Kampanya Koşulları - Kazananlar Kulübü üyelerine özel QKids'te %50'ye varan indirim!
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel, QKids üzerinden alacakları eğitim hizmeti ve abonelikleri %50'ye varan indirimler ile sunulacaktır.
 • Kampanya kodu almak için yukarıdaki butona tıklayınız.
 • Kampanyaya nasıl katılabilirim ?
 • Kampanyadan yararalanabilmek için Kazananlar Kulübü üyesi olmanız gerekmektedir. Yukarıda bulunan buton ile kampanya kodu alabilirsiniz. İndirimden faydalanbilmeniz için QKids web sitesi üzerinden indirim kodunuzu aktive etmeniz gerekmektedir.

  Her GittiGidiyor Kazananlar Kulübü kullanıcısı kampanya kapsamında kendisine verilen indirim kuponundan yalnızca 1 kez alması ve QKids hesabına 1 kez tanımlaması yeterlidir.

  Kampanyadan faydalanmak için 3 Mayıs 2021 ile 3 Haziran 2021 tarihleri arasında indirim kodu alabilirsiniz. Aldığınız kodlar ile 20 Mart 2022 tarihine kadar indirimli fiyatlar ile QKids eğitimleri almaya devam edebilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında sunulacak indirimler aşağıdaki gibidir:
 • Analyze Pack:
  69 TL yerine 19 TL

  Aylık Abonelikler:
  QKids Öğrenme Platformu  99 TL/Aylık yerine 49 TL/ Aylık
  Ayda 4 Canlı Ders üyeliği     299 TL/Aylık yerine 289 TL/ Aylık
  Ayda 12 Canlı Ders üyeliği   879 TL/Aylık yerine 599 TL/ Aylık

  Öğrenme Platformu:
  3 Ay Öğrenme Platformu  249 TL yerine 189 TL
  6 Ay Öğrenme Platformu 479 TL yerine 359 TL
  9 ay Öğrenme Platformu 689 TL yerine 429 TL

  Çoklu Krediler:
  30 Kredi  2200 TL yerine 1799 TL Stay Home kampanyası çerçevesinde "STYHM21" kodu ile %50 indirimli olarak 1100 TL'ye sunulmaktadır. 
  60 Kredi  3690 TL yerine 3299 TL
  90 Kredi  5900 TL yerine 4499 TL

  Diğer Kurallar

 • Bu kampanya diğer QKids'in kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Bu kampanya diğer GittiGidiyor kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kodu GittiGidiyor'un web sitesine ya da mobil sitesine giriş yapılarak kampanya koşulları sayfasından alınabilir. GittiGidiyor'un mobil uygulaması üzerinden kampanya kodu alınamamaktadır.
 • Her GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. GittiGidiyor ve lndex Global A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.