GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Termosifon, Boyler

kategorisinde 713 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Protherm Termosifon, Boyler

Sıcak su ihtiyacımızı gideren termosifonlar ve farklı ısı kaynaklarından alınan suyu depolayan boylerler Protherm kalitesiyle sizlerle... 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Protherm markası, Orta ve Doğu Avrupa'nın önde gelen ısıtma markaları arasında yer alıyor. Protherm termosifon ve boyler çeşitleri ile siz de sıcak su gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Kaliteli termosifon ve boyler modelleri ile sizlere mükemmel ısı konforu sunan Protherm, en uygun fiyat seçenekleriyle GittiGidiyor'da sizleri bekliyor! İhtiyacınıza uygun Protherm boyler ve termosifon çeşitlerini, özelliklerini ve fiyatlarını incelemek için kategorimizde gezinmeye hemen başlayabilirsiniz.

Protherm Termosifon Modelleri ve Özellikleri

İçine aldığı suyu istenilen sıcaklığa kadar ısıtan ve bu sıcaklıkta sabit kalmasını sağlayan elektrikli cihazlar olan termosifonlar Protherm kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Protherm şofben ve termosifon modelleri arasında her yaşam alanına ve her gereksinime uygun seçenekler bulunuyor. Protherm termosifon 65 lt, 80 litre gibi farklı kapasite seçenekleriyle beğenilerinize sunuluyor. Farklı sıcak su kapasiteleri sunan Protherm termosifonlar arasından bir seçim yaparken ihtiyacınızı ve eğer evde kullanacaksanız evdeki kişi sayısını göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileyseniz Protherm termosifon 80 lt kapasiteli modeller sizler için daha uygun olacaktır. Termosifonların yanı sıra daha az su kapasitesi sunan şofbenleri de Protherm markasında bulabilirsiniz. Protherm hermetik şofben modelleri arasında 11 litrelik seçenekler yer alıyor. Aşırı ısınmaları önlemek için limit termostatı, donma emniyet sistemi, LCD ekran üzerinden sıcaklık ve hata gösterimi gibi özelliklere sahip bulunan Protherm şofbenler güvenli bir kullanım vadediyor.

Protherm Boyler Modelleri ve Özellikleri

Sıcak su kullanırken ortam ısısının etkilenmemesi ve günün her saati kullanıma hazır sıcak su sunması işlevleriyle öne çıkan boylerler, sıcak su kullanımınızın verimli olmasını sağlar. Protherm boyler modelleri arasında farklı gereksinimlere uygun, farklı özelliklerde birçok seçenek bulunur. Bunlar arasından yaşam alanlarınıza en iyi şekilde konfor sunacak bir modeli tercih edebilirsiniz. Protherm boyler çeşitleri arasında; 160-1000 litre arasında yüksek kullanım suyu konforu sunan modellerden 300-1000 litre arasında yüksek kullanım suyu konforu sunan modeller gibi çeşitli seçenekler bulunuyor. Tüm Protherm boyler modelleri emaye kaplı iç yüzeye, yüksek sıcak su bağlantı imkânına, düşük enerji kaybı özelliğine, homojen ve hızlı sıcak su olanağına sahip bulunuyor. Protherm boyler modelleri arasında ayrıca tek serpatinli ve çift serpatinli seçenekler yer alıyor.

Protherm Boyler ve Termosifon Fiyatları

Boyler, termosifon ve şofben seçerken dikkat etmeniz gereken ilk kriterlerden biri ürünün kapasitesi. İhtiyacınıza yanıt veren kapasiteyi belirledikten sonra satın alacağınız ürünün enerji sınıfına ve diğer teknik özelliklerine de dikkat etmenizi öneririz. Protherm boyler ve Protherm termosifon fiyatları bu gibi kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. En uygun fiyatlı Protherm termosifon ve boyler modellerini kategorimiz üzerinden inceleyerek, beğendiğiniz ürüne GittiGidiyor güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Daha fazla marka seçeneği görmek içinse Termosifon, Boyler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.