Kampanya Koşulları - Yapı Kredi Alışveriş Kredisi
  Cep Telefonu Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile peşin fiyatına taksit kampanyası nedir, koşulları nelerdir?
 • Kampanya 18 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında cep telefonu kategorisinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Cep Telefonu Alışveriş Kredisi, cep telefonu alışverişlerinde 6 aya kadar peşin fiyatına taksitle ödeme imkanı sağlar.
 • Cep telefonu alışverişlerinde vade seçeneği, 3.500 TL'ye kadar olan alışverişlerde 6 ay, 3.500 TL üzeri alışverişlerde ise 3 ay ile sınırlıdır.
 • Yapı Kredi Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?
 • Ödeme ekranında yer alan "Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Öde" butonuna tıklayın. Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
  Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  Kredinizi kullandığınızda tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

 • Yapı Kredi Alışveriş Kredisi gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. GittiGidiyor'un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • Önemli
  Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
  Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.
 • Yapı Kredi Alışveriş Kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
  Ürünün iade edilmesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda kredi iptal edilmez. Eğer kredi kapatılmak istenirse, kredi kullanıcısının bankasıyla irtibata geçmesi ve kredi kapama talimatı vermesi gerekmektedir.
  Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra kredinizden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

  Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  Yapı Kredi ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.