Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

huseyinafsan9406

16/08/2019

.

Yazın gelmesi ile eve bir vantilatör alma ihtiyacı doğdu. Bu anlamda çocukluğumdan beri Raks markasını bildiğimden dolayı yine Raks marka bu vantilatörü aldım eve şimdi sıcaklarla aram pek soğuk. Eve misafirliğe gelenlerde çok sevdiler üç kişiye daha aldırttım. Herkese tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

serhantugluk681030

18/11/2020

güzel

raks vantilatörü bilmeyen yoktur zaten bizim zamanımızda klima falan yaygın değildi vantilatör verdi yazın camlar balkonlar açık oturur vantilatörü açar serinlemeye çalışırdık hey gidi günler.. bu markanın ürünlerine güveniyorum ama biraz da nostalji olsun diye tercih ettim. serinletmesi iyi odanın içindeki herkese değiyor rüzgarı tasarımı da güzl ben beğendim salonun bir köşesie koyduk kullanıyoruz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

.

Açık kafe işletmemiz için almıştık serinletmesinden oldukça memnunuz geniş alana yayılıyor serinlik derece olarak en düşük seviyede kullansak bile acık alanda geniş alanı serinletmeye yetiyor. klima almak yerine ucuz ve alternatif ürün klimanın elektrik masrafından daha daha az yaktığı kesin. Geniş alanlar için kesinlikle önerim bu olur

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Güzel

yaz sicaklarindan bunalınca sipariş ettim ve beğendik ailecek herkes vantilatörü odasina götürmeye calisiyor fiyat performans acisindan cok guzel bir urun raks vantilator isinde cidden başarılı bir tane daha siparis edicez tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ahmet_izzet45

30/05/2019

İYİ PERFORMANS

Yorum sahibi ürünü satın aldı

30/05/2019

ahmet_izzet45

SANAYİ TİPİ AMA EVDE RAHATÇA KULLANIYORUZ AYRICA GÜÇLÜ BİR PERFORMASI VAR

PARÇALARI VE MOTORU ÇİN MALI - ETİKETLERDE ÖYLE YAZIYOR - TÜRK MALI OLSUN TÜRKİYEM KAZANSIN DİYE ÖZELLİKLE RAKS SEÇTİK İTHAL ALMAYALIM DEDİK DAHA UCUZLARI VARDI AMA HER PARÇASI ÇİN MALI ÇIKTI ÇOK ŞAŞIRDIM VEYA BİZ RAKSI TÜRK MALI OLDUĞUNU YANLIŞMI BULUYORDUK -

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: beyinnn (24654)

yskrcc

18/08/2020

İYİ

18/08/2020

yskrcc

Yoğun yaz sıcaklarını biraz olsun hafifletmek için bir vantilatör arayışım vardı. Bununla ilgili yaptığım araştırmalardan sonra Raks marka bu vantilatörü buldum. Özellikleri çok hoşuma gitti hatta bunu bir arkadaşımda da görmüştüm o da çok memnun olduğu için hemen sipariş ettim şu anda evde kullanıyorum ve kullanımı çok iyi herkese tavsiye ediyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

adaletsoyad7136

09/10/2019

iyi

bilinen ayaklı vantilatör elle kontrol ediliyor. 2 tür salınımı var 3 kademe hız ayarı ile ve 130 w motor ile çalışıyor. Pervanesi aliminyumdan metal kafes içerisinde. Isınma emniyeti olduğundan güvenli. Yaz ayları için klimaya alternatiftir malum :)

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

ahmetagakay110961

26/10/2019

.

İnsanın evinde sanayi tipi bir vantilatör varsa gerçekten yaz ayları daha keyifli geçiyor. Çünkü yazın hiç bunalmadan hiç terlemeden evinde rahatlıkla oturabiliyorsun. Ekstra klimaya ihtiyaç duymadık. Klimanın Yakacağı elektriği bu vantilatör yakmıyor. Elektriğin mi çok tasarruflu bir şekilde kullanıyor. Bütün bir yazı çok serin ve rahat geçirdim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

mericabadan491316

03/11/2020

Tavsiye ederim.

Yaz gelince ve sıcaklardan çok bunalmaya başlayınca bir vantilatör almaya karar verdik. Raks markası da eski kaliteli bir marka daha önce de kullandığımız bir markaydı o yüzden bu ürünü tercih etiik. Çok memnunuz ekstra bir klima almaya da hiç ihtiyaç duymadık beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Güçlü bir performansı var içeriyi serinletiyor. Kullanışlı tasarımı sayesinde de sallanmadan sabit duruyor. Kaliteli kullanışlı ve güvenli bir ürün fiyat olarak da çok avantajlı ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

mustafatercan0102

25/05/2019

raks sf 20 sa

Yorum sahibi ürünü satın aldı

Ürün süper

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: beyinnn (24654)

Sayfa Başına Dön