Canlı Alışverişleri kaçırma
Bu sayfayı takip et
Canlı Alışveriş'i kaçırma!
Canlı Alışverişleri kaçırma
en özel indirimleri yakala
Canlı Alışverişleri kaçırma
Kampanya koşulları için tıklayın.
Canlı Alışveriş GittiGidiyor'da Başlıyor 01

Aralık ayında çok ses getirecek bir indirim kampanyasını canlı canlı takip etmeye hazır mısınız? GittiGidiyor, sosyal medyanın ünlü fenomenlerini Aralık ayı süresince Canlı Alışveriş sayfasında misafir ediyor. İndirim dolu Canlı Alışveriş sayfasında sürpriz isimler belirli zamanlarda canlı yayınlar düzenliyor. Üstelik düzenledikleri bu canlı yayınlarda belki de uzun zamandır indirime girmesini beklediğiniz hayalinizdeki ürünlerin indirim müjdelerini veriyor.

Sevilen Influencer'lar GittiGidiyor'da 02

Sosyal medya ile birlikte hayatımıza girmiş ve yeni nesil alışveriş deneyimlerimizi önemli ölçüde etkileyen bazı kriterler var. Bunlardan biri, severek takip ettiğimiz influencer'ların kullandıkları ürünlerle ilgili deneyimleri. Kendinize yakın gördüğünüz bu sosyal medya fenomeninin memnun kaldığı bir ürünü siz de kullanmayı tercih ediyor ve satın almadan önce onun yorumlarını merakla takip ediyorsunuz.

Sosyal medya ile birlikte hayatımızda başrolde olan bir diğer detay da canlı yayınlar. Özellikle pandemi nedeniyle "evde kal"dığımız bu süreç boyunca sosyal medyadaki canlı yayınların artması, bizlerin de bu canlı yayınları hiç kaçırmadan izleyebildiğimiz bir dönemdeyiz. Bu canlı yayınlarda severek takip ettiğimiz sosyal medya ünlüleri ile en samimi iletişimi yakalamak ve onlardan ilham almak mümkün.

GittiGidiyor hayatımızdaki bu iki deneyimi bir araya getiriyor ve Canlı Alışveriş sayfası yaratarak influencer'ların ürün öneri ve deneyimlerini canlı yayınla sizlere sunuyor. Üstelik bu ünlü isimler onlarca kategori arasından kendilerine uygun seçtikleri ürünleri çok özel indirim sürprizleriyle tanıtıyor. Hazır evlerimizdeyken ve Aralık ayında ister kendimize ister sevdiklerimize bir şeyler hediye etmek istiyorken, bu canlı yayınları kaçırmamakta fayda var.

Canlı Yayınlara Özel İndirimler 03

Peki Canlı Alışveriş ile birlikte karşımıza nasıl sürprizler çıkacak? Öncelikle sosyal medya fenomenlerinin kimler olduğu şimdilik sürpriz! Ancak karşımıza çıkacak olan indirimli ürünler için bazı ipuçları verebiliriz.

GittiGidiyor'un Anne Bebek kategorisi Canlı Alışveriş'te sürpriz indirimlerle karşımıza çıkacak kategorilerden biri. Emzirmeden bebek bakımına, bebek odalarından pusetlere, bebek bezlerinden beslenme ürünlerine; anne bebek alanında ürün arayışlarında olanlar sürpriz influencer'ların sürpriz indirimli ürün sohbetlerini kaçırmamalı.

Bir diğer kategori ise Teknoloji. Alanında başarılı sosyal medya fenomenlerinin bu alanda vereceği tavsiyeler ve tanıtacağı ürünler alışverişinizde önemli bir belirleyici olacak. Karşınıza çıkacak ürünler ise sürpriz! Cep telefonu ve aksesuarları da olabilir; bilgisayarlar, tabletler, kameralar, ses ve görüntü sistemleri, beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri de. Bu kapsamlı kategoriden sürpriz sosyal medya fenomenimizin seçeceği ürünleri çok özel fiyatlarla yakalamak için Canlı Alışveriş gündeminizde olsun.

Influencer'lardan Dekorasyon Önerileri 04

Canlı Alışveriş'in bir diğer kategorisi de Ev Dekorasyon olacak. Mobilyalardan mutfak gereçlerine, aydınlatmalardan banyo ürünlerine, tamir ve tadilat gereçlerinden ofis ve kırtasiye ürünlerine, yapı marketten bitki dünyasına; hemen herkesin ilgisini çekebilecek ürün barındıran kategorinin canlı yayınlarını kaçırmayın. Sürpriz sosyal medya ünlüsünün size bu alanda anlatacağı bir sürü şey olacak!

Süpermarket İndirimleri 05

GittiGidiyor'un Süpermarket kategorisi de Canlı Alışveriş'in bir diğer önemli kategorisi. Özellikle evde geçirdiğimiz pandemi süresince birçok temel ihtiyacımızı karşılayan Süpermarket ürünleri gıdadan hijyene birçok önemli detayı barındırıyor. Sosyal medya fenomenimiz ise mutlaka işinize yarayacak tavsiyeleri çok özel fiyatlı ürünlerle sizlere sunuyor olacak.

Kişisel Bakım ve Kozmetik 06

Son olarak Kişisel Bakım kategorisi de GittiGidiyor'un Canlı Alışveriş kampanyasının önemli bir kısmını sahipleniyor. Güzelliğinden ilham aldığınız ve bakım tavsiyelerini memnun kalarak uyguladığınız sosyal medya ünlülerinden sürpriz isimler Canlı Alışveriş sayfasına konuk olacak. Kendi canlı yayınlarında ciltten saça, makyajdan el ayak bakımına, parfümden vücut bakımına, birçok alanda sürpriz indirimli ürünlerin müjdelerini verecek.

Kitlelerin çok sevdiği sosyal medya ünlülerinin keyifli canlı yayınları ile bir çokların ilgisini çekecek ürünlerin indirimli fiyatları kaçmaz! İndirim dolu canlı yayın için GittiGidiyor'u takipte kalın.