GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Keçeli Kalem

kategorisinde 8735 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Keçeli Kalem

Çeşitli boyama ve resim aktivitelerinde kullanılan keçeli kalem çeşitleri, çocukların hayal dünyasının daha zengin hale gelmesinde önemli bir etki yaratıyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların çeşitli durumlarda tercih ettiği bu kalem çeşitleri, farklı renklerde üretiliyor. Hemen her türden rengin yer aldığı keçeli kalem seti alternatifleri arasında, model olarak ilginç ürünlere yer veriliyor. Tek ve çift taraflı olarak üretilen kalem türleri profesyonel kullanımdan amatör kullanıma kadar her türlü olanağı sunuyor.

Çocuklar için Keçeli Kalem Modelleri

Keçeli Kalem

Çocukların okullarda yaptığı resim çalışmalarında ya da kitaplarda önemli kısımların altını çizmede kullanması için üretilen ince uçlu keçeli kalem modellerinde, kalite her zaman yüksek oluyor. Canlı renklerin bulunduğu keçeli kalem setleri her türlü kâğıt üzerinde rahatlıkla resim boyamaya ya da çizgi çizmeye yardımcı oluyor. Okullarda ve resim çalışmalarında çok tercih edilen jumbo keçeli kalem çeşitleri, renk kalitesi bakımından da en iyisini sunuyor.

Ofis için Keçeli Kalem Seçenekleri

Keçeli Kalem

Keçeli kalem modelleri yalnızca çocuklar için üretilmiyor. Ofis ve iş yeri için de çok kaliteli ve dayanıklı profesyonel keçeli kalem alternatifleri bulunuyor. Çift taraflı olarak kullanılabilen modeller, işlevsellik bakımından çok ideal ürünler arasında yer alıyor. Çift taraflı keçeli kalem modellerinde keçe kısımlar kolay kolay yıpranmıyor ve mürekkebi son zerresine kadar kullanabilme imkânı sunuyor. Ofis gibi çalışma ortamlarında tercih edilen siyah keçeli kalem çeşitleri, yalnızca kâğıt üzerine yazı yazmada kullanılmıyor. Bu kalemler yazı yazılması zor olan kaygan yüzeylerde de rahatlıkla kullanılıyor. Mürekkebi dağıtmayan ve net yazı yazılabilen kalemler, kullanıcı gereksinimlerine hitap edecek şekilde üretiliyor.

Eğlenceli Boyamalar için Keçeli Kalem Modelleri

Keçeli Kalem

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul yaş gruplarının resim faaliyetleri için üretilen keçeli boya kalemi çeşitleri, çok geniş bir renk skalasında sunuluyor. Uzun süreli kullanım imkânı sunması sayesinde yıl boyu rahatlıkla kullanılabilecek olan bu kalemler, farklı resim aktivitelerinde kullanılabiliyor. Ara ve ana renklerin aynı setler içerisinde sunulduğu ürünlerde, 60'lı keçeli kalem en profesyonel çalışmaları yapabilmeye olanak sunuyor. Bu kalemler özellikle yetişkin boyama kitaplarında çok fazla tercih ediliyor. Tek bir rengin farklı tonlarının geniş yer bulduğu setler, boya kitapları üzerindeki çizimleri kolayca renklendirme işlevi de görüyor. Çok küçük yaştaki çocukların çizim ya da boyama yapabilmesi için 24'lü keçeli kalem setlerinden de yararlanılıyor. Keyifli faaliyetlerin en iyi araçları arasında olan kalemler sayesinde daha kalıcı resimler yapabilme imkânı yaratılıyor. Canlı ve kalıcı renkleri yanında mürekkep kalitesi de öne çıkıyor. Ten ile temas ettiğinde herhangi bir alerjik durum ortaya çıkarmayan kalemler, çocukların ve yetişkinlerin cilt sağlığı açısından da güvenle kullanılıyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Küçük Detaylar

  • Küçük yaş grupları için farklı markalar tarafından üretilen 12'li keçeli kalem seçenekleri eğlenceli aktiviteler için yeterli olabiliyor. Ancak yetişkin kullanımı için daha fazla renk seçeneğinin olduğu geniş içerikli ürünleri tercih etmek gerekiyor.
  • Kitaplarda hoşa giden ya da önemli görülen yerleri belirtmek için ince uçlu keçeli kalem seti alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
  • Boyama ve çeşitli pankartlar hazırlamak için ise kalın uçlu keçeli kalem seti, canlı renkleri ile rahat kullanım sunuyor.
  • Koyu renkli ve farklı yüzeylerde, net okunabilirlik için beyaz keçeli kalem modelleri kullanılabiliyor.
  • Çocukların hayal dünyasını zenginleştirecek resimler yapmaları için, keçeli boya kalemler ile yaratıcılıklarının güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Seçim Yaparken Bunlara da Dikkat!

  • Pürüzlü yüzeylerde fırça uçlu keçeli kalem çeşitlerini fazla bastırmadan kullanmak gerekiyor.
  • Keçeli kalem markaları tarafından sunulan keçeli kalem fiyatları farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle seçimler yapılırken markalar arasındaki fiyat ve kalite karşılaştırması, kusursuz sonuçlar elde etmek için önem taşıyor.
  • Kalemleri kumaş, halı ya da kıyafetler üzerinde kullandığınızda lekeyi çıkarmak zor olabiliyor.
  • Kullandıktan sonra mutlaka kalemlerin kapaklarını kapatarak kurumaması için orijinal ambalajlarında saklamanız gerekiyor.
  • Keçeli kalemleri satın alırken içeriğinde sağlığa zararlı madde içermemesine dikkat etmelisiniz.