GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kaşkar Vantilatör

kategorisinde 33 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kaşkar Vantilatör

Sıcak yaz aylarında evinizi serinletecek bir vantilatör arayışınız varsa, Kaşkar markasını deneyebilirsiniz. Özellikle tavan vantilatörü modelleri ile ön plana çıkan Kaşkar vantilatör markası, birbirinden kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünleri ile GittiGidiyor'da sizi bekliyor. Hem ev tipi hem sanayi tipi vantilatör çeşitleri için Kaşkar markasını tercih edebilirsiniz.

Kaşkar Pervaneli Vantilatör Modelleri

Kaşkar, özellikle profesyonel kullanım amaçlı pervane ve vantilatör modelleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. Ofis, kafe, restoran ve benzeri işletmeler için güçlü ve dayanıklı vantilatör modelleri üreten Kaşkar, ürünleri ile hem işletme sahiplerinin hem de müşterilerinin beğenisini topluyor. Kaşkar Taflan vantilatör modelleri, ayaklı ve duvar tipi olmak üzere farklı seçeneklerde tüketici beğenisine sunuluyor. Ayaklı modellerde kolay montaj özelliği ve dilediğiniz zaman yerini değiştirebilme fonksiyonu ön plana çıkıyor. Ayaklı Kaşkar vantilatör modellerini dilediğiniz zaman dilediğiniz odaya götürebilir, serinliğin tadını her koşulda ve her yerde çıkarabilirsiniz. Sanayi tipi Kaşkar vantilatör çeşitleri, güçlü Watt özellikleri ve sağlam yapıları ile uzun süreli bir kullanım vadediyor. Bu vantilatörleri işletmenizde uzun yıllar boyu kullanabilir ve maksimum randıman alabilirsiniz. Duvar tipi Kaşkar vantilatör tercih ettiğinizde ürünü mekanın stratejik bir konumuna monte ederek etraflıca bir serinlik sağlayabilir, aynı zamanda da yerden tasarruf edebilirsiniz.

Kaşkar Tavan Vantilatör Modelleri

Kaşkar markası ayaklı ve duvar tipi vantilatörlerinin yanı sıra tavan vantilatör modelleri ile de adından söz ettiriyor. Markanın pek çok farklı renkte, modelde ve tasarımda tavan vantilatörü bulunuyor. Kaşkar tavan vantilatör modelleri, bir yandan azami oranda serinlik sağlarken diğer yandan yerleştirildiği odaya retro bir hava katıyor. Şık ve estetik görünümleriyle Kaşkar tavan vantilatör lambalı olarak da beğeninize sunuluyor. Bu modeller sayesinde hem sıcaklardan etkilenmiyor, hem de odanızda aydınlatma çözümünü gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Beyaz, siyah ve çok renkli modellerin yanı sıra Kaşkar tavan vantilatörleri aynı zamanda ahşap renkli olarak da satışa sunuluyor. Bu modeller, özellikle mekanda vintage ve bohem bir hava yaratmak isteyenler için ideal bir seçim oluyor. Çoğu Kaşkar vantilatör modeli, kumandalı olarak üretildiği için kullanım açısından da büyük kolaylık sağlıyor. 4 kanatlı ya da 6 kanatlı tavan vantilatörü çeşitleri arasından ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir model seçiminde bulunmanız mümkün. Eğer siz de aynı anda hem aydınlatma hem serinleme çözümüne sahip olmak istiyorsanız, Kaşkar'ın tavan vantilatör modellerini inceleyerek hemen bir seçim yapabilirsiniz.

Kaşkar Vantilatör Fiyatları

Söz konusu Kaşkar vantilatör fiyatları olduğu zaman farklı aralıklarda ürünlerle karşılaşmak mümkün oluyor. Ayaklı ya da duvar tipi Kaşkar pervane modelleri, tavan tipi vantilatörlere göre daha uygun fiyat aralıklarında beğeninize sunuluyor. Siz de bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bir Kaşkar vantilatör seçimi yapabilirsiniz. Satın alma yapmadan önce Kaşkar tavan vantilatörü yorumlarını okuyarak ürünler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Fiyatları etkileyen faktörler arasında üretimde kullanılan malzeme, ürünün Watt değeri, serinletme kademeleri sayısı ve tasarımı ön planda bulunuyor. Dilerseniz çok renkli ve aydınlatmalı bir Kaşkar tavan vantilatörü satın alarak çocuğunuzun odasına renk katabilir, dilerseniz ahşap tasarımlı ve 6 kanatlı bir tavan pervanesi temin ederek salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Serinletirken şıklık ve kullanışlılık vadeden Kaşkar vantilatör modelleri, GittiGidiyor ayrıcalıklarıyla burada sizleri bekliyor. Daha fazla vantilatör modeli için Vantilatör kategorimizi ziyaret edebilir, tüm ısıtma ve soğutma çözümleri için ise bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.