Sepet

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

irembicer630872

26/11/2020

süper

İyi düşünülmüş çok başarılı bir cihaz ben bu cihazı ofisim için almıştım malum korona var ofise giren çıkan çok kişi oluyor ama kimse yokken de maskesiz durmaya içim rahat etmiyordu o yüzden böyle bir çözüm düşündüm belki virüsler için bir çözüm değildir ama yine de kullanmaya başladığımdan beri resmen baş ağrılarım azaldı ya önceden işten gelirdim özellikle yatarken kafam zonklardı yani. Neyse baktım güzel cihaz kullanması güzel ve şık duruyor çok yer kaplamıyor her şeyinin kontrolünü telefondan yapabiliyorsun falan ben bu cihazı çok beğendim ve bir tane de evime yatak odasına aldım artık daha zinde uyanıyorum daha rahat uyuyorum özellikle kışın çok iyi olacağını düşünüyorm malum yatarken cam pencere açamayacaz o yüzden bence sağlıklı uyku için harika bir şey olacak çok teşekkürler xiaomi. Düşünen herkese tavsiye ederim aklınızda bir şüphe olmasın bence düşünmeden alın

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

gdmrlgdmrl

19/11/2020

süper

19/11/2020

gdmrlgdmrl

Bu markanın mağazasına gezdiğimde bunun hakkında oldukça fazla bilgilendirme aldım. Sonra internetten araştırdığımda fiyat performans olarak değerlendirdiğimizde hava temizleyicileri arasında en uygun fiyatlı olduğunu gördüm. Kullananların yorumlarını okudum ve aklındaki inceleme videolarını izledim. Gerçekten alınabilecek en kaliteli ve en uygun hava temizleyicilerinden bir tanesidir. Sipariş verdikten 2 gün sonra elime ulaştı gerçekten kargosu çok hızlıdır. Denemeye başladıktan sonra farkedilir bir şekilde odanın içindeki temiz havayı hissedebiliyorsunuz. İyikide almışım diyorum gerçekten evin içi daha da temiz olduğunu hissedebiliyorum. Almak isteyenlere de tavsiye ederim ben çok memnun kaldım. İnanın bu fiyata daha kaliteli cihaz biraz zor buluruz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

cc_26

22/07/2020

Güzel Cihaz

Yorum sahibi ürünü satın aldı

22/07/2020

cc_26

Otomatik ve gece modunda oldukça sessiz, otomatik modda neredeyse hiç ses çıkmıyor.Toz, polen alerjisi olanlar ve evde evcil hayvan besleyenler bilhassa köpekler için oldukça faydalı bir cihaz.Kullanımı son derece basit cep telefonu üzerinden de kontrol edilebilmesi en büyük artısı.Uzun süre kapalı kalan bir eve tatil dönüşü tertemiz bir hava sizi karşılıyor. Kullanıcı modunda cihaz etkisini daha fazla hissettiriyor, kapalı bir odada 10 dk. çalışması bile fark yaratıyor.

Kullanıcı modunda en yüksek seviyede bile çalıştırdığınızda yerde bulunan evcil hayvan tüylerini maalesef çekemiyor, havada olmaları gerekli alt kısımlardan da hava emişi olmalıydı.Kanımca içerisinde oda parfümü konulabilecek bir bölüm olsaydı çok iyi olurdu.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: newcep (15980)

uraz00003

17/02/2020

Güzel ürün

Yorum sahibi ürünü satın aldı

17/02/2020

uraz00003

Ürün gerçekten çok güzel otomatik A modunda eğer kirlilik tespit ederse çalışmaya başlıyor. Önde ki Pm değeri artıyor. Manuel modda telefondan ayar yapıp tam kapasite çalıştırdığınızda odadaki kötü kokuyu alması gerçekten güzel.

Otomatik modda eviniz çok temizse yavaş çalışıyor yada ben çözemedim, manuelde telefondan kendim ayarlıyorum. Gayet güzel

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

umranegeli757122

30/11/2020

harika

Eşimin alerjik astımı var. Çok aşırı değil ama zorluk çekebliyor bazen bu sebeple almaya karar vermiştik. 3 4 kere kullanma şansımız oldu bu yorumdan önce buna dayanarak diyebilriim ki eşimin öksürüğünde gözle görülür derecede azalma oldu. Nefes darlığı çekmiyor. Filtresi uzun süre dayanak gibi duruyor. Kaliteli bir filtresi var belli. Hiç ses çıkarmıyor. Kullanımı kolay bir ürün. Çok menun kaldık biz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

suleyman599

07/11/2020

Beklentimi karşıladı

Yorum sahibi ürünü satın aldı

07/11/2020

suleyman599

Ben Pro ve 3H modeli arasında kalmıştım ancak salonum geniş olduğu için pro modeli tercih ettim. Ürünle birlikte gelen filtre gerçek hepa değil ancak ürün işini gayet iyi bir şekilde yapıyor. Mi home uygulamasına bağlamakta bir sıkıntı yaşamadım. Benim bulunduğum şehrin hava kalitesi çok kötü olduğu için aldım ancak bu ürünü araştırırken evimin havası değişti gibi çok yorum gördüm buna kesinlikle katılmıyorum. Eğer evin içerisinde sigara içilmiyor ve hava kalitesi normal değerlerde olan bir yerde yaşıyorsanız bence almayın. Alerjisi olanlar için ise sonuç tamamen kişisel olacaktır.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

erdostg

20/11/2020

Yorum sahibi ürünü satın aldı

20/11/2020

erdostg

İşini iyi yapıyor. Mi home uygulamasıyla uzaktan kontrol edilebilmesi güzel bir özellik

Üzerinde gelen filtre xiaomi nin ekonomik tip filtresi. 3h modelindeki gibi true hepa filtre değil

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

fikriada

13/02/2020

xiaomi harika

13/02/2020

fikriada

Çala şu markaya tamamen alıştım tüm ürünleri harika hele alerji olanlar. Normalde klimayı açık oturunca 1 saat sonra gözlerim kaşınmaya başlar ve değişik bir rahatsızlık hiseriroyprdı baş arısı da hafif. Bu ürünü kullandıktan sonra herhangi bir sorun kalmadı havayı çok iti temizliyor aşırı memnunun bunun antibakteriyal mor filitresi var onurda aldım kesinlikle imkanı olan kulanmalı. Satıcı çok ilgili her konuda Yardımcı oluyorlar teşekkürler

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

amet148

18/04/2020

Çok kaliteli

Yorum sahibi ürünü satın aldı

18/04/2020

amet148

Ürün gerçekten işini çok iyi yapıyor, 7/24 çalıştırdığım için sadece gece modunda kullanıyorum ve özellikle dışardan eve girince çok ferah ve temiz bir hava sizi karşılıyor. App üzerinden kontrol çok kolay aktif olarak evin sıcaklık,nem ve hava kalitesini görüntüleyebiliyorsunuz.

Filtresini bulmak sıkıntı olacak gibi duruyor.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Satıcı: yeni-yeni (405)

ruyaekici298138

21/10/2020

gzl

Ters dubleks evimde alt katta kullanıyorum hem rutubeti hem nemi alıyor hem de içerdeki havayı temizliyor gerçekten özellikle alt katlarda kullanılması gereken bir ürün

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Sayfa Başına Dön