Temel ihtiyaçlarınız
eksiksiz ve

güvenle kapınızda

Alışverişe Başla
01
ONLINE MARKET ALIŞVERİŞİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte online alışverişin kapsamı da hızla yaygınlaşmaya başladı. Artık günlük işlerimizin arasında alışverişe çok kısa bir zaman ayırıp akıllı telefonlarımızdan ihtiyaçlarımızı rahatça sipariş edebiliyoruz. Giyim, teknoloji, dekorasyon, yapı market, hobi, spor outdoor gibi kategorilerden online sipariş vermek çok kolay ve avantajlı. Ancak internetten alışverişin avantajları artık bu kategorilerle sınırlı değil. Gıda, içecek, kişisel bakım, bebek ürünleri, temizlik ürünleri gibi market ihtiyaçlarınızı kolayca internetten karşılayabilirsiniz.

Milyonlarca markaya ve ürüne ev sahipliği yapan, online alışverişte birçok konuda öncü olan GittiGidiyor'dan on binlerce süpermarket ürününe ulaşabilir, alışverişinizi ücretsiz kargo fırsatlarıyla ve Sıfır Risk güvencesiyle, hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz. GittiGidiyor'dan online süpermarket alışverişinin size sağlayacağı birçok avantaj var. Yoğun bir çalışma temponuz varsa ya da alışverişe çok fazla zaman ayırmak istemiyorsanız GittiGidiyor'un mobil uygulaması üzerinden süpermarket kategorisine giriş yapıp ihtiyaçlarınızı sipariş ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. GittiGidiyor'da bir çok marka ve market kendi mağazası üzerinden satış yapıyor. Bu sayede, yaşadığınız şehirde bulamadığınız markalara, yöresel organik ürünlere çok uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor'dan market ihtiyaçlarınızı satın almak size rahatlık da sağlayacak. Satın aldığınız poşet poşet ürünü eve taşımakla uğraşmanıza gerek yok. Online siparişinizin ardından tüm ürünler kargo ile adresinize teslim edilir. Tabii ki en önemlisi, GittiGidiyor'dan market alışverişinizi daha ucuza getirebilirsiniz. Her gün süpermarket kategorisinde indirime giren yüzlerce ürünün yanı sıra, artık her ayın bir haftası binlerce süpermarket ürünü %50'ye varan indirimlerle GittiGidiyor Süpermarket Haftası kampanyasında sizi bekliyor.

03
MARKET ÜRÜNLERİNDE %50'YE VARAN İNDİRİMLER GİTTİGİDİYOR'DA

Milyonlarca ürün çeşidinin yanı sıra her gün onlarca kategoride yüzlerce marka ve üründe en iyi fiyatları bulabileceğiniz GittiGidiyor'da, sık kullandığınız market ürünlerini de inanılmaz indirimlerle satın alabilirsiniz. GittiGidiyor'un süpermarket kategorisinden veya Günün Fırsatı sayfasından her gün indirime giren ürünlere ulaşabilir, online ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve hızlı kargo avantajlarıyla... Artık her gün market market dolaşıp günlük ihtiyaçlarınızı almak için uğraşmanıza gerek yok. GittiGidiyor'un Süpermarket Haftası kampanyasından tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde satın alabilirsiniz. Süpermarket Haftası kampanyası kapsamında, her ayın bir haftası, yiyecek, içecek, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, evcil hayvan ürünleri, deterjan ve temizlik ürünleri, bebek, anne ürünleri ve daha fazlası %50'ye varan indirimlerle...

05
BİNLERCE SÜPERMARKET ÜRÜNÜ GİTTİGİDİYOR'DA

Diğer tüm kategorilerde olduğu gibi GittiGidiyor'un süpermarket kategorisi yüz binlerce ürün içeriyor. Yüz binden fazla satıcının bulunduğu GittiGidiyor'da, süpermarketlere ürün temin eden onlarca marka ve süpermarket zinciri firma online satış yapıyor. Bu sayede, bulunduğunuz bölgeden ya da tek bir marketten satın alamayacağınız geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Sıvı yağ, bakliyat, peynir gibi ürünlerden büyük şehirlerde ulaşamayacağınız yöresel, organik ürünleri; deterjanlardan, diş macunu, şampuan, sıvı sabun gibi bakım ürünlerini; bebek bezi, alt açma örtüsü, ıslak mendil gibi bebek ürünlerinden; kedi maması, köpek maması gibi evcil hayvan kategorisindeki yüzlerce ürünü çok uygun fiyatlarla satın alma fırsatını kaçırmayın.

