GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Radyatör, Isıtıcılar

kategorisinde 570 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Isıtıcı tipi tercihiniz nedir?

  Quartz

  Isıtıcı Tipi

  Yağlı Radyatör

  Isıtıcı Tipi

  Konvektör

  Isıtıcı Tipi

  Seramik

  Isıtıcı Tipi

  Fanlı

  Isıtıcı Tipi

  Ayak Isıtıcı

  Isıtıcı Tipi

Radyatör, Isıtıcılar

Sonbahar ve kış aylarında soğuk havalardan korunmak ve evinizde sıcak günler geçirmek en büyük arzunuzdur. Bunun için ısıtma sistemi modelleri içerisinde size en uygun olanını seçmeniz için bir miktar araştırma yapmanız ve ısıtıcı markalarının internet sitelerinde şöyle bir gezinmeniz gerekir. Zira kullanım amacına, ısıtma alanına ve ısıtma yöntemine göre infrared, quartz, yağlı radyatör, konvektör, seramik, fanlı ve ayaklı ısıtıcı olmak üzere 7 ısıtıcı tipi bulunmaktadır. Elbette bütün bu model ve markalardan kendinize en uygun olanını seçmek için ısıtma sistemi çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmanız önem taşır.

Bugünlerin En Çok Tercih Edilen Isıtıcı Tipi Infrared

Radyatör, Isıtıcılar

Kızılötesi ışınlar yayarak ısıtma işlevini yerine getiren, bulunduğu çevreyi değil, sadece baktığı noktayı ısıtan infrared ısıtıcılar; ısıtıcı modelleri içerisinde en popüler olanıdır. Bir infrared ısıtıcıyı balkona, terasa, kafelerin brandayla ya da cam sistemiyle kapatılan kısımlarına monte ettiğinizde yüksek verim alabilirsiniz. Bu ısıtıcı türünü tanıtan ve adıyla özdeşleştiren UFO; dik, ayaklı, duvara monte edilebilir özellikte infrared ısıtıcılar üreterek müşterilerini her mekanda konforlu bir şekilde ısıtmaya çalışmaktadır. Isıtma alanına ve büyüklüğüne göre değişen ısıtıcı fiyatları ile satılan Kumtel, Sinbo, Raks, Simfer ve Velto gibi ısıtıcı markaları da infrared teknolojisini kullanan ısıtıcılar üretmektedir.

Quartz ve Yağlı Radyatörler

Radyatör, Isıtıcılar

Fiyat açısından en uygun ısıtma sistemi olan quartz ısıtıcılar ile kalorifere benzeyen yağlı radyatörler de çok fazla tercih edilen ısıtıcı modellerindendir. Isıtma işlemini gerçekleştirirken havayı kullanmayan ve baş ağrısına yol açmayan quartz ısıtıcılar, nesneleri ve insanları doğrudan ısıtabilir ve ısıyı mekanın tümüne yayabilir. Kumtel, Akel, Raks, Luxell, Sinbo, Conti, Premier, Efba, Şamdan gibi ısıtıcı markaları; ısıtma alanına göre farklı ısıtıcı fiyatları ile ürünler sunmaktadır. Isıtma işlevini içindeki suyla yapan kalorifer peteğine (radyatörüne) benzediği için bu adı alan yağlı radyatörlerin içerisinde ısıtılmış yağ bulunur. Havayı kurutmayan, ısıyı bulunduğu ortama eşit bir biçimde yayan yağlı radyatörler tekerlekli oldukları için evin ya da ofisin her yerine kolayca taşınabilir. Quartz ısıtıcılara göre fiyatları yüksek olan yağlı radyatörler; Awox, Raks, Delonghi, Arçelik, King, Fakir, Altus, Arzum, Vestel gibi ısıtıcı markaları tarafından uygun ısıtıcı fiyatları ile satışa sunulmaktadır.

Konvektör, Seramik ve Fanlı Isıtıcılar

Radyatör, Isıtıcılar

Bulundukları ortamın havasını ısıtan, altındaki soğuk havayı içine alıp rezistansları ile sıcak havaya dönüştüren, ardından bunu üzerindeki paneller ile odaya üfleyen konvektör ısıtıcılar; infrared teknolojisini kullanan seramik ısıtıcılar ve sahip olduğu fan yoluyla ısıyı bulunduğu ortama yayan fanlı ısıtıcılar da soğuk havalarda ısınma ihtiyacınızı karşılamaktadır. Fakir, Nobo, Thermor, Vigo, Luxell, Estove gibi konvektör ısıtıcı markaları; Fakir, Delonghi, Arçelik, Trotec, Flavel gibi seramik ısıtıcı markaları; Simtech, Kumtel, Trotec, King, Vals, Dyson, Goldmaster, Delonghi gibi fanlı ısıtıcı markaları ürünlerini, ısıttığı alana değişen fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.