Usta İşi
Alışveriş

Evinizin tüm yapı market
alışverişleri GittiGidiyor'da

Alışverişe Başla

KATEGORİLER

İşin profesyonellerinden, "Evimin tadilatını kendim yaparım." diyen amatörlere, evde neye ihtiyacınız varsa Yapı Market kategorisinde.
Üstelik 15 günde ve 15 üründe en avantajlı fiyatlarla!

EVİN USTALARI İÇİN
EN UYGUN MARKALAR

Her evin kendi ustaları ve işin profesyonelleri için en özel yapı market ürünlerini bir araya getirdik.
Markaları incelemeye hemen başlayın, evin ihtiyaçlarına hazırlıklı olun.

01
YAPI MARKET ÜRÜNLERİNİN OLMAZSA OLMAZLARI

Kimisi sürekli elinizin altında bulunmalı kimisi ise evinizin/ofisinizin herhangi bir tadilat ya da dekoratif ihtiyacı esnasında hızlıca ulaşılabilir olmalı. Yapı market alışverişini bu şekilde ikiye ayırabiliriz. Burada da elektrikli ya da akülü el aletlerinden ahşap ve metal işleme aletlerine, banyo ekipmanlarından elektrik tesisat malzemelerine, aydınlatma ürünlerinden alet çantalarına; yapı market dünyasının en temel ürünlerini en avantajlı fiyatlar ve en bol seçeneklerle bulabilirsiniz.

03
BİRBİRİNDEN UYGUN FİYATLARLA: ELEKTRİKLİ VE AKÜLÜ EL ALETLERİ

Her an ihtiyaç duyabileceğiniz duvara bir şey asma ya da bir şey sökme ya da herhangi bir tadilat durumunda matkap, dekupaj gibi elektrikli ev aletleri olmazsa olmazlar arasında. Peki nedir bu en temel elektrikli ya da akülü çalışan ev aletleri? Eğer metal, ahşap veya diğer materyallere delik açmak için kullanacaksanız sütunlu matkap en idealidir. Beton, ytong, tuğla, fayans duvar gibi malzemelrde delik delmek için matkap ucuna darbe etkisi vererek çalışan darbeli matkaplar da sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Tork güçleri ve devir sayıları daha yüksek olan darbesiz matkaplar da delik delme ve vidalama görevlerini yerine getirirler. Şarjlı matkap modelleri ise akü enerjisiyle çalışırlar ve 10.8, 12, 14.4, 18, 24 ve 36 volt gibi güçlerde üretilirler. Siz de ihtiyacınıza göre matkap modelleri arasından seçiminizi yapabilir; aynı zamanda bu alışverişin tamamlayıcısı olan farklı boyut, amaç ve formlarda matkap uçlarını inceleyebilirsiniz.

Matkap haricinde ahşap, mdf, metal, plastik gibi hazır malzemelerin kesilmesi, düz ya da kıvrımlı formlar verilmesi için kullanılan dekupaj testereler de uygun fiyatlı seçeneklerle GittiGidiyor'da bulunabilir. Metal lehimleme gibi işlerde kullanılan pürmüz ya da ısı tabancaları, hem kesim hem taşlama hem parlatma için kullanılan spiral ya da canavar olarak da bilinen taşlama makineleri de elektrikli ev aletleri anlamında GittiGidiyor'dan edinebilecekleriniz arasında.

05
EN AYDINLIK VE EN ŞIK EVLER İÇİN: AYDINLATMA ÜRÜNLERİ

Evinizde doğru bir aydınlatma sistemi yaratmak tahmin edebileceğinizden çok daha fazla olumlu etkilere sahiptir. Bunun üzerine bol bol düşünüp araştırabilir ve ardından evinizin/ofisinizin her farklı alanı için en doğru aydınlatma stilini GittiGidiyor'dan satın alıp uygulayabilirsiniz. Çünkü burada dekoratif LED ışıklardan şerit LED'lere, abajurlardan, avizelere, lambaderlerden dış ortam aydınlatmalarına, duvar lambalarından spot lambalara, her türlü modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı ihtiyaçlara uygun şekilde metal halide ampul, halojen ampul, floresan ampul, standart akkor ampul, enerji tasarruflu ampul, LED ampul ve rustik ampul gibi farklı ampul modellerinden edinebilirsiniz.

