Ekspres Para İadesi

Ekspres Para İadesi, GittiGidiyor'un belirli kullanıcı kitlesine sağladığı, belirli kategori ve tutarlardaki ürünlerde geçerli olan hızlı ve kolay sipariş iptal uygulamasıdır. Ekspres Para İadesi sayesinde, siparişinizi teslim almadan veya teslim aldıktan sonra anında iptal edebilir, satıcının onayını beklemeden iade tutarınızın tamamını geri alabilirsiniz.

Tek tuşla iadeyi başlatın

Siparişiniz kargoya verilmeden önce
 • 1

  Hesabım - Satın AldıklarımHesabım - Satın Aldıklarım sayfasında iptal etmek istediğiniz ürüne ait "İptal Talebi Gönder" butonuna basın

 • Talebiniz Ekspres Para İadesi kriterlerine uygunsa karşınıza çıkan ekranda "Ekspres Para İadesi" butonunu göreceksiniz.

 • 2

  İptal nedenleri arasından seçiminizi yapın ve "Ekspres Para İadesi" butonuna basın. Para iadeniz otomatik gerçekleşecektir

Siparişiniz kargoya verildiyse ancak teslim almadıysanız
 • 1

  Hesabım - Satın AldıklarımHesabım - Satın Aldıklarım sayfasında iptal etmek istediğiniz ürüne ait "İade / Sorun Bildir" butonuna basın.

 • 2

  İptal nedenleri arasından seçiminizi yapın ve "İade Sürecini Başlat" butonuna basın.

 • Talebiniz Ekspres Para İadesi kriterlerine uygunsa para iadeniz gerçekleşecektir.

 • 3

  Siparişiniz adresinize ulaştığında kargoyu teslim almadan kapıdan iade edin.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra
 • 1

  Hesabım - Satın AldıklarımHesabım - Satın Aldıklarım sayfasında, iade etmek istediğiniz ürüne ait "İade / Sorun Bildir" butonuna basın.

 • 2

  İade sebepleri arasından seçiminizi yapın, "İade Sürecini Başlat" butonuna basın.

 • 3

  Hesabım - Satın AldıklarımHesabım - Satın Aldıklarım sayfasında, iade edeceğiniz ürünün bulunduğu satırdaki GittiGidiyor Satış Kodu'nu kargo görevlisine söylemek üzere not edin. SC ile başlayan kod satış kodudur.

  GittiGidiyor Satış Kodu nerede?

 • 4

  Ürünü hasar görmeyecek sekilde faturası ile birlikte paketleyin ve iade kargoyu kargo görevlisine GittiGidiyor satış kodu ile iade yapmak istediğinizi belirterek verin.

 • 5

  Talebiniz Ekspres Para İadesi kriterlerine uygunsa para iadeniz gerçekleşecektir.

Merak Edilen Sorular

Ekspres Para İadesi, GittiGidiyor'da sadece "Çok Başarılı", "Başarılı" armasına sahip, GittiGidiyor Cadde'de mağaza sahibi olan satıcıların belirli kategorilerde ve belirli tutarın altındaki ürünlerinde, Süper Fiyatlı ürünlerde belirli tutarın altında, belirli ürünlerinde geçerlidir.

Siparişi teslim aldıktan sonra hızlı ve kolay iade hakkı yine belli tutarda belirli ürünlerde, sadece GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için geçerlidir.

Ekspres Para İadesi, Cadde satıcıları, Başarılı ve Çok Başarılı armasına sahip satıcıların belirli tutardaki, belirli ürünlerinde geçerlidir. Bu nedenle her üründe Ekspres Para İadesi seçeneği bulunmayabilir.

Ekspres Para İadesi?nden kargosunu teslim almadan iptal gerçekleştirmek isteyen tüm kullanıcılar yine belirli tutardaki, belirli ürünlerde geçerli olmak üzere faydalanabilir. Siparişini teslim aldıktan sonra hızlı iade hakkı ise yine belli tutarda belirli ürünlerde, sadece GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için geçerlidir.
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü nedir?

Ekspres Para İadesi ile sipariş iptal edildiğinde GittiGidiyor para iadesini hemen gerçekleştirir. İade tutarlarının kredi kartlarına yansıması, bankalar nedeniyle 2-4 iş gününü bulabilir. Banka kartına iadelerinde, iade tutarı, ortalama 7 iş günü içinde ödeme yapılan karta ulaştırılır.

GittiGidiyor, Ekspres Para İadesi kapsamını değiştirme, genişletme veya Ekspres Para İadesi uygulamasını tamamen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.