Sepetim

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

epifin

04/03/2021

fiyat performans ürünü

04/03/2021

epifin

kombi parçaları kaliteli wilo marka otomatik purjorlu sirkülasyon pompası var. pirinç malzemeler kullanılmış ve kabloları sarılmış karmaşık bir düzen yok iç yapısında ecea proteus ve vitodense benzer yerleşim düzeni var. Ariston servisi geldi. 5000 TL lik kombileri aratmıyor.

parça montajı düzgün yapılmamış kombiye su basınca içinde su birikmesi oldu. servis açılışta boru somonunu sıkınca düzeldi.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Bir aydır kullanıyoruz neredeyse memnunuz. Çevreci bir kombi. %108’e varan yüksek verim ve 1/7 Modülasyon ile yüksek tasarruf sağlıyor. Çift muslukta sıcak su alabilyorsunuz. Pre-heat özelliği ile ise sürekli hazır sıcak suya sahipsiniz. Benim mutfağımın yanındaki balkonda duruyor. Ve hep mutfakta olan biri olarak gürültü olur mu çekincesi vardı ama sessiz çalışıyor bilginiz olsun. Sevdim

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

güzel

Kombi özelliklerinden falan normalde hiç anlamam ama bu kombiyi almadan önce eve geliş seklimi hatırlıyorum ve bu kombiden sonra ki eve geliş şeklimi hatırıyorum ve haliyle arada dağlar kadar fark oldugunu ben de esimde gözlemleyebiliyoruz. Üstelik internette göründüğü gibi ne eksik ne fazla. Gayet şık bizim ona uygun yerimiz olduğu için kaba kba da durmadı ama büyük alan kişilerin boyutunu hesap etmeleri gerekecek.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

.

Pek fazla anlamam kombiden komşumuz çok memnun olduğunu ve fiyatının da uygunn olsduğunu söylediği için aldık güvenerek ve gerçekten de sorunsuz çalışıyor son derece memnunuz kurulumunu da çok kolay gerçekleştirdik bu işlerden anlayan bir arkadaşımız yardımcı oldu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

melahatkuscu839582

26/04/2021

Güzel

Ev değiştirirken bu kombiyi aldık anında sıcak su sağlıyor, önceki kombimizdeki yükseklikte ev zor ısınırken bu kombide daha büyük evde daha düşük ısıda ısınma sağlıyoruz. Mutfağın bir kenarında olması ses olarak rahatsız eder diye düşünüyordum ancak sandığımdan çok sessiz

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

esmailicali760131

24/11/2020

harika

Şu anda oturduğum evi yeni satın aldım bina yeni bitmişti ve satın aldığımda kombisi yoktu bu kombiyi onun için aldım şu anda kullanıyoruz gayet memnunuz henüz öyle aşırı bir performans isteyen bir şey tabii ki yapmadık petekler açık değil bunun için çok aşırı bir yorum yapamayacağım ama sıcak su olsun diğer şeyler olsun performansından oldukça memnunum

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

gurtujugnu3150

10/06/2020

İYİ

10/06/2020

gurtujugnu3150

sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtmasında mükemmel bir performans sağlıyor. Kombiyi açtıktan kısa bir süre sonra evdeki ısıyı fark edebiliyorsunuz ve evin her tarafı aynı derecede ısınıyor. Elektrik tüketimi çok az hem doğalgaz hemde elektrik faturamda baya azalma oldu. Performansından gayet iyi memnun kaldım ve tavsiye ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

BAŞARILI

Bu eve geçen sene taşındık ve taşındığımız da bu kombi takılıydı. Yoğuşmalı bir kombi. Bir kış geçirdik ve gayet de memnunduk kombiden. Hiçbir sıkıntı falan yaşamadık. Almayı düşünenler varsa eğer tavsiye ederim. Bence fiyat performans anlamında da gayet başarılı.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

halilbas4494

06/03/2021

memnuniyet

06/03/2021

halilbas4494

kiradaki evime aldım, kiracım çok memnun olduğunu söyledi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

derincetoprak

01/04/2021

süper tek geçerim

01/04/2021

derincetoprak

Daha önce bir sürü marka ile işim oldu ECA,BAYMAK VS, ama bu harika onlara göre adamlar yapmış derler ya aynen öyle en pahalısına 10 basar.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön