Marka Günleri
Kadın Girişimcilerimizin Yanındayız
Alışverişini başarılı kadın girişimcilerimizin mağazalarından yap, sen de destekle
Alışverişe Başla
Kategoriler
Kadın girişimcilere destek olabilmeniz için, satışa sundukları ürünleri farklı birçok kategoride bir araya getirdik.
Başarılı Satıcı Hikayeleri
Gözde Çekiç
GittiGidiyor Kemique Mağazası
Videoyu İzle
Meltem Gülşen
GittiGidiyor Neosante Mağazası
Videoyu İzle
Nükhet Özkuvancı
GittiGidiyor Sizinreyon Mağazası
Videoyu İzle
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde GittiGidiyor'da 01

Binlerce marka, milyonlarca ürünün bir arada olduğu, Türkiye'nin öncü alışveriş sitesi GittiGidiyor'da kadın girişimcilerin mağazalarındaki ürünleri bir arada görebileceğiniz mağazalar sizi bekliyor.

Yılın her özel gününde GittiGidiyor'da yüzlerce ürünü ve markayı bir arada bulabilirsiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2021 için GittiGidiyor'da satış yapan kadın mağaza sahiplerinin ürünlerini sizin için seçtik. 8 Mart Kadınlar Günü dönemine özel kadın girişimcilerin mağazalarında yüzlerce ürünü bir arada keşfedebilirsiniz.

Kadın girişimcilerin mağazalarından seçili ürünlerde özel fiyatlar 02

Her yıl Dünya Kadınlar Günü'nde çeşitli kampanyalarla kadınlara özel avantajlar sunulan GittiGidiyor'da, bu yıl GittiGidiyor'a satıcı olarak üye olan, mağaza sahibi kadınların ürünleri arasından seçim yapabileceğiniz bir derleme hazırladı. Akıllı telefonlardan, kozmetik, kişisel bakım, giyim ürünleri, ayakkabı, mobilya, bebek, anne ürünleri, süpermarket ürünleri, ofis, kırtasiye malzemelerinde sizi birbirinden güzel ürünler bekliyor.

Kampanyada hangi ürünler var? 03

8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2021'da başarılı kadın girişimcilerimizin GittiGidiyor mağazalarından yapılan alışverişleri desteklemek amacıyla birçok kategoriden farklı farklı ürün çeşitlerinin yer aldığı mağazalara yer verdik. Mağazalarda aksesuar, küçük ev aletleri, anne-bebek, cep telefonu ve aksesuarı, süpermarket ürünleri, ofis, kırtasiye, elektronik, mobilya ve dekorasyon gibi seçenekler yer alıyor.

Farklı kategorilerde kadın girişimcilere ait mağazaları keşfedin 04

GittiGidiyor'un 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 2021 özelinde derlediği onlarca kategoride ürünleri keşfedebileceğiniz kadın girişimcilere ait mağazaları gezebilirsiniz. Yüzlerce ürünün bulunduğu mağazalarda, küçük ev aletlerinden kozmetik ürünlere, ayakkabıdan dekorasyon ürünlerine kadar birçok farklı ürün bir arada. Üstelik taksitli ödeme avantajıyla.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedir, neden kutlanır? 05

Her yıl 8 Mart tarihinde dünyanın birçok yerinde çeşitli etkinliklerle değerlendirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Günü nedir, neden kutlanır? 8 Mart Kadınlar Günü neden ortaya çıkmıştır?

Her yıl 8 Mart günü kutlanan Dünya Kadınlar Günü, diğer adıyla Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Birleşmiş Milletler örgütünün tanıdığı, dünya genelinde kutlanan uluslararası bir gündür. Ülkemizde ilk kez 1921 yılında kutlanmaya başlayan Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nün tarihi 1857 yılına uzanmaktadır. ABD New York'ta dokuma işçisi olarak çalışan 40.000 kadının daha iyi çalışma şartları için çalıştıkları fabrikada başlattıkları grev, elim olayların ard arda gelişmesi sonucu 129 kadının hayatını kaybetmesiyle son bulur. Sonraki yıllarda çeşitli toplum örgütleri, bugünün işçi kadınların anısına bir gün olması için girişimlerde bulunur. Günümüzde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, dünyanın birçok ülkesinde çeşitli ektinliklerle değerlendirilmektedir.

GittiGidiyor'un başarılı kadın satıcılarının ilham veren hikayeleri 06

Düzenlediği eğitim ve teşvik programlarıyla kadın girişimcilerin her zaman yanında olan GittiGidiyor, sunduğu ürün ve hizmetlerle GittiGidiyor'da başarıyı yakalayan e-ticaret girişimcisi kadınların başarı hikayelerini sizinle paylaşıyor. Türkiye'nin farklı şehirlerinden GittiGidiyor'da e-ticaret başlayan ya da işini e-ticarete taşıyan kadın mağaza sahipleri, başarı hikayeleriyle, girişimci kadınlara örnek olmaya devam ediyor. GittiGidiyor satıcılarının ilham veren başarı hikayelerini kampanya sayfasından ve GittiGidiyor'un sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.