Kampanya Koşulları - Papara Card'a Özel %5 Geri Ödeme Kampanyası
 • Kampanyaya nasıl katılabilirim ?

  18 Ocak 2021 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında GittiGidiyor'dan Papara Card kullanarak tek seferde yapacağınız ve satıcıya aktarılması için onay verdiğiniz alışverişlerinizde, Papara hesabınıza nakit olarak %5 geri ödeme alabilirsiniz. Papara Cashback Programı kapsamında %5'lik nakit olarak geri ödeme, Papara tarafından anında yapılacaktır. GittiGidiyor'un bu konuda herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 • Kampanyadan kimler yararlanabilir ?

  Kampanyadan faydalanabilmek için Papara Card sahibi olmak ve alışverişini Papara'dan tamamlamak gerekmektedir.
 • Cashback ile harcamanın %5'i nakit olarak ne zaman geri ödenir ?

  Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere, %5'lik nakit olarak geri ödeme Papara tarafından anında yapılacaktır. Her ay toplamda nakit olarak geri ödenecek tutar maksimum 50 TL'dir.
 • Siparişimin iptali ya da ürün iadesi durumunda ne olacak ?

  Kampanya süresince, kampanya koşulları dahilinde verilen siparişin iptal veya iade edilmesi halinde Papara kullanıcısından kampanya kapsamında kazandığı geri ödemeden iade ettiği ürün tutarının %5'i kadarı Papara tarafından geri alınacaktır.
 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi ?

  Bu kampanya GittiGidiyor'un anında indirim kampanyaları ile birlikte kullanılabilir.
 • Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim ?

  Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan en fazla 50 TL nakit olarak geri ödeme alabilir.
 • Yasal Yükümlülükler

  Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  Katılımcı, hakettiği halde %5'lik geri yüklemesi yapılmadığı takdirde tüm sorumluluğu Papara'nın üstlendiğini kabul eder.

  GittiGidiyor ve Papara her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.