07
TEMEL SORUNLARA ÇÖZÜMLER: ELEKTRIK VE TESİSAT MALZEMELERİ

Son olarak listemizin sonunda elektrik ve tesisat malzemelerine ihtiyaç duyanlar için seçenekler var. Elektrik tesisat borularından tesisat kontrol kalemlerine, elektrik bantlarından kablo bağlarına, kroşelerden tornavidalara, sustalardan rakorlara, klemenslerden dirseklere, dübellerden buatlara; tesisat çalışmaları için size gerekli olabilecek birçok malzemeyi GittiGidiyor'da avantajlı fiyat seçenekleriyle bulmanız mümkün.

02
HOBISIZ YAPAMAYANLARA: AHŞAP VE METAL İŞLEME ALETLERİ

GittiGidiyor'da yapı market ürünleri arasında ahşap ve metal işleme üzerine çalışan hobi makinelerinden de edinebilirsiniz. Bunların başında çoğumuzun yakından bildiği dremel gelir. Özellikle gravür işlerine meraklılar için vazgeçilmez bir alet olan, ahşap, yumuşak metal, deri, plastik gibi zeminleri kalem gibi tutarak dilediğiniz gibi oyma, şekil verme işemlerini yapmanızı sağlayan bu aletler özellikle hobi tutkunları için olmazsa olmazlardan. Gravür oyma makineleri birbirinden farklı uç alternatifleri ve farklı marka/fiyat seçenekleri ile GittiGidiyor'da!

04
HER EVİN IHTIYACİ: YAPI MARKET ÜRÜNLERİ

Evinizde bir dolap ya da büyük kutu/sandık gibi bir alanı yapı market ürünleri için ayırmanızda ve her daim elinizin altında bazı ürünlerin bulunmasında fayda var. Evin ihtiyaçları her an değişkenlik gösterebilir ve bu ürünleri bu anlarda sizin kurtarıcınız olabilir. Yapıştırıcı bantlar, silikon tabancası, vida, çivi, somun, derz dolgu malzemeleri, boya malzemeleri ve hatta birçok ihtiyacı tek bir kutuda düzenli bir şekilde saklayan alet çantaları gibi ihtiyaçlar evinizde sürekli olarak bulunabilir. Daha ender ihtiyaçlara göre bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm ürünleri de uygun fiyatlarla GittiGidiyor'da bulabilirsiniz. Örneğin kapı kolu, zil, topuz, menteşe gibi kapı ve pervaz aksesuarları onlarca çeşitle burada. Laminattan masif ahşaba, PVC'den seramiğe, birbirinden farklı yer kaplaması modelleri de listenizde bulunabilir. Pencere ve doğrama aksesuarları, merdivenler, duvar kağıtları, su yalıtım malzemeleri gibi her türlü ihtiyacınızı GittiGidiyor'dan kolayca karşılayabilirsiniz.

06
HEM DEKORATİF HEM PRATİK: BANYO EKIPMANLARI

Evinizin banyosunu kendiniz tasarlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Küvetten klozete, lavabodan duşakabine, musluktan duş bataryalarına, düşünmek isteyeceğiniz her parça birbirinden çeşitli tasarımlarla GittiGidiyor'da. Aynı zamanda taharet boruları, rezervuar iç takımları gibi daha teknik detaylar da avantajlı fiyat seçenekleriyle bulunabilir. Eğer banyonuz hazırsa ve sadece dekoratif öğelerle burayı adeta bir spa ortamına dönüştürmek istiyorsanız da duş raflarından banyo liflerine, sabunluklardan çöp kutularına, banyo dekorasyon ürünleri arasından da zevkinize göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.