GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

İsonem

markasında 77 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

İsonem ihtiyaç duyulan su yalıtım ürünleriyle bugün 100'e yakın ülkeye ihracat yapan oldukça başarılı bir firmadır. Amerika'dan İngiltere'ye kadar birçok farklı ülkede kalitesini ispatlayan marka envaiçeşit su yalıtımı ürünüyle kategorimizde yer almaktadır. Yapılarınızı ve farklı birçok yüzey malzemesini suya geçit vermeyecek şekilde güçlendirmek için sayfamızdaki ürünleri incelemeniz yeterlidir.

Popüler İsonem Ürünleri

Binaların iç ve dış duvarlarında kullanabileceğiniz İsonem MS 82 çok güçlü bir sentetik boyadır. Doğa şartları dolayısıyla oluşan rutubetin giderilmesi için kullanabileceğiniz ürün özel kimyasallar ve polimerlerle formüle edilir. Nemli, kuru, boyalı ya da boyasız duvarlarda kullanarak nem ve rutubeti engelleyebilirsiniz. Mevcut nemi de yok eden ürün UV, yağmur, su ve tuzlardan etkilenmediği için her tür hava koşulunda taviz vermeden etkisini gösterir. İç ve dış cepheler için bir ısı ve su yalıtım boyası arıyorsanız İsonem Thermal Paint ile de tanışabilirsiniz. Yüksek Güneş ışınlarını soğuran, düşük ısı iletkenliğine sahip ürün kat sayısıyla doğru orantılı olarak oldukça yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlar. Radyan ısıyı geçirmeyen böyle bir boyayla da mevsim koşullarının binanıza ve dolayısıyla size yansıyan etkilerini minimiz edebilirsiniz. Markanın diğer birçok ürünü gibi bu ürünü de düşük işçilik sarfiyatı sayesinde kolayca kullanıma hazır hale gelir. Camlardan mozaiklere, seramiklerden mermerlere, doğal taşlardan ahşaba kadar birçok yüzeyin üzerine mükemmel bir şekilde yapışan İsonam Liquis Glass da aradığınız ürün olabilir. Doğa ve atmosferik şartlara yüksek mukavemet gösteren ürün suya karşı üst düzey direnç gösterir. Sararma, solma, kalkma yapmayan ürün özellikle balkon ve teras gibi mekanlardaki yalıtımlar için eşsiz bir fırsat sunar. Sürdüğünüz yüzey koşullara bağlı olmakla birlikte 1 - 2 saat içerisinde kuruyarak yalıtıma maksimum düzeyde hazır hale gelir.

Öne Çıkan Diğer İsonem Ürünleri

İsonem su yalıtımı konusunda ürün ağını bunlarla sınırlı tutmaz. Eldiven ve boya fırçalarıyla beraber set halinde temin edebileceğiniz bir SB Süper Bileşen de üstün bir yalıtım kaplaması sağlar. Özel mineral dolguyla polymer bileşenlerden meydana gelen bu ürün UV ışınları gibi en etkili doğal koşullarda dahi benzersiz yalıtımını sürdürür. Diğer birçok yalıtım malzemesinin aksine yapısı gereği aşınmayan ürün beton çatılardan asfalt kaplamalara kadar farklı birçok mekanda birincil tercihiniz olabilir. Daha farklı bir polimer arıyorsanız İsonem MS Polymer ürününü de kategorimizde detaylıca inceleyebilirsiniz. Yüksek UV direnci, parlak ve esnek yapısıyla çatı, balkon, teras, beton, taş, ahşap ve metal gibi yüzeylerde eşsiz bir yalıtım sunar. Kolay ve seri bir işçilikle kullanılabilir hale getirebileceğiniz ürün 5 - 10 kg gibi farklı ağırlıklarda kategorimizden satın alabilirsiniz. Bir su emici olan ve hacminin 600 katı kadar su emebilen İsonem Soil Water Trap ürünüyle de ilgilenebilirsiniz. Bir toprak katkı maddesi olarak sivrilen ürün bahçe, sera ve çevre düzenlemelerinde kullanılabilir. Özellikle sık sulamanın getirdiği sarfiyatla mücadele etmek için imal edilen ürün yağmur ve sulama alanlarını da bünyesine alarak 600 kata kadar büyüyebilir. Ayrıca su topraktan akıp gitmeden bitkilere ve ağaçlara tutunarak onlara doğal bir su kaynağı oluşturur. Mineral bazlı ve tek komponentli olan ürün suyla birleştiğinde jel haline gelir. Siz de çalışacağınız zemin ve yüzeyler için İsonem malzemeleri ile kesin ve etkili çözümler sağlayabilirsiniz.

İsonem Fiyatları

Birbirinden farklı amaçlarla ya da mekanlarda kullanabileceğiniz İsonem ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı model yapı malzemeleri sayesinde fiyat skalası da kapsayıcı olan marka böyle müşterilerine tek tip bir fiyat performansı sunmaz. Her bütçeye uygun su tutucular, yalıtım malzemeleriyle siz de bina ve çevre düzeninizi mükemmelleştirebilirsiniz. Yoğun ve kararlı yapısıyla temas ettiği yüzeydeki sorunu derhal çözebilen İsonem ürünlerini kategorimizden detaylıca inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolay alışveriş imkanıyla sayfamızdan hemen temin edebilirsiniz.