GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

UFO Radyatör, Isıtıcılar

kategorisinde 41 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Ürünü hangi ortalama etki alanı için arıyorsunuz?

Ufo Radyatör, Isıtıcı

Özellikle sonbahar ve kış aylarında baş gösteren ısınma ihtiyacı çeşitli ısıtma sistemleri kullanılarak gideriliyor. Bu ısıtma sistemlerinden biri de ısıtıcılar ve radyatörler. Bulunduğu ortamın havasını ısıtan ısıtıcılar, kısa sürede bir ısınma sağladığından son derece kullanışlı ürünlerdir. Isıtıcı denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Ufo, elektrikli ısıtıcı modelleri ile her ortamda hızlı bir ısınma sonucu ile karşılaşılmasını sağlıyor. Ufo ısıtıcı modelleri arasında farklı mekanlara ve farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun seçenekler bulunuyor. Ayak ısıtıcısı, uzaktan kumandalı infrared ısıtıcı, duvar tipi ısıtıcı, ayaklı ısıtıcı, kule tipi ısıtıcı gibi modeller Ufo'nun ısıtıcı modellerinden yalnızca birkaçı. İhtiyacınıza en uygun ısıtıcıyı bulmak için Ufo ısıtıcı modellerini kategorimiz üzerinden incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Ufo Isıtıcı Modelleri Neler?

Ufo ısıtıcı modelleri arasında farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun pek çok seçenek bulunuyor. Ufo ısıtıcılar farklı ölçü ve özellik alternatifleriyle her ortama uygun ısıtma performansı sunuyor. Ayaklı ısıtıcı modellerinden duvar tipi ısıtıcı modellerine, ayak ısıtıcılarından çok amaçlı infread ısıtıcılara kadar aradığınız pek çok ısıtıcı modelini Ufo'da bulabilirsiniz. Ofislerde, evlerde ya da mağaza ve dükkan gibi daha küçük mekanı bulunan işletmelerde rahatlıkla kullanılabilecek Ufo elektrikli ısıtıcı modelleri ile soğuk havalara meydan okuyabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın havasını çok kısa sürede değiştirecek olan Ufo ısıtıcılar, çeşitli ebatlardaki tasarımlarıyla da her ortamın gereksinimini karşılamayı başarır. Soğuk kış aylarında hem pratik hem de ekonomik bir ısınma çözümü arıyorsanız size en uygun ısıtıcı için Ufo ısıtıcıları vakit kaybetmeden inceleyin!

Ufo Elektrikli Isıtıcılarla Kısa Sürede Isınma İmkanı...

Ufo ısıtıcıların en büyük avantajlarından biri, kullanıldığı ortamı kısa süre içinde ısıtmasıdır. Ufo ısıtıcı ayaklı tasarımdaki modelleriyle taşınabilirlik sunar. Böylece ayaklı Ufo ısıtıcınızı evin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer tek bir oda için yerleşik bir ısıtma cihazına gereksiniminiz varsa duvara monte Ufo ısıtıcıları tercih edebilirsiniz. Özellikle ofis ortamında büyük rahatlık sunacak Ufo ayak ısıtıcı, masanın altına yere konularak ayakların ısıtılmasına yardımcı olur. Bu ısıtıcılar ayrıca manav, balıkçı, kasap gibi içindeki gıdalar zarar göreceği için fazla ısıtılamayan yerlerde de kurtarıcıdır.

Ufo Fanlı Isıtıcılar

Ufo'nun en çok tercih edilen ısıtıcı modellerinden olan elektrikli fanlı ısıtıcı, pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bir üründür. 1000 ve 2000 Watt olmak üzere iki kademeli ısıtma sağlayan Ufo fanlı ısıtıcılar aynı zamanda vantilatör görevi de görür. Arzu edildiğinde Ufo fanlı ısıtıcı ısıtma yapmadan, sadece üfleyerek vantilatör olarak da kullanılabilir. Aşırı ısınmaya karşı motor emniyeti bulunan bu ürünler güvenle kullanabileceğiniz cihazlardır. Farklı kademe ayarlarıyla istenilen şekilde ayarlanabilen Ufo fanlı ısıtıcılar hem son derece ergonomik hem de oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Ufo Dış Mekan Isıtıcıları

Ufo'nun ısıtıcı modelleri arasında yalnızca iç mekanda değil dış mekanda kullanılabilen seçenekler de bulunuyor. Ufo dış mekan ısıtıcıları özellikle kafelerde, restoranlarda ya da evlerin balkon, teras ve bahçelerinde tercih ediliyor. Soğuk havalarda bile açık havanın tadının çıkarılmasını sağlayan Ufo dış mekan ısıtıcıları elektrikli olmaları sebebiyle kullanılabilmesi için bir elektrik bağlantısı gerektiriyor. Tüm Ufo ısıtıcı modelleri arasından sizin için en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Ufo ısıtıcı fiyatları modeller arasında farklılık gösterebiliyor. Dilerseniz Radyatör, Isıtıcı kategorimizden farklı markaların da ısıtıcı modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.