Kampanya Koşulları - Kazananlar Kulübü üyelerine özel Armut'ta ev temizliğinde 30 TL indirim!
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri, GittiGidiyor'dan alacakları indirim kodları ile Armut'ta yapackaları ev temizliği rezervasyonlarında hesaplanan fiyat üzerinden 30 TL indirim uygulanır.
 • Kampanya 9 Ekim 2020 - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında sadece GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için geçerlidir.
 • İndirim kuponları 9 Ekim 2020 - 14 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Kampanyadan sadece bu adresten yapılacak rezervasyonlarda faydalanılabilir. Bu adres harici bir adresten ya da mobil uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir.
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine verilen kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya ilk 50.000 kullanıcı ile sınırlıdır.
 • Düzenli ve abonelik ev temizliği seçimlerinde indirim tek seferlik olarak sadece ilk temizlik hizmetinde uygulanır, sonrasında tekrarlayan tüm temizlik hizmetleri normal fiyattan ücretlendirilir.
 • Her bir indirim çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Armut koşulları (kullanım, müsaitlik, hizmet bölgesi vb.) geçerlidir.
 • Hak edilen ancak kullanılmamış kodlar 14 Aralık 2020 tarihinden sonra iptal olur. Kampanya yeniden tanımlanmaz ve nakde çevrilmez.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor ve Armut Teknoloji A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.