Kampanya Koşulları - GittiGidiyor Üyelerine Özel Dominos Pizza Menü Kampanyası!
 • 17 Şubat 2021 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan GittiGidiyor üyeleri, bu sayfadan alacağınız indirim kodu ile Domino's Pizza internet sitesinden veya Domino's mobil uygulamasından eve servis olarak sipariş ettiğiniz orta boy dönerli pizza + kutu içecek menüsü 32,99 TL'ye sunulacaktır.
 • 17 Şubat 2021 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan GittiGidiyor üyelerine özel orta boy dönerli pizza + kutu içecek menüsü kuponunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız.
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel, bu sayfadan alacağınız indirim kodu ile Domino's Pizza internet sitesinden veya Domino's mobil uygulamasından eve servis olarak sipariş ettiğiniz 2 adet orta boy pizza + litrelik içecek menüsü 47,99 TL'den başlayan fiyatlara sunulacaktır.
 • Kazananlar Kulübü üyelerine özel 2 adet orta boy pizza + litrelik içecek menüsü kuponunuzu almak için aşağıdaki butona tıklayınız.
 • Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

  GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak kontrol edebilirsiniz.

  Son bir yıl içerisinde 5 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 5 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 1000 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.
 • Kampanya 17 Şubat 2021 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında sadece GittiGidiyor ve Kazananlar Kulübü üyeleri için geçerlidir.
 • İndirim kuponları 17 Şubat 2021 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için bu adresten sipariş vermeden önce "Promosyonlar" alanında "Promosyon Adı" bölümünden ilgili promonsyonu seçip, "Kampanya Kodu" alanına indirim kodunuzu girerek aktive etmeniz gerekmektedir.
 • GittiGidiyor ve Kazananlar Kulübü üyelerine verilen kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya dönemi süresince GittiGidiyor'dan verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali veya iade) durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
 • Her bir indirim çeki kodu kullanımında miktar bölünemez, hediye bedeli nakdi olarak talep edilemez, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor ve Pizza Restaurantları A.Ş (Domino's Pizza) her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.