07
TEMEL GIDA ÇEŞİTLERİNDE İNDİRİM

GittiGidiyor'da her ay, bir hafta boyunca düzenlenecek süpermarket indirimleri kampanyasında binlerce temel gıda çeşidini çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Sıvı yağ, zeytinyağ, tereyağ, makarna, şeker, bakliyat çeşitleri, turşu ve konserve ürünleri, dondurulmuş ürünler ve daha fazlası bir hafta boyunca %50'ye varan indirimlerle Süpermarket Haftası'nda.

09
ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİ VE KAHVALTILIKLARDA İNDİRİM

GittiGidiyor'un süpermarket kategorisinden şarküteri ve kahvaltılık ihtiyaçlarınızın tamamına ulaşabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir markaların peynir, bal, reçel, pekmez, zeytin, sucuk, sosis gibi ürünleri, tahıl ve mısır gevrek çeşitleri, farklı şehirlerden yöresel organik lezzetler süpermarket kategorisinde ve indirim kampanyasında kaçırılmayacak fiyatlarla...

02
ATIŞTIRMALIK ÜRÜNLER VE İÇECEKLER

Seçkin gıda markalarının atıştırmalık ürünleri gıda kategorisinde bulabileceğiniz ürünler arasında. Cipsler, kekler, çikolatalar, gofret çeşitleri, şekerlemeler, kuru yemişler, bisküviler, meyve suları, enerji içecekleri, sodalar, buzlu çay çeşitleri ve daha fazlası süpermarket indirim kampanyasında.

04
DETERJANLAR VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDE İNDİRİMLER

Özellikle büyük paketlerde satılan toz çamaşır deterjanı, sıvı deterjan gibi ürünleri eve taşımakla uğraşmadan GittiGidiyor'dan sipariş verebilirsiniz. Seçkin markalar, deterjan ürünlerini GittiGidiyor'daki mağazalarından yılın her günü en uygun fiyatlarla tüketicilere sunuyor. Üstelik çoklu paketlerde ekstra indirim avantajıyla. En çok kullanılan markaların toz çamaşır deterjanlarına, bulaşık makinesi kapsül deterjan çeşitlerine, ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünlerine süpermarket kategorisinden ve bu kampanyadan temin edebilirsiniz.

06
BEBEK, ANNE ÜRÜNLERİ KAÇIRILMAYACAK FİYATLARLA

Bebeğinizin sağlığı ve rahatı her şeyden önemli. Bu yüzden süpermarket kategorisinde, annelerin en çok tercih ettiği seçkin markaların ürünlerinde büyük indirimler yapıyouz. Bebeğiniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri Süpermarket Haftası kampanyasından toplu olarak süper fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bebeğinizin beslenmesi için güvenilir markaların sağlıklı mamaları, devam sütleri; gıda ürünlerinin yanı sıra biberon çeşitleri, tatilde en çok ihtiyacınız olan bebek bakım ürünleri kampanyamızda sizi bekliyor. Aynı zamanda bebek bezi ve bebek ıslak mendil çeşitleri indirimli satın alabileceğiniz ürün çeşitleri arasında.

08
ÇAY VE KAHVE ÇEŞİTLERİ

Hem kahvaltılarda hem de yemek sonrası akşam sohbetlerimizde bize eşlik eden çay ve kahveler market ihtiyaçlarımızın önemli bir bölümünü kapsıyor. GittiGidiyor'un Süpermarket Haftası kampanyasından farklı çeşitlerde çay ve kahve ürünlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, çoklu avantaj paketlerinden ücretsiz kargo fırsatıyla satın alarak çay ve kahve alışverişinizi her zamankinden çok daha ucuza getirebilirsiniz.