GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Arçelik Klima

kategorisinde 39 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Arçelik Klima

Lider beyaz eşya markalarından biri olan Arçelik, klima alanında sunduğu ürünlerle de kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Arçelik klima modelleri hem yazın hem de kışın, ortamın havasını dilediğiniz gibi şekillendirebilmenize yardımcı oluyor. Yaz aylarında serinlemek ve ferahlamak, kış aylarında ise ısınmak ve ortamın havasını yumuşatmak için kullanabileceğiniz Arçelik klimalar, her mekana uyum sağlayacak geniş bir model seçkisi ile beğeninize sunuluyor. Gerek satış sonrası montaj hizmeti gerekse de geniş servis ağı imkanı ile güvenle tercih edebileceğiniz klima markalarından biri olan Arçelik, her ihtiyaca ve her beklentiye uygun klimaları sizlerle buluşturuyor. Yüksek enerji verimliliği sunan ve üstün performans gösteren Arçelik klima modelleri ile siz de ortamın havasını keyfinize göre şekillendirebilirsiniz. Arçelik klima modellerini ve özelliklerini kategorimiz üzerinden hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Arçelik Ev Tipi Klima Modelleri ve Özellikleri

Arçelik klima modelleri arasında her ortama ve her gereksinime uygun bir alternatif bulunuyor. Evlerde ve küçük ofislerde kullanıma uygun Arçelik ev tipi klimalar, bu ortamların iklimlendirilmesi için uygundur. Arçelik ev tipi klima modelleri arasında; 7000 BTU, 9000 BTU, 12000 BTU, 15000 BTU, 18000 BTU ve 24000 BTU gibi farklı ısıtma-soğutma kapasiteleri sunan seçenekler yer alıyor. Arçelik ev tipi klimalar aynı zamanda A, A+ ve A+++ gibi farklı enerji sınıfından seçeneklerle beğeninize sunuluyor. Beyaz, siyah ve gümüş renk seçenekleri bulunan Arçelik klimalar arasından hem evinizin rengine hem de klimayı monte edeceğiniz alanın ölçüsüne uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Arçelik Salon Tipi Klima Modelleri ve Özellikleri

Arçelik klimalar arasında yer alan bir başka model de salon tipi klimalar. Arçelik salon tipi klima modelleri; çok geniş evler, ofisler, mağazalar, dükkanlar, hastaneler, oteller gibi farklı alanlarda kullanmak için ideal seçeneklerdir. 47000 BTU gibi geniş ısıtma ve soğutma kapasiteleri sunan Arçelik salon tipi klima modelleri 4 yönlü otomatik hava kontrolü özelliğine de sahip bulunur. A+, A++ gibi yüksek enerji verimliliği sunan Arçelik salon tipi klimalar; tek tuşla temizleme fonksiyonu, otomatik hava kontrolü, nem alma, hızlı soğutma (Jet Cool), rahat uyku (Sleep Mode) gibi gelişmiş özelliklere sahip bulunur. Arçelik salon tipi klima fiyatları; modelin sahip olduğu özelliklere ve kapasitesine bağlı olarak farklılık gösterir. Arçelik salon tipi ve diğer klima modellerinin fiyatlarını detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Arçelik Mobil Portatif Klima Modelleri ve Özellikleri

Arçelik mobil klima modelleri, kolayca taşınabilmeleri ve her mekana uyum sağlayabilmeleri özellikleri ile bilinir. Bu yüzden Arçelik portatif klima ismiyle de bilinen bu modeller; evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda ve toplantı salonu gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kolay dış ünitesi ve ayarlanabilir sıcaklık değerleri ile pratik bir klima alternatifi olan bu modeller 11400 BTU, 9000 BTU gibi kapasitelerle beğeninize sunulur. 2 yönlü otomatik hava kontrolü, A+ ve A++ enerji verimliliği, nem alma özelliği, LED gösterge, rahat uyku modu gibi özelliklerle gelen Arçelik mobil portatif klima modellerini detaylı olarak kategorimizden inceleyebilirsiniz. Arçelik klima fiyatlarını da görüntüleyebileceğiniz kategorimizde her bütçeye uygun bir alternatif bulunuyor. Arçelik markasının yanı sıra farklı markaların da klimalarına göz atmak isterseniz Klima kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın!