Klimalar

Klima alırken nelere dikkat edilir? Bu sorunun cevabını vermek için önce birkaç konuya açıklık getirmek gerekir. Klimaların sahip olduğu enerji sınıfı karar verirken önem taşır. A, A+, A++, A+++ enerji sınıfına dahil klimalar az enerji harcarlar. Örneğin D enerji sınıfına sahip bir klimada enerji tasarrufu azalır. Farklı bir anlatımla klima çalışmak için daha çok enerji harcar. Klima satın alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise servis ve bakım desteğinin marka tarafından karşılanma koşullarıdır. Bu koşulların klima alınmadan önce okunması, sonradan oluşabilecek olası sorunların kolayca giderilmesinde yardımcı olacaktır. Ayrıca seçtiğiniz klimanın montajının markaya ait olması önem taşır.
 

Klima Fiyatları

Enerji sınıfı A+++ sınıfına doğru yaklaştıkça klimaların fiyatları da artar. Ancak klima fiyatını etkileyen tek unsur klimanızın enerji sınıfı değil, aynı zamanda markasıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen klima markaları arasında, Mitsubishi Klima, Toshiba klima, Daikin klima, Bosch Klima, Samsung Klima, Arçelik Klima ve Baymak klima sayılabilir. Bu ürünlerin farklı fiyat aralıklarında farklı çeşitlerini GittiGidiyor’da bulabilirsiniz. 
 

Klima Kampanyaları

Sizin için uygun klimayı almak için GittiGidiyor’un kampanyalarına göz atmayı unutmayın. Sürpriz kampanyalar sayesinde aradığınız özellikteki klimayı, sezonundan önce uygun fiyatlara satın alabileceğiniz gibi, yaza girerken ve sıcaklar kendini gösterince de uygun fiyatlara bulabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve size özel kampanya fırsatları için hemen GittiGidiyor’a tıklayın. 
Filtreler

Fiyat

En Düşük

-

En Yüksek

Soğutma Kapasitesi

Soğutma Verimliliği

Renk

İç Ünite Ses Gücü

Hava Salınımı

Isıtma Kapasitesi

Isıtma Verimliliği

Kargo Ücreti

Kargo Süresi

Başarılı Satıcı
Günün Fırsatı

Klima

kategorisinde 382 modelde 792 adet ürün bulundu.
Sırala :

Akıllı Sıralama

Klima

aramanızda 382 modelde 792 ürün.
Akıllı Sıralama

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön