Vodafone ve GittiGidiyor işbirliği ile KOBİ'ler e-ticarete hazırlanıyor

Vodafone kurumsal hat sahibi KOBİ'lere özel GittiGidiyor'da 1 yıllık mağaza aboneliği ücretsiz.

GittiGidiyor'un Geleceğim E-Ticaret projesi eğitimlerine katılma hakkı.

Ücretsiz mentor hizmeti ile GittiGidiyor'da Günün Fırsatı alanına hızlı teklif gönderebilme şansı.

GittiGidiyor Gelecegim E-Ticaret Projesi sayesinde e-ticaret yolculuğunuza bir adım önde başlayın.

Geleceğim E-ticaret Nedir?

"Geleceğim E-Ticaret" programı KOBİ'lerin e-ticarete adım atmalarını teşvik etmek, fiziksel dünyadan online dünyaya geçiş için gereken uygulamalı eğitimleri sunmak ve e-ticarette faaliyet gösteren satıcıların verimliliğini artırmak için hayata geçirilen bir projedir.

Vodafone'lu KOBİ'lere özel programa dahil olarak Geleceğim E-ticaret eğitimlerine ücretsiz katılabilir, size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

İşinizi büyütmek için GittiGidiyor Geleceğim E-Ticaret eğitmenleri yanınızda

Türkiye'de e-ticaretin gelişmesine öncülük eden GittiGidiyor 17 yıllık birikimiyle yanınızda.

Pazarın potansiyelinden maksimum ölçüde faydalanmak için ihtiyacınız olan bilgi ve becerileri kazanabileceğiniz uygulamalı eğitimlerle başarıya doğru ilk adımınızı atın.

E-ticaret yolculuğunuzda size yol gösterecek çözüm önerileri, hizmet sağlayıcı firmalarla tanışma imkanı, kişiye özel mentorluk hizmeti, performans takibi ve envanter yönetimi konularında çözümler Geleceğim E-ticaret programında sizi bekliyor.

GittiGidiyor Geleceğim E-ticaret Projesi İle Sektörde Avantajlı Konuma Geçin

Geleceğim E-ticaret projesinde Vodafone'lu KOBİ'leri eşsiz avantajlar bekliyor.

1 yıllık Mağaza aboneliğine ücretsiz sahip olun.

GittiGidiyor Günün Fırsatı alanında ürünlerinizin yayınlanması için teklif verin, teklifleriniz rakiplerinize göre öncelikli değerlendirilsin.

E-ticaret sektörüne hizmet sağlayan anlaşmalı çözüm ortaklarından ücretsiz hizmet alın, avantajlı paketlerden yararlananın.

GittiGidiyor ana sayfasında yayınlanacak Vodafone'lu KOBİ'lere özel tanıtım sayfasında yer alarak rakiplerinize göre avantaj kazanın.

Her ay uzman eğitmenlerle performans takibi ve performans görüşmeleri yapın.

Uygulamalı eğitimlere katılarak e-ticarette başarılı olmanın ipuçlarını öğrenin.

Sizi başarıya götürecek ipuçlarını mentorunuzdan öğrenin.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetlerinden öncelikli hizmet alın.

Başarı Yolunda GittiGidiyor Yanınızda

Sıfır Risk ile güvenli ticaret

Sıfır Risk, e-ticarete %100 güvence sunan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk Sayesinde işlemleriniz güvence altına alınır. Satışlarınızda paranız GittiGidiyor güvencesindedir.

Ürünlerinizi milyonlara ulaştırın

Büyüyen pazardan pay almak için lider markalar her geçen gün e-ticaret pazarına giriyor. Pazarın potansiyelinden maksimum ölçüde faydalanmak için güçlü teknoloji altyapısı, bilinirliği yüksek ve güvenilir marka algısı olan GittiGidiyor ile yola çıkmanız kısa vadede firmanızı başarıya ulaştıracak.

GittiGidiyor her an yanınızda

Satış sonrası süreçlerde GittiGidiyor'un alanında uzman Müşteri Hizmetleri ekibinden 7/24 destek alabilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere mesaj, telefon ve online mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

 • Kampanyaya sadece Vodafone kurumsal hat sahibi KOBİ'ler katılabilir. 

 • GittiGidiyor ücretsiz mağaza uygulamasından yalnızca son 3 aydır GittiGidiyor'da ürün listelememiş olan ve GittiGidiyor'a yeni katılan Vodafone'lu KOBİ'ler yararlanabilir. Geleceğim E-Ticaret eğitimlerinden ise GittiGidiyor satıcısı olan mevcut Vodafone'lu KOBİ'ler de faydalanabilir.

 • Vodafone kurumsal hat sahibi KOBİ'ler GittiGidiyor ana sayfa banner alanı ve "Aklınızdan Ne Geçiyorsa GittiGidiyor'da" bölümünde yer alan "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/isortagim-gittigidiyor.php ücretsiz başvurabilirler.

 • Başvuruda bulunan KOBİ Vodafone kurumsal hat sahibi ise, Vodafone Çağrı Merkezi, 24 saat içinde KOBİ'den GittiGidiyor ile paylaşmak üzere iletişim izni alır. İletişim bilgisi paylaşıldıktan sonra GittiGidiyor Geleceğim E-Ticaret ekibi 48 saat içinde başvuru yapan KOBİ ile iletişime geçer. KOBİ, GittiGidiyor üyeliğini oluşturması için yönlendirilir.

 • KOBİ talep ederse yapılacak ücretsiz eğitimlere sınırsız sayıda katılabilir. Eğitim illeri ve tarihleri GittiGidiyor tarafından aylık olarak belirlenecek olup, Vodafone'lu KOBİ'lerin katılım başvuruları mail yoluyla alınacaktır.

 • KOBİ, eğitim almak istemez ise kendisine özel atanan mentorü tarafından aranarak bilgilendirilir. Mentor, KOBİ'den GittiGidiyor üyeliğini oluşturmasını ister ve uygun mağaza aboneliğini tanımlar.

 • E-ticaret paketini sadece GittiGidiyor'un dokuz ana kategorisinde satış yapan KOBİ'ler kullanabilir (Moda, Elektronik, Kozmetik-Kişisel Bakım, Bebek-Anne, Ev-Bahçe ve Ofis, Spor-Outdoor, Hobi-Eğlence ve Sanat, Otomobil-Motosiklet, Süpermarket kategorileri). Bu kategorilerin dışında ürün satan KOBİ'ler e-ticaret paketinden faydalanamaz.

 • Satışa çıkarılacak ürünler, GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi ve eklerine uygun olmalıdır. GittiGidiyor sitesinde yer alan Yasaklı Ürünler ve Listeleme Kuralları sayfalarındaki talimatlara uymayan satıcıların GittiGidiyor üyelikleri iptal edilecektir.

 • Tüm bu mağaza ve eğitim hizmetleri onaylı Vodafone kurumsal hat sahibi KOBİ'lere ücretsiz olarak sunulacaktır.

 • Mağaza abonelikleri için tıklayın.

 • GittiGidiyor üyeliği ya da bağlantılı eski üyelikleri herhangi bir sebepten iptal edilen veya askıya alınan firmaların başvuruları ayrıca GittiGidiyor tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonucunda firma sahiplerine bilgi verilecektir. Başvuruların kabul edilip edilmemesinden Vodafone sorumlu değildir. Başvurusu kabul edilmeyen işletmeler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

 • Firmalar GittiGidiyor'un kampanya kapsamında sunduğu ücretsiz mağaza aboneliğinden bağımsız olarak, ücretli olarak sunulan diğer mağaza aboneliklerinden birini de tercih ederek satın alabilir.

 • Kampanyadan faydalanma hakkına sahip işletmeler, kendilerine sunulan hizmetleri üçüncü şahıslara devredemez.

 • Vodafone ve GittiGidiyor, sundukları hizmetlerin içeriğini, şartlarını, süresini değiştirme ve hizmetleri iptal etme haklarını saklı tutar.

 • Vodafone program katılım koşulları ve geçerlilik süreleri dahil tüm detayları internet üzerinden, offline mecralardan ve/veya basılı malzemelerle kamuya duyurulacaktır.

 • Program hakkında bilgi almak için Vodafone Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ne (542) ve/veya GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri'ne (0 850 542 42 42) ulaşabilirsiniz.

 • Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlarda Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattını kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

X