Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

güzel

Bir aydır kullanıyoruz neredeyse memnunuz. Çevreci bir kombi. %108’e varan yüksek verim ve 1/7 Modülasyon ile yüksek tasarruf sağlıyor. Çift muslukta sıcak su alabilyorsunuz. Pre-heat özelliği ile ise sürekli hazır sıcak suya sahipsiniz. Benim mutfağımın yanındaki balkonda duruyor. Ve hep mutfakta olan biri olarak gürültü olur mu çekincesi vardı ama sessiz çalışıyor bilginiz olsun. Sevdim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Kombi özelliklerinden falan normalde hiç anlamam ama bu kombiyi almadan önce eve geliş seklimi hatırlıyorum ve bu kombiden sonra ki eve geliş şeklimi hatırıyorum ve haliyle arada dağlar kadar fark oldugunu ben de esimde gözlemleyebiliyoruz. Üstelik internette göründüğü gibi ne eksik ne fazla. Gayet şık bizim ona uygun yerimiz olduğu için kaba kba da durmadı ama büyük alan kişilerin boyutunu hesap etmeleri gerekecek.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

.

Pek fazla anlamam kombiden komşumuz çok memnun olduğunu ve fiyatının da uygunn olsduğunu söylediği için aldık güvenerek ve gerçekten de sorunsuz çalışıyor son derece memnunuz kurulumunu da çok kolay gerçekleştirdik bu işlerden anlayan bir arkadaşımız yardımcı oldu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

esmailicali760131

24/11/2020

harika

Şu anda oturduğum evi yeni satın aldım bina yeni bitmişti ve satın aldığımda kombisi yoktu bu kombiyi onun için aldım şu anda kullanıyoruz gayet memnunuz henüz öyle aşırı bir performans isteyen bir şey tabii ki yapmadık petekler açık değil bunun için çok aşırı bir yorum yapamayacağım ama sıcak su olsun diğer şeyler olsun performansından oldukça memnunum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

gurtujugnu3150

10/06/2020

İYİ

10/06/2020

gurtujugnu3150

sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtmasında mükemmel bir performans sağlıyor. Kombiyi açtıktan kısa bir süre sonra evdeki ısıyı fark edebiliyorsunuz ve evin her tarafı aynı derecede ısınıyor. Elektrik tüketimi çok az hem doğalgaz hemde elektrik faturamda baya azalma oldu. Performansından gayet iyi memnun kaldım ve tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

BAŞARILI

Bu eve geçen sene taşındık ve taşındığımız da bu kombi takılıydı. Yoğuşmalı bir kombi. Bir kış geçirdik ve gayet de memnunduk kombiden. Hiçbir sıkıntı falan yaşamadık. Almayı düşünenler varsa eğer tavsiye ederim. Bence fiyat performans anlamında da gayet başarılı.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

nacimen

14/08/2020

ÇOK

Yorum sahibi ürünü satın aldı

14/08/2020

nacimen

ÇOK TŞ

MEMNUNUM

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: enerwa (485)

ogunatakoy110517

21/10/2020

güzel

Isıtması gayet güzel. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay. Bu fiyata böyle bir kombi harika gerçekten. Son zamanlarda çok fazla kişiye de tavsiye ettim. Çok memnun kaldım. Su sıcaklığı, kalorifer sıcaklığı vb. ayarları o kadar kolay ve kullanışlı ki sanıyorum yalnız yaşayan anneme de bir tane alacağız zira kullanırken sıkıntı yaşamayacağına eminim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

iyi

Hem bizim ev için hem de annemlerin evi için aldık bu kombiden. Üç yıldır kullanıyoruz her ikimiz de gayet memnunuz. Yoğuşmalı olması da tabi büyük avantaj ve tercih sebebi bizim için. Kombi alacaklara ben keisnlikle tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

bico20

27/08/2020

genel

Yorum sahibi ürünü satın aldı

27/08/2020

bico20

Ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, malum yaz olduğu için şimdilik sadece sıcak suyu kullanıyorum ve şimdilik bi şikayetim yok. Ürün elime eksiksiz ve sorunsuz bi şekilde hızlıca ulaştı ayrıca sipariş aşamasından kombinin çalışır hale gelmesine kadar satıcı firma telefonda ve mail yoluyla çok yardımcı oldular, çok ilgiliydiler.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: toozi (8906)

Sayfa Başına Dön