GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Klima

kategorisinde 496 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Soğutma Kapasitesi Seçiniz. (Hesaplamalar 4 kişi üzerinden yapılmıştır. Her ilave 1 kişi için 600 BTU eklenmelidir.)

  9000 BTU Altı

  Max 15 m2 ve altı odalar için

  9000 BTU - 12000 BTU

  Max 20 m2 ve altı odalar için

  12001 BTU - 18000 BTU

  Max 33 m2 ve altı odalar için

  18001 BTU - 24000 BTU

  Max 45 m2 ve altı odalar için

  24000 BTU üstü

  45 m2 den büyük odalar için

SEG Klima

Isıtma ve soğutma ürünleri arasında yer alan klimalar, özellikle yaz mevsiminde kurtarıcı görevi görüyor. SEG klima modelleri koku ve bakteriye izin vermeyen teknolojisi ile öne çıkan markalar arasında yer alıyor. SEG klima ürünleri ile daima ilk günkü kalite eşliğinde ısıtma ve soğutma işlemlerinizi evinizde ya da işyerinizde gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip markanın klima modellerine sayfamız üzerinden ulaşabilir ve ürünlere GittiGidiyor avantajları ile sahip olabilirsiniz.

SEG Klima ile Eviniz Daima Ferah

SEG klimalar kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan ürünler arasında yer alıyor. SEG klima 12000 modeli, markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra SEG klima 18000 A++ modeli gibi pek çok modeli A+ olmasıyla dikkat çekiyor. Hem çevreyi koruyan hem de serinlemenize yardımcı olan ürünler, enerji tasarrufu sağlıyor. Bunların yanı sıra modern tasarımıyla evinizde veya işyerinizde bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırıyor. SEG klimalarında kullanılan teknolojiler sayesinde, ürünün çalıştırıldığı ortamda kötü koku ve bakteri oluşumlar da engelleniyor. Yapay kokulardan koruyan klima modelleri, bulunduğu alana bahar kokuları getiriyor. SEG klima ürünlerini kullanarak evinizde ya da işyerinizde ferahlığı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

SEG Klima Modellerinin Avantajlı Özellikleri

SEG klima modelleri, kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Örneğin sesli çalışan klima modellerinin aksine, SEG klimaları sessiz mod ile çalışabiliyor ve bu sayede ortamdaki gürültü kirliliğini engelliyor. Bunun yanı sıra markanın klimaları odanızda bulunan partikülleri özel filtresinden geçirerek size sağlıklı bir alan yaratıyor. SEG Inverter klima modelleri, ihtiyacınız olan sıcaklığı ve soğukluğu kısa süre içerisinde eşit bir şekilde ortama dağıtıyor. Ayrıca SEG klima sıcak ayarı yapılmasına da imkan tanıyor. Soğuk hava ayarından sıcak hava ayarına kadar istediğiniz ayarı minimum sürece odanıza sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra duvar tipi SEG klimaları modern tasarımıyla güçlü filtreleri ile bir araya geliyor. SEG salon tipi klimalar ile büyük alanları da kolaylıkla ideal seviyede ısıtabilirsiniz. Eğer nemli bir bölgede bulunuyorsanız ortandaki nemi SEG klimaları ile azaltarak daha konforlu bir alan yaratabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun SEG Klima Fiyatları

SEG klima fiyatları, ürünlerin sahip olduğu tasarım ve özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Markanın klimalarının donanımsal özellikleri ve boyutları ürünlerin fiyatları arasında değişiklik gösterebiliyor. Duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar gibi farklı modeller arasında da fiyat farkı oluşabiliyor. Ayrıca klimalar farklı boyutlarla üretiliyor. Aralarındaki boyut farkı nedeniyle de aralarında fiyat farkı oluşabiliyor. Ürünlerde A++ özellikleri bulunuyor. Bu özellik sayesinde hem bütçenizden tasarruf edebilir hem de çevreyi koruyabilirsiniz. Çeşitli klima aksesuarları kullanarak klimanızı geliştirebilirsiniz. SEG klima modelleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için SEG klima yorum ve tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bütçenize uygun olan diğer markaların klima modelleri için de Klima kategorimize göz atabilirsiniz.