Sepetim
Ürünün Teknik Özellikleri

Geri Ürün Özellikleri

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23 Kombi için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23

Marka Bosch
Model Condense 2300i 24/28 C 23

Genel Özellikler

Isıtma Tekniği Yoğuşmalı
Baca Tipi Hermetik
Yakıt Tipi Doğalgaz+Güneş Enerjisi
Ses Seviyesi 44 dB

Kapasite Değerleri

Maksimum Isı Yükü 24 kW
Maksimum Isı Yükü (Kullanım Suyu) 28 kW
Kullanım Suyu Debisi 12 l/dk

Verimlilik

Maksimum Verim 98.6 %

Teknik Özellikler

Modülasyon Var
Önemli Fonksiyonlar Yerden Isıtma Uyumu

Tasarım

Renk Beyaz
Yükseklik 710 mm
Genişlik 400 mm
Derinlik 300 mm
Ağırlık 36 kg

Isı Değerleri

En Düşük Petek Isısı 30 °C
En Yüksek Petek Isısı 82 °C
En Düşük Su Isısı 35 °C
En Yüksek Su Isısı 60 °C

Tüm Özellikler

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23

Özel tasarımlı geniş modülasyon aralığı ile Bosch Condense 2300i 24/28 c 23, kullanıcıya ergonomik ve konforlu bir alan sunar. Yeni neslin gerektirdiği son teknolojiyi teknik dizaynında barındıran cihaz, her daim Bosch kalitesini yansıtır. Kompakt ölçüleri sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılır. Kolay kullanıma sahip arayüz paneli sayesinde kullanıcıya kılavuz gereksinimi duymadan kullanım rahatlığı sağlar.

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23

Çevre Dostu Güneş Enerjili Sistem

Bosch condense 2300i w 24 kw, yoğuşmalı kombi modelleri arasında enerji tasarrufu açısından oldukça rağbet gören bir cihazdır. Yoğuşmalı kombilerin çalışma prensibindeki kullanılan atık gazın bacadan çıkmadan önce ayrıştırılıp enerjiye dönüştürülmesi ve yeniden kullanım işlemi de cihazın verimliliğini arttırır. Çift eşanjör yapısına sahip olan Bosch condense 2300i w 24 kw, kombi suyunu bir eşanjör ile ısınırken diğer eşanjör ile de çeşme suyunu ısıtarak size ve ailenize kullanım kolaylığı sağlar. Diğer markalara göre çelik yerine alüminyum eşanjör kullanılarak tasarlanması da yüksek ısı geçişini sağlayarak enerji verimliliğine katkı sağlayan bir başka avantajıdır. Doğalgaz ile çalışan kombi olma özelliğinin yanı sıra güneş enerjisi ile çalışma olanağı sağlar. Mevsimsel geçişlerde kullanılmak ve temiz enerji kullanmak üzere kullanıcıya alternatifler sunar. Özellikle yaz aylarında güneş enerjisi kullanmayı tercih eden kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen bir üründür.

Maksimum Performans Minimum Maliyet

Piyasadaki diğer alternatifleri ile karşılaştırıldığında Bosch condense 2300i 24/28 c 23 kombi, evinizin sıcaklığını koruması için A plus enerji performansında, son teknoloji kalitede ve uygun fiyatlı, ideâl bir cihazdır. Ürünün sağladığı yüksek konfor, bütün teknik özellikleriyle ve işçilik kalitesiyle sizi ve ailenizi memnun etmeye yöneliktir. Bosch condense 2300i w 24 kw yoğuşmalı kombi, gelişen teknolojinin akıllı sensör özelliklerinin beraberinde getirdiği hassasiyet ayarıyla evinizdeki ısıyı en yüksek performansta kullanmanız için ideal cihazlardan biridir. A plus enerji verimliliğine ve ERP sertifikasına sahip olmasıyla öne çıkan Bosch condense 2300i w kombi size ve ailenize tasarruf etme imkânı da kazandırır. Aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçlarının neredeyse tümünü kapsayacak bir kombi modeli olması da ürünün tercih edilme sebeplerinden biridir. Bosch condense 2300i w 24 kw yoğuşmalı kombi, teknik sistemi içerisinde bulunan yüksek izolasyon sayesinde oldukça düşük bir ses düzeyine sahiptir. Başka bir ifadeyle Bosch kombiniz fısıltı ile çalışır. Çevre dostu olan ve ses yapmayan Bosch kombi, size ve ailenize yüksek kalitede yüksek hayat kalitesi sunar. Özellikle yaz aylarında güneş ile çalışması prensibiyle sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkan Bosch kombi, kullanıcıya mevsimsel olarak da tercih imkânı yaratır.

