GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Renk
Marka

CD/DVD & Asetat Kalemleri

kategorisinde 2364 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

CD, DVD & Asetat Kalemleri

CD, DVD & asetat kalemleri markaları, farklı zeminlere sahip ürünlerin üzerinde yazı yazabilmeyi kolaylaştıran ekipmanlarla yararlı ofis malzemelerine sahip olmanıza imkân tanır. Farklı renklerde yazılar yazıp sayısal verileri girebilmenize yardım eden bu ürünler CD, DVD & asetat kalemleri fiyatları açısından bakıldığında da kullanıcıların ekonomik beklentilerine uygun opsiyonlara sahiptir. Asetat kağıdı üzerine yazmayı çok daha pratik hale getiren asetat kalemi çeşitleri, zemini çizmeden gerekli bilgileri ürününüzün üzerine geçirebilmenizi sağlar. Silinmeye karşı dayanıklı yapılarıyla belge ve dosyalarınızı elektronik araçlarla ya da kırtasiye gereçleriyle korurken kullanabileceğiniz CD, DVD & Asetat kalemleri modelleri ile yaşamınıza konfor katabilirsiniz. Birçok markanın ürün gamında yer alan bu kalemler, kapaklı yapıları sayesinde kullanım sonrasında akma problemi yaşatmadan güvenle saklanabilecek yapıdadır.

CD, DVD & Asetat Kalemleri ile Hız Kazanın

CD, DVD & Asetat Kalemleri

Hazırladığınız film arşivlerinde yer alan eserlerin bulunduğu CD ve DVD'lerin ön yüzüne içlerinde hangi yapıtın yer aldığını belirtecek kısa bilgiler girebilmek için CD kalemi kullanabilirsiniz. Kolay dağılmayan ve kısa sürede kuruyan yazılar yazarak tasnif işlemlerini bu kalemlerle kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojiyle uyumlu kırtasiye malzemeleri arasında boy gösteren ve CD kalemi fiyat seçenekleri ile de birçok seçenek yaratan ürünler sayesinde hayatınıza kullanışlı bir yardımcı katabilirsiniz. Sahip olduğunuz CD ya da DVD açık renkliyse siyah CD kalemi kullanabilirsiniz. CD veya DVD'nizin ön yüzü koyu renkli ise beyaz CD kalemi kullanarak yazılarınızı yazabilirsiniz.

Asetat Kalemleri Sayesinde Kolaylaşan Yazma İşlemleri

CD, DVD & Asetat Kalemleri

Asetat kağıtlarının farklı bir yüzey yapısına sahip olması kurşun kalemle ya da dolma kalemle yazı yazmayı zorlaştırır. Daha kalıcı yazılar yazabilmek ve bunu kısa sürede yapabilmek için asetat kalemi fiyat seviyesi açısından da uygun düzeye sahip ürünleri inceleyip siparişinizi verebilirsiniz. Koyu ve kapalı renklerin ağırlıkta olduğu asetat kağıtlarının üzerinde net bir şekilde görülebilecek yazılar yazabilmek ya da bu ürünlerin üzerinde sayısal bilgilere yer verebilmek adına beyaz asetat kalemi kullanabilirsiniz.

Zorlu Yüzeylerde Yazabilen Kalemler

CD, DVD & Asetat Kalemleri

Orta kalınlığa sahip M uçlu asetat kalemi sipariş ederek asetat kağıtlarının yanı sıra CD, DVD gibi elektronik ürünlerin üzerinde de kalem oynatabilirsiniz. Asetat kalemi modellerinin geniş kullanım alanı sayesinde plastik ve cam yüzeylerde de gerekli yazıları kısa bir zamanda yazabilirsiniz. Cam bardakların ve cam kavanozların üzerinde yer alması gereken bilgileri asetat kalemi renkleri açısından uygun ürünleri kullanarak yüzeye geçirebilirsiniz. Birçok renkte ve farklı uç kalınlıklarındaki ürünleri bir arada içeren asetat kalem seti modellerini kullanarak farklı yüzeylere uygun akılcı çözümlere kavuşursunuz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Kalem setlerinde renk farklılıklarını kapak renklerinden ayırt edebilirsiniz.
  • Metal üzerine yazabilmeyi kolaylaştıran asetat kalemleri metal ürünlerinizi tasnif ederken size kolaylık yaşatır.
  • Suya karşı dayanıklı mürekkebe sahip asetat kalemleri ıslanma problemine karşı korunaklıdır.
  • Kapak bölümünde silgisi bulunan kalemler hatalı yazımları düzeltmeyi kolaylaştırır.
  • Ofis ve bürolara ek olarak okullarda da faydalanılabilen CD ve asetat kalemleri geniş kullanım olanaklarıyla göz doldurur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yazı yazılacak ürünün yüzeyinin kuru ve temiz halde olmasına özen gösteriniz.
  • Kullanım sonrasında CD ve DVD ya da asetat kaleminizin kapağını kapalı tutmaya dikkat ediniz.
  • Yüzey rengine uygun kalem seçimi yaparak daha okunaklı yazabilirsiniz.
  • Yazılacak alan darsa ince uçlu asetat kalemi tercih edebilirsiniz.
  • Büyük boyutlu alanlarda yazarken kalın uçlu CD ve DVD kalemleri de kullanabilirsiniz.