Kampanya Koşulları - Kazananlar Kulübü üyelerine özel Rahat Taşın'da 100 TL'ye varan indirim!
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri, GittiGidiyor'dan alacakları indirim kodları ile Armut'un Rahat Taşın nakliye hizmetleri rezervasyonlarında 1.000TL üstü taşınmalarda 100TL, 1.000TL altı taşınmalarda 50TL indirim sağlanacaktır.
 • Kampanya 2 Kasım 2020 - 20 Aralık 2020 tarihleri arasında sadece GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için geçerlidir.
 • İndirim kuponları 2 Kasım 2020 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Kampanyadan sadece bu adresten yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Bu adres harici bir adresten ya da mobil uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir.
 • Kullanıcılar kampanyadan bu adresten yapacakları rezervasyonlarda notlar bölümünde GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nden aldıkları kodu yazarak yararlanabilecekler. Rezervasyon oluştuktan sonra kullanıcılar Rahat Taşın yetkilileri tarafından aranacak ve indirim tanımlanacaktır.
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine verilen kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya ilk 50.000 kullanıcı ile sınırlıdır.
 • İndirim nakliye rezervasyonlarında ödenecek fiyat 1.000 TL ve üzerine100 TL, 1.000 TL altına 50 TL olarak uygulanır.
 • Her bir indirim çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Rahat Taşın koşulları (müsaitlik, hizmet bölgesi vb.) geçerlidir.
 • Hak edilen ancak kullanılmamış kodlar 31 Aralık 2020 tarihinden sonra iptal olur. Kampanya yeniden tanımlanmaz ve nakde çevrilmez.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor ve Armut Teknoloji A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.