İndirimin
en süperi geldi
Süper Cuma'ya özel muhteşem
indirimleri kaçırma
Keşfet
Kategoriler
Influencer Seçimleri
Kazananlar Kulübü Üyelerine Özel Fırsatlar
Tümünü Gör
Büyük Alışveriş Günü Süper Cuma GittiGidiyor'da 01

Her sene mağazaların kampanya yarışına girdiği, milyonlarca insanın alışveriş yaptığı Black Friday, tüm dünyada beklenen en önemli alışveriş günlerinden biri. Bu büyük alışveriş gününde en çok tercih edilen ürünler muhteşem indirimlerle GittiGidiyor'un Süper Cuma kampanyasında sizleri bekliyor.

Black Friday Nedir? 02

Black Friday, büyük indirimlerin neden olduğu alışveriş çılgınlığının sonuçları nedeniyle dünyada karamsar bir ada sahip olsa da tüketiciler için aydınlık bir gün. Özellikle ülkemizde teknolojik ürünlere olan merak, indirim çılgınlığının yaşandığı gün bu kategorideki ürünlere olan ilgiyi de artırıyor. Siz de mağazaların kalabalığına girmeden ve yüzlerce e-ticaret sitesinin kampanyaları arasında kaybolmadan bu özel günün avantajlarından yararlanmak istiyorsanız GittiGidiyor'un 24-26 Kasım günleri için hazırladığı Süper Cuma kampanyasını sakın kaçırmayın!

GittiGidiyor Süper Cuma Kampanyasında Neler Var? 03

Her yıl olduğu gibi Türkiye'nin önde gelen alışveriş sitesi GittiGidiyor'da Süper Cuma 2020 için düzenlenen kampanyada, elektronikten kozmetiğe, giyimden dekorasyona, kozmetikten bebek-anne ürünlerine, oto aksesuardan süper market ürünlerine kadar onlarca kategorinin her biri için EKSTRA indirimlerin olacağı kampanyalar serisi sizi bekliyor olacak.

Büyük Teknoloji İndirimleri Süper Cuma'da 04

GittiGidiyor'un en iyi markaları içeren teknoloji kategorisinden cep telefonu modelleri, son teknoloji notebooklar, fil ve oyun deneyimini üst seviyeye taşıyan televizyon modelleri, her bütçeye uygun beyaz eşyalar, Sony, Microsoft gibi büyük teknoloji firmalarının popüler oyun konsolları, küçük ev aletleri ürünlerinde tüm indirimlere ek anında ekstra indirimler yer alacak. Bu kategorilerden ürün satın almayı düşünüyorsanız GittiGidiyor'un mobil uygulamasını hemen indirin ve 24 - 26 Kasım tarihlerinde fırsatları mutlaka takip edin.

Kazananlar Kulübü Üyelerine Özel Fırsatlar 05

GittiGidiyor'un sık alışveriş yapan müşterilerinden oluşan Kazananlar Kulübü de bu özel günde avantajlardan fazlasıyla yararlanacak. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri 24 - 26 Kasım günü, gün boyunca düzenlenecek kampanyalardan kulüpte olmayan üyelere göre ekstra indirim avantajlarıyla yararlanabilecek.

Süper Cuma gününü mağazaların kalabalığına girmeden, evinizin konforunda, üstelik rakipsiz fiyatlar ve hediye bonus avantajlarıyla yaşamak istiyorsanız GittiGidiyor'u ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Mobil Uygulama İle Kampanyaları Anında Öğrenin 06

GittiGidiyor'un mobil uygulamasını halen indirmediyseniz Süper Cuma öncesi mobil uygulamayı telefonunuza mutlaka indirin. Hesabım-Ayarlarım sayfasından GittiGidiyor'un e-posta listesine kaydolun ve mobil bildirimleri açın. Bu sayede, cihazınıza gelecek bildirimler ve takip ettiğiniz ya da ilgi duyduğunuz ürünlerle ilgili fırsatlardan anında haberdar olabileceksiniz.

Sosyal Medyayı Takibe Alın 07

Süper Cuma kampanyasında büyük markalarda mobil uygulamaya özel muhteşem sürpriz indirimler sizi bekliyor olacak. Kampanyaları kaçırmamak için GittiGidiyor'un sosyal medya hesaplarını takibe takibe almayı unutmayın.