Kadın
girişimcilerin
yanındayız!

Başarılı kadın girişimcilerimizin GittiGidiyor Mağazaları'ndan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim!

Alışverişe başla

Detaylar

01

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne Özel İndirimler GittiGidiyor'da

Binlerce marka, milyonlarca ürünün bir arada olduğu, Türkiye'nin öncü alışveriş sitesi GittiGidiyor, kadın girişimcilerin mağazalarındaki avantajlı fiyatlara sahip ürünlerde anında indirim fırsatı sunuyor.

Yılın her özel günü, GittiGidiyor'da yüzlerce üründe ve markada indirim demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2019 için GittiGidiyor'da satış yapan kadın mağaza sahiplerinin avantajlı ürünlerini sizin için seçtik. Üstelik kampanyaya özel anında indirim avantajıyla...

03

Kampanyada hangi ürünler var?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2019 kampyasına özel 100 TL ve üzeri alışveişlerde geçerli 20 TL indirim fırsatı sadece 8 Mart 2019'a kadar geçerli. Kampanya ile birlikte süpermarket kategorisinden Lipton, Vanish, OMO ürünlerini indirimli almak mümkün. Bu ürünlerin yanı sıra kampanya kapsamında farklı markaların telefon aksesuarları, elektrikli ev ve mutfak aletleri, mobilya, giyim ve aksesuar ürünleri, mobilya ve dekorasyon gibi seçenekler de yer alıyor.

05

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedir, neden kutlanır?

Her yıl 8 Mart tarihinde dünyanın birçok yerinde çeşitli etkinliklerle değerlendirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Günü nedir, neden kutlanır? 8 Mart Kadınlar Günü neden ortaya çıkmıştır?

Her yıl 8 Mart günü kutlanan Dünya Kadınlar Günü, diğer adıyla Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Birleşmiş Milletler örgütünün tanıdığı, dünya genelinde kutlanan uluslararası bir gündür. Ülkemizde ilk kez 1921 yılında kutlanmaya başlayan Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nün tarihi 1857 yılına uzanmaktadır. ABD New York'ta dokuma işçisi olarak çalışan 40.000 kadının daha iyi çalışma şartları için çalıştıkları fabrikada başlattıkları grev, elim olayların ard arda gelişmesi sonucu 129 kadının hayatını kaybetmesiyle son bulur. Sonraki yıllarda çeşitli toplum örgütleri, bugünün işçi kadınların anısına bir gün olması için girişimlerde bulunur. Günümüzde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, dünyanın birçok ülkesinde çeşitli ektinliklerle değerlendirilmektedir.

02

Kadın girişimcilerin mağazalarından seçili ürünlerde özel fiyatlar

Her yıl Dünya Kadınlar Günü'nde çeşitli kampanyalarla kadınlara özel avantajlar sunulan GittiGidiyor'da, bu yıl GittiGidiyor'a satıcı olarak üye olan, mağaza sahibi kadınların ürünleri arasından seçim yaparak muhteşem bir kampanya hazırladı. Akıllı telefonlardan, kozmetik, kişisel bakım, giyim ürünleri, ayakkabı, mobilya, bebek, anne ürünleri, süpermarket ürünleri, ofis, kırtasiye malzemelerinde size inanılmaz indirimler sunuluyor.

04

Farklı kategorilerde 100 TL ve üzeri alışverişte anında indirim fırsatı

GittiGidiyor'un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2019 özelinde düzenlediği kampanyada onlarca kategoride anında indirim fırsatı sizi bekliyor. Yüzlerce ürünün bulunduğu kampanyada, küçük ev aletlerinden kozmetik ürünlere, ayakkabıdan dekorasyon ürünlerine kadar birçok farklı ürün 100 TL ve üzeri alışverişte anında 20 TL indirim fırsatıyla bir arada. Üstelik taksitli ödeme avantajıyla...

06

GittiGidiyor'un başarılı kadın satıcılarının ilham veren hikayeleri

Düzenlediği eğitim ve teşvik programlarıyla kadın girişimcilerin her zaman yanında olan GittiGidiyor, sunduğu ürün ve hizmetlerle GittiGidiyor'da başarıyı yakalayan e-ticaret girişimcisi kadınların başarı hikayelerini sizinle paylaşıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerinden GittiGidiyor'da e-ticaret başlayan ya da işini e-ticarete taşıyan kadın mağaza sahipleri, başarı hikayeleriyle, girişimci kadınlara örnek olmaya devam ediyor. GittiGidiyor satıcılarının ilham veren başarı hikayelerini kampanya sayfasından ve GittiGidiyor'un sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.