Teknik Tasarımıyla Ön Planda

Bosch condense 2300i w 24 kw yoğuşmalı kombi baca dahil olarak gönderilir. Bu sayede cihaz anlık ısı ihtiyacına göre kendini ortam ayarında tutarak tam kapasitede yüksek enerji performansı sağlar. Tam kapasitede enerjiye gerek duyulmadığında da oda termostatı opsiyonu ile tam kapasite ihtiyacını karşılayacak verimde çalışır. Bosch condense 2300i w 24 kw yoğuşmalı kombi, gövde izolasyonu sayesinde ısı kaybının az olması yanında ses yalıtımı ile de kullanıcı dostudur. Oldukça sessiz çalışan Bosch kombi, diğer markalar arasında fan modülasyonu seçeneğiyle tercih edilen bir üründür. Fısıltı prensibi ile çalışır. Aynı zamanda ekstra bir bacaya kurulum gerektirmediği için ekonomik ve maliyetsizdir. Uzun ömürlü ve tam kapasiteli sıcaklık ortamı ile size ve ailenize konforlu bir yaşam sunar.Uzaktan kontrol özelliği, dış hava sıcaklık sensörü gibi hassasiyet içeren bütün özellikleri bünyesinde barındıran yeni nesil teknolojik tasarıma sahiptir.

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23

4.6
56 Kullanıcı Değerlendirmesi

s****9

30 Kasım 2020

süper

30 Kasım 2020

s****9

Ben bu kombiyi almadan önce çok fazla araştırma yaparak aldım. Bocsh markası zaten dünyaca ünlü ve bilinen bir marka. Kaliteside kesinlikle tartışılmaz özellikle beyaz eşya konusunda çok iyi bence. Benim bütün beyaz eşyalarım bosch. Kombi yakıt tasarrufu sağlıyor. Suyu ısıtma seviyesi çok iyi. Suyun musluğa geliş düzeyide güzel. Güzel ısınıyor su. Kaloriferlerde gayet güzel ısınıyor. Basınç sorunu yok basınç artması ya da düşmesi yaşamadım hiç. Gösterge neyse kalorifer sıcaklığı o oluyor. Önceki kombimde benim basınç yükselmesi vardı. Bu da daha fazla para ödeyip daha az ısınmama sebep oluyordu. Ben çok memnun kaldım. Açılıp kapanması kolay. Kullanımı kolay göstergeleri güzel ve net. Her şeyiyle sıkıntısız tavsiye ederim kesinlikle.

k****e

15 Ağustos 2019

.

15 Ağustos 2019

k****e

Evimdeki kullandığım başka bir marka ürün kombimiz vardı. Suyu ısıtmıyor, duş alırken birden ayarından şaşıp soğuk su akıyor ve uzun müddet ısınmıyor. Bir teknik servisi çağırdık. Birkaç bişeyler yaptı 250 TL aldı. 2 ay sonra sorun yeniden olmaya başladı. bu seferde çağırdık anakart yanmış 500 TL dediler. zaten eski bir model olduğu içinde değiştirme kararı aldım. araştırmaya başladım. Bosch marka bence kaliteli ürünler yapıyor. sadece kombi değil beyaz eşyada da güvendiğimiz bir marka bu rünü hem fiyat performansından hem markasından hemde yoğuşmalı oluşundan tercih ettik. hem yoğuşmalı hem de A sınıfı olduğundan tasaruf sağlayacağını düşünüyoruz. Sesi çok az yok gibi. Şimdilik çok memenunuz umarım uzun süreler kullanabiliriz.

a****8

19 Ağustos 2019

.

19 Ağustos 2019

a****8

bugüne kadar kullandığım tüm kombilerde sorun yaşadım. Yen evm için kombi tercih ederken o kadar çok araştırdım ki neredeyse uzman oldum bu kombi işinin ustası bence. O kadar sessiz çalşıyorki ilk zamanlar bozuldu zannederek gidip kontrol ediyordum. oturma odasına bile kysan olur yani o derece sessiz.su ısıtması çok etkileyici. sıcak su hacmi ve ısıtma hız-seveyisi olarak resmne üst seviyede. kış modund bir kışımız geçti ama hergün aldığım için memnun kaldığımı belirttim ki ev halkı sıkıldı artık bu durumdan. servi ağı ve marka kalite ile bence tercih etdilmesi gereken bir ürün. sizi yarı yolda brakamayacak bir kombi.

Geri Satıcı Açıklaması

BOSCH Condens 7000i W 24/28 CB 23 Yoğuşmalı Kombi Siyah 24 kW için satıcı açıklaması
(#758635249)
Durum Sıfır
Garanti Süresi 2 yıl - 3 yıl
Garanti Var, Başlamamış
Kata Teslimat Belirtilmemiş
Ücretsiz Kurulum/Montaj Yok
Menşei Türkiye
Kutu Var, Açılmamış
Garanti Tipi İthalatçı Garantili
Renk Beyaz
Bosch Condens 7000i W
Şık, zeki, üstün kaliteli, üstelik ekonomik.

