistemiyle güvenli bir şekilde sürebileceğiniz model sökülebilen, sabitlenebilen tekerleklerle donatılır. Travel sisteme sahip bir model de aradığınız bebek arabası olabilir. Bebek arabalarının üzerine taşıma koltuklarının da monte edilebildiği bu modeli 15 kg taşıma kapasitesinde bulabilirsiniz. 360 derece döner tekerlekler ve yumuşak tutma kolu sayesinde ebeveynler de rahatça hareket eder. Prestijli kalite standartlarına sahip olan Kanz bebek arabaları sayesinde yavrularınızla güvenli ve keyifli gezintilere çıkabilirsiniz. Araç seyahatlerinde ise Kanz oto koltuğu modelleriyle çocuklarınız için tüm endişenizi ortadan kaldırabilirsiniz. Ürünün uluslararası standartlara uygun isofix sistemiyle donatılan modelleri aradığınız tasarım olabilir. 36 kg maksimum taşıma kapasitesine sahip bir model 5 noktalı kemer sistemiyle bebeğinizi tamamen güvende tutar. Ürünü ister sürüş yönünde ister İsveç araştırmaları kapsamında belli bir yaşa kadar önerilen sürüş yönünün tersine doğru kullanabilirsiniz. Çoklu yatış pozisyonu, yan darbe koruması, bel desteği, kemer üzerinde yer alan koruyucu pedleriyle Kanz oto koltukları yavrunuzu üst düzeyde korurken konfordan da taviz vermez. Bebek arabası görünümünde, üç tekerlekli Kanz bisikletleriyse itmeli sisteme ve pedallara sahiptir. Erken dönemde çocuğunuza bisiklet alışkanlığı kazandırmak, psiko-motor süreçleri öğretmek için kategorimizden bu özgün ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Diğer Kanz Ürünleri

Çocuğunuz gelişim çağı ve sonrasında da sağlıklı bir uyku düzenine ihtiyaç duyacağından bu amaçlar etrafında üretilen Kanz park yataklarını inceleyebilirsiniz. 16 kilogramlık maksimum taşıma kapasitesine sahip bir model tam bebeğinize göre olabilir. Sağlam metal gövdesi sayesinde çocuklarınızı güvenle uyutabileceğiniz park yatakların tekerlekleri frenlenebilmektedir. Böylece freni pasif hale getirip rahatça istediğiniz yere taşıyabileceğiniz ürün ilave ara katları sayesinde farklı yaşlara uyum sağlar. Kanz beşik işlevi de gören bu ürünleri sayesinde yavrunuza optimum eğlence ve uyku alanı yaratmaktadır. Bebeğinizin oynarken ya da uyurken rahatça görünebilmesi için de file pencereler vardır. Park yatağa rahatça giriş çıkış sağlayan oyun kapısı da kolaylık sağlar. Kırmızı, kahve, pembe gibi birçok renkte bulabileceğiniz Kanz park yatakları ile bebeğiniz emin ellerdedir. Yeme - içme desteği içinse Kanz mama sandalyesi ile hizmet vermektedir. 40 kg maksimum taşıma kapasitesiyle çocuğunuz yaş almayı sürdürse de mama sandalyelerini kullanabilirsiniz. İdeal genişlikte ve bardakları koyabileceğiniz bir bölmeye sahip olan tepsileri dilerseniz çıkarabilirsiniz. 3 nokta emniyet kemeri bebeğinizi güvende tutarken mamasını da afiyetle yemesini sağlar. Eğitici ve eğlendirici ürünlereyse Kanz oyuncaklarıyla sahip olabilirsiniz. Rengarenk, ilgi çekici çıngıraklar, 30'un üzerindeki şarkı ve cümleleriyle oyuncak kumandalar bebeğinizin gelişimi esnasında ona yardımcı olur.

Kanz Markası

Markanın kurucusu Joseph Kanz 1949'da kurduğu şirketinde her çocuğun farklı bir tarzı olduğunu merkeze alır. Bu anlayıştan hareketle özel koleksiyonlar üreten marka çocuklarına iç dünyaları ve hayal güçlerine yönelik desenlere sahip ürünleriyle piyasaya boy göstermektedir. Şık ve ergonomik tasarımların yanı sıra kaliteli malzemeler de sağlıklı Kanz ürünlerini sevdiren detaylar arasındadır. Markanın ürettiği eğlenceli ve eğitici oyuncakların temsilciliğini ise Enfal Oyuncak almıştır. Özellikle 0 - 3 yaş arası çocuklar için üretilen oyuncaklar, yavrularınızın ileri dönemleri için oldukça faydalıdır. Zihinsel süreçlerine katkı sağlayan bu oyuncaklar sayesinde bebeğiniz keyifli vakit geçirir. Yavrularınıza konfor size güven veren markanın geniş ürün ağını siz de kategorimizden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürün fiyatlarıyla öğrenip hemen satın almak için listemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.