GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Renk

Kalem Mürekkepleri ve Kartuşları

kategorisinde 3738 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kalem Mürekkepleri ve Kartuşları

Mürekkep çeşitleri, hem iş yaşamında hem de özel hayatta en çok ihtiyaç duyulan kırtasiye ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. El yazınızın daha kaliteli ve özenli bir görünüm kazanmasını sağlayan kalem mürekkebi çeşitleri ise çok sayıda kullanıcı tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Dolma kalemlerde, tahta kalemlerinde, fosforlu kalemlerde kullanılan doldurulabilir mürekkep çeşitleri, size kesintisiz bir yazı deneyimi sağlarken uygun fiyatları ile bütçenize de katkıda bulunuyor.

Birbirinden Kaliteli Kalem Mürekkeplerini Keşfedin

Kalem Mürekkepleri ve Kartuşları

Dolma kalem çeşitlerinde kullanabileceğiniz kalem mürekkepleri; 30 cc, 45 cc, 60 cc gibi farklı ölçülerde şişelenmiş halde satılıyor ve bu sayede kalem kullanıcıları için son derece pratik bir kullanım imkanı sağlıyor. Tek şişede kaleminizi 10 ila 20 kez doldurabilmenize olanak tanıyan mürekkep çeşitleri; siyah, lacivert, kırmızı, yeşil gibi farklı renklerde üretiliyor. Siyah, kırmızı ve lacivert mürekkepler, hem resmi yazışmalarda hem de özel dosyalarınızda kullanabileceğiniz ürünler olmalarıyla öne çıkarken fosforlu kalem mürekkebi ve yeşil mürekkep gibi çeşitler ise evraklarınıza renk katmanızı ve önemli noktaları göze çarpan bir renkte vurgulayabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Tahta Kalemlerinizi Yüksek Kaliteyle Buluşturun

Kalem Mürekkepleri ve Kartuşları

Tahta kalemleri; okullarda, toplantı odalarında ve ofislerde sıklıkla kullanılan beyaz tahtalara rahatça yazı yazabilmenizi ve çizim yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Tahta kalemi mürekkebi çeşitleri ise tahtanın çok fazla kullanıldığı kurumlarda kırtasiye malzemesinden tasarruf etmek isteyenlerin tercihi oluyor. Mavi, siyah, kırmızı, yeşil gibi farklı renklerde üretilen tahta kalemi mürekkepleri, tahta kalemlerinizi kendi imkanlarınızla kolayca doldurabilmenizi sağlıyor. Ağırlıklı olarak 30 ml ve 100 ml'lik şişelerde satışa sunulan mürekkep modelleri, uygun fiyat seçenekleri sayesinde tahta kalemi masraflarınızı son derece makul seviyelere çekiyor.

Kartuş Mürekkebi ile Rahat Edin

Kalem Mürekkepleri ve Kartuşları

Ofislerin en çok ihtiyaç duyulan malzemeleri arasında, kartuş mürekkebi çeşitleri de yer alıyor. Farklı mürekkep markaları tarafından üretilen modeller, kartuşlu kalemler ve yazıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Klasik akışkan mürekkeplere göre daha güvenli ve kaliteli bir deneyim sunan kartuş mürekkepleri, yazı ve çıktı alma işlemleri esnasında asla dağılmayarak evraklarınızın güvenliğini sağlıyor. Birbirinden uygun seçeneklere sahip olan yazıcı mürekkep fiyatları, bu yüksek kaliteden rahatça faydalanabilmenizi de mümkün hale getiriyor.

Satın Almadan Önce

  • Kullanacağınız kalem tipinin özel bir mürekkebi olabilir, satın almadan önce kaleminizin mürekkep türünü öğrenebilirsiniz.
  • Çoklu olarak satılan dolma kalem mürekkeplerini bir arada satın alabilir, çok sayıda renk tonuna aynı anda sahip olabilirsiniz.
  • Şişe mürekkep satın alıyorsanız, yanında damlalık alarak kolay doldurma avantajı elde edebilirsiniz.
  • Satın aldığınız mürekkebin hafif belirgin bir iz bırakmasını istiyorsanız, mürekkebinizi az miktarda sulandırabilirsiniz.
  • Mürekkeplerinizi litreler halinde satın alabilir; serigrafi, grafik, baskı gibi özel işlemler için farklı mürekkepler bulabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Mürekkep dolum işlemi sırasında eldiven kullanarak ellerinizi koruyabilirsiniz.
  • Oldukça akışkan olan ve damladığı alanda iz bırakan mürekkepleri doldururken kıyafetlerinizi ve mevcut mobilyalarınızı korumanız önerilir.
  • Ürünlerin dolum aşaması sırasında altına kullanmadığınız bir örtü ya da kağıt koyabilirsiniz.
  • Mürekkepler arasında beyaz tahta kalemler ve tükenmez kalemler için satılan mürekkepler farklıdır, ürün açıklamalarını kontrol etmeniz gerekir.
  • Mürekkepler arasında renk farkları bulunabilir, ürünün renk tonunu kontrol etmeniz önerilir.