Condens 7000i W Yoğuşmalı Kombi üstün teknolojisiyle evinize ısıtma ve sıcak kullanım suyu sunarken, titanyum cam ön panele sahip, hayranlık veren tasarımı mekanınıza estetik katar.

Kullanıcı avantajları:

▶ 24 kW ısıtma, 28 kW sıcak su kapasitesi ve 30 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi seçenekleri ile farklı büyüklükteki
mekanlara yönelik model alternatifleri
▶ Yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (%109 verim değeri)
▶ Benzersiz titanyum cam ön panel ile şık ve sağlam tasarım
▶ Özel alüminyum-silisyum alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimi ile yakıttan tasarruf
▶ Geniş modülasyon aralığı ile yüksek performanslı ekonomik ısınma
▶ Yüksek verimli yanma sağlayan modülasyonlu fan
▶ 3 yıldız sıcak kullanım suyu konforu
▶ Gelişmiş otomasyon sistemi ve kullanıcı arayüzü
▶ Yeni nesil geniş arka aydınlatmalı LCD ekran ile kolay okunabilme ve modern görünüm
▶ Düşük NOx emisyonu ile çevreci işletim
▶ Pompa ve 3 yollu vana blokaj koruması
▶ Donmaya karşı koruma
▶ Sessiz çalışma
▶ Arıza kodu gösterimi
▶ EMS arayüzü sayesinde yenilikçi sistemlerle uyumlu
▶ On/Off ve modülasyonlu oda kumandaları ile kullanılabilme
▶ 12 lt geniş genleşme tankı hacmi
▶ Yüksek verimlilikli pompa (ErP uyumlu)

Yeni yapılar, modern yaşam alanları için ideal

Condens 7000i W uygun boyutları sayesinde çok az yer kaplar. Cihaz görülebilir şekilde kurulduğunda modern tasarımı ile bakışları üzerinde toplar. Asil siyah ve zarif beyaz renklerde sahip olabileceğiniz Condens 7000i W, kombilerin son derece estetik olabileceğinin en güzel kanıtı.

Kolay kurulum, zamandan tasarruf

Condens 7000i W kolay ve hızla kurularak zamandan tasarruf sağlar. Önemli bileşenlerinin tümüne ön taraftan erişilebildiği için servis ve bakım işlemleri hızlı, kolaydır

Verimli ısı geri kazanımı için Bosch Yoğuşma Teknolojisi

Yoğuşma teknolojisi ısıyı geri kazanmanın son derece ekonomik bir yoludur. Doğalgazın yanması sırasında açığa çıkan atık baca gazı içerisindeki su buharı enerjisinin geri kazanılarak kullanılması ilkesine dayanır. Klasik ısıtma sistemlerinde havaya karışan bu atık enerji, Bosch’un yoğuşma teknolojisi sayesinde geri kazanılarak ısıtma sisteminde kullanılır. Böylece daha az doğalgaz ile daha fazla ısı elde ederek, daha çok tasarruf etmiş olursunuz.

Uyumlu Oda Termostatları

CR10 - CR50 – EasyControl
Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 3.130,31 TL 18.781,88 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
4 4.367,88 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 1.941,28 TL 17.471,52 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 1.941,28 TL 17.471,52 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 3.130,31 TL 18.781,88 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 3.130,31 TL 18.781,88 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
4 4.367,88 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 1.941,28 TL 17.471,52 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 1.941,28 TL 17.471,52 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 3.130,31 TL 18.781,88 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 5.823,84 TL 17.471,52 TL
6 2.911,92 TL 17.471,52 TL
9 2.145,11 TL 19.306,03 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 2.145,11 = 19.306,03 TL

9 Taksit x 2.145,11 = 19.306,03 TL

9 Taksit x 1.941,28 = 17.471,52 TL

9 Taksit x 1.941,28 = 17.471,52 TL

9 Taksit x 2.145,11 = 19.306,03 TL

9 Taksit x 2.145,11 = 19.306,03 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • 2-3 gün içinde kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
2-3 gün içinde kargo
Kargo Şirketleri
Aras Kargo

Bosch Condense 2300i 24/28 C 23 ürününü satan satıcılar

 • safirisi

  17.471,52

  Ücretsiz Kargo

  • İthalatçı Garantili
  • Sıfır Ürün
  • Tüm Türkiye’ ye gönderilir
  • Beyaz
 • safirisi

  23.574,97

  Ücretsiz Kargo

  • İthalatçı Garantili
  • Sıfır Ürün
  • Tüm Türkiye’ ye gönderilir
  • Beyaz
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat

Ürünleri Karşılaştır

Sayfa Başına Dön