Lastik Montaj

4 lastik montajı ve balans hizmeti tek fiyat avantajıyla

Merak Ettiğiniz Sorular

Hizmetinizi satın aldıktan ve lastiklerinizin kargosu elinize ulaştıktan sonra 0850 480 97 73 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak lastik montaj ve balans hizmeti için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Lastik montaj ve balans hizmetine ilişkin montaj noktaları hakkında bilgiyi 0850 480 97 73 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hizmete rot ayar işlemi dahil değildir. Yalnızca lastik montajı ve balansı yapılmaktadır.

Lastik montaj ve balans hizmeti sibop değişimini kapsamamaktadır. Hizmetten yararlanacağınız noktaya ekstra ücret ödeyerek sibop değişiminizi de yaptırabilirsiniz.

Lastik montaj ve balans hizmeti sağlıklı bir balans işlemi gerçekleşmesi için anlaşmalı olduğumuz hizmet noktalarında yapılmaktadır.

Montaj yaptıracağınız noktaya kargo gönderimi gerçekleştirilmemektedir.

Oto Temizlik

Profesyonel oto temizlik ve bakım hizmetinden yararlanın

Merak Ettiğiniz Sorular

Hizmetinizi satın aldıktan 24 saat sonra 0850 480 97 73 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak oto yıkama hizmeti için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Oto yıkama hizmetine ilişkin montaj noktaları hakkında bilgiyi 0850 480 97 73 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan öğrenebilirsiniz. Ya da ürün sayfamızdaki ürün açıklamasında yer alan il ve ilçe bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Fırçasız araç dış yüzey temizlenmesi

Araç iç yüzey temizliği (Tüm plastik aksamlar)

Araç içi paspas temizliği

Araç camı iç ve dış temizliği

Genel jant temizliği (zift lekelerinin çıkarılması hariç)

Hizmet kapsamı dışında bir işlem yaptırmak istediğinizde hizmeti aldığınız hizmet noktasında ekstra işlem bedelini ödeyerek indirimli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Oto yıkama hizmetini Gittigidiyor üzerinden satın alarak hem hizmet noktasında sürpriz bir fiyatla karşılaşmazsınız hem de randevu saatinizde beklemeden hizmet alabilirsiniz. Yaptıracağınız ekstra işlemleri de hizmet noktasından indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

Lastik Saklama

Yazlık ve kışlık lastiklerinizi en uygun koşullarda saklayın

Merak Ettiğiniz Sorular

Lastik oteli; kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir.

Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. Şirketimiz lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun binalarda sunmaktadır.

Uygun koşullarda saklanmışsa tüm lastikler, üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabilir. Bu süreyi geçen lastikler fonksiyonlarını yitirmeye başlayacaktır. Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre daha da kısa olacaktır.

Lastikleriniz sigortalı olarak muhafaza edilir.

Lastikleriniz lastik saklama koşullarına uygun bir şekilde (kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak) muhafaza edilir.

Lastiklerinin boru tipi raflarda , dik bir şekilde saklanır.

Lastikleriniz işlerinde uzman, eğitimli teknisyenler tarafından değiştirilir.

Lastiklerinizi evinize veya başka bir yere taşırken ağır kaldırmadan dolayı oluşacak sağlık problemlerinin önüne geçilir.

Lastiklerinizin değişim zamanı geldiğinde değişim için yer aramanıza gerek kalmaz.

Aklınızdaki Otomobili Güvenle Alın

GittiGidiyor'da satışa sunulan otomobillerden size uygun olanını seçin.

Ön ödeme yaptıktan sonra otomobil satış yetkilisi ile satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlayın.

Otomobil almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

1 Aradığınız otomobili kolayca bulun

Birçok seçenek arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun aracı bulun

2 Ön ödeme tutarını ödeyin

GittiGidiyor'da satışa sunulan araç için sabit ön ödeme tutarı olan 7.000,00 TL'yi ödeyin

3 Satış işlemini sonlandırın

GittiGidiyor - Araba.com işbirliğiyle satın aldığınız araç için sizi arayan araba.com yetkilileriyle satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlayın

Merak Ettiğiniz Sorular

GittiGidiyor'da satışa çıkarılan araçların peşin fiyatlarını ürün satış sayfasında görebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz aracın ürün satış sayfasındaki "Hemen Al" butonu ile sabit ön ödeme tutarı olan 7000 TL'yi ödeyin. Ön ödeme tutarını, kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart, BKM Express, Alışveriş Kredisi veya kredi/banka kartlarınızda biriken bonus ve WorldPuan'lar ile yapabilirsiniz.

Ön ödeme tutarını ödemenizin ardından Araba.com satış yetkilisi irtibat bilgilerinizden size ulaşacaktır.

Ön ödeme tutarından sonra kalan ücret, Araba Sepeti Otomotiv Bilişim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. arasında belirlenen yöntem ile Araba Sepeti Otomotiv Bilişim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.'ye ödenecektir.

Ürünün toplam fiyatına ÖTV, KDV, plaka ve ruhsat masrafları dahildir.

Ürünün toplam fiyatına MTV ve trafik sigortası dahil değildir.

Eğer aracın ÖTV, plaka tescili gibi işlemleri başlatılmamışsa istediğiniz zaman ön ödeme tutarını iade alabilirsiniz. İade talebinizi Araba.com ekibine iletmeniz yeterlidir.

Plaka tescili ve ruhsat işlemleri tamamlanmış araçların iadesi mümkün değildir.

Ön ödeme tutarını kredi kartınızla taksitli ödeyebilirsiniz.

Ön ödeme tutarını, kredi kartı, banka (ATM) kartı, sanal kart, BKM Express, Alışveriş Kredisi veya kredi/banka kartlarınızda biriken bonus ve WorldPuan'lar ile yapabilirsiniz.