GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Samsung Klima

kategorisinde 56 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi klima teknolojisi için arıyorsunuz?

Samsung Klima

Teknoloji devi Samsung, ürettiği klimalar ile ortamlara arzu edilen iklimlendirme koşullarını sunuyor. Yaz aylarında ve sıcak havalarda ortamı serinleten Samsung klima modelleri, kış aylarında ve soğuk havalarda da kullanılan ortamın ısınmasını sağlar. Her mevsim yüksek verimlilikte kullanabileceğiniz Samsung klimalar ile siz de arzuladığınız ortam koşullarına sahip olabilirsiniz. Şıklık ve kalitenin bir arada sunulduğu Samsung klima modelleri zarif detayları ve renk seçenekleri ile her ortama kusursuz bir uyum sağlar. Evde, iş yerleri ve ofis ortamında, dükkan ve kafelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Samsung klima modelleri ihtiyacınıza uygun seçenekleri ile kategorimizde sizleri bekliyor. Siz de ortamınıza ve gereksinimlerinize en uygun Samsun klimayı bulabilmek için hemen sayfamızdaki ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Klima Modelleri

Samsung klima seçenekleri arasında farklı ortam koşullarına uygun alternatifler bulunuyor. Samsung klima modelleri; wind free split klimalar, Premium plus split klimalar, AR35 serisi silver split klimalar, AR5500 serisi split klimalar ve AR5400 serisi split klimalar olarak ayrılıyor. Samsung wind free split klimalar arasında 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU, 9000 BTU kapasiteli seçenekler bulunuyor. Samsung klima 12000 BTU ve 18000 BTU seçenekleri hemen hemen tüm serilerde yer alıyor. Kullanacağınız mekanın büyüklüğüne ve kullanılan coğrafi konuma uygun olarak bu seçeneklerden arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Samsung Klimaların Özellikleri

Üst düzey iklimlendirme teknolojisi ile dizayn edilen Samsung klimalar çevre dostudur. Samsung klimaların öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de çalışırken havada kurutucu bir etki bırakmamasıdır. Bu sayede baş ağrısı, boğaz kuruluğu ve kuru öksürük gibi sağlık problemlerine de yol açmayan Samsung klima modelleri, özellikle çocuklu aileler tarafından da güvenle kullanılabilir. Samsung klima yorumları da incelendiğinde klimaların bir başka öne çıkan özelliklerinin de sessiz çalışıyor olmalarıdır. Samsung klima çeşitleri arasında düşük desibel aralıklarında çalışan ve böylece çalışırken rahatsız edici bir uğultuya sebebiyet vermeyen seçenekler yer alıyor. Özellikle ortamın sessizliğini muhafaza etmek ve klima sesi duymamak isteyenler, klima özelliklerini incelerken bu desibel aralıklarına da dikkat edebilirler. Her ihtiyaca ve her talebe uygun özelliklerle geliştirilen Samsung klima modelleri arasından siz de beğeninize uygun bir ürünü sitemizden kolayca satın alabilirsiniz.

Samsung Klima Fiyatları

Samsung klima modelleri hayli geniş bir yelpazede sunulduğundan evler, ofisler, iş yerleri, kafe ve restoranlar için farklı özelliklerde klima çeşitleri bulmak mümkün. Samsung klima fiyatları modellerin sahip olduğu teknik özelliklere, kapasitesine, enerji sınıfına ve diğer detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Sunduğu üstün teknolojiler ve dayanıklı yapısıyla paranızın karşılığı sonuna kadar almanızı sağlayan Samsung klimalar aynı zamanda uzun ömürlüdür. Yıllar boyunca kullanabileceğiniz Samsung klimalar sayesinde eviniz hayalini kurduğunuz hava koşullarına sahip olacak. Samsung klimaların fiyatlarını sayfamız üzerinden görüntüleyebilir, ürün özelliklerini ise detaylı olarak ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz. Daha fazla klima markası ve modeli için Klima kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.