GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Inform

markasında 115 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Inform çevre dostu kesintisiz enerji ihtiyacı için sunduğu çözümler ile günlük hayatınızdaki elektronik cihaz kullanımını daha konforlu hâle getiriyor. Uzun yıllardır sektörün güvenilir çözümlerini sunan marka, güç kaynağı ve kesintisiz enerji söz konusu olduğunda akla ilk gelenlerden biri. Inform güç kaynağı ve regülatör ürünleri sunduğu çözümler sayesinde evlerden ofislere, endüstriyel işletmelerden medikal iş ortamlarına kadar geniş bir kesme hitap ediyor. Siz de kategorimizde hemen alışverişe başlayarak markanın güç kaynağı çözümlerine bedava kargo gibi fırsatlar ile ulaşabilirsiniz.

Ev & Ofis Tipi Inform Güç Kaynağı Ürünleri

Inform UPS, yani güç kaynağı ürünleri küçük ya da büyük çaplı pek çok mekanın ihtiyacına göre geniş bir yelpazede hareket ediyor. Örnek vermek gerekirse markanın ev ve ofisler için tasarladığı UPS ürünleri arasından beklentilerinizi boşa çıkarmayacak bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Kullanımı kolay LCD gösterge sistemine sahip olan bu tip güç kaynakları, derin deşarj koruması ile de son derece güvenli. Kısa devre ve aşırı yüke karşı da koruma sağlayan ev tipi & ofis tipi Inform güç kaynakları sayesinde kesintisiz elektrik kullanımını günlük hayatınızın merkezine yerleştirebilirsiniz. Özellikle sık sık elektriğin kesildiği muhitlerde yaşayanlar ya da saniyelerin dahi çokça önemli olduğu iş ortamlarında bu ürünler ciddi ölçüde avantaj sunuyor. Saf sinüs dalga çıkışına sahip Inform kesintisiz güç kaynağı ürünleri de herhangi bir kritik yükte son derece güvenli bir kullanım sağlıyor. Kompakt boyutu ve hafifliği ile de kolayca taşınabilen bu ürünler, durum uyarısından kısa devre ve aşırı yük korumalarına kadar emniyeti her zaman önceliyor.

Endüstriyel Alanlara Özgü Inform UPS Ürünleri

Marka, sunduğu kesintisiz güç kaynağı çözümlerinde yalnızca evlere, ofislere değil daha büyük alanlara, endüstriyel bölgelere de hitap ediyor. IGBT doğrultucuya, IGBT Inverter sistemine sahip UPS modelleri bunlardan biri. 3 faz giriş ve 1 faz çıkış ile donatılan bu tip güç kaynakları jeneratör ile uyumlu çalışabilmesi sayesinde de çifte avantaj kazandırıyor. Ayrıca paralellenebilme özelliği, bu cihazlara yedekleme ve güç artırımı da sağlıyor. 3 faz giriş ve 3 faz çıkışa sahip endüstriyel Inform güç kaynakları da bulunuyor. 10 - 15 - 20 kVa'da ayarlanabilir akü miktarı ile son derece kompakt bir versiyona sahip olan bu ürünler de %100'e yakın verimliliği ile müthiş bir endüstriyel çözüm sunuyor. Inform güç kaynağı fiyatları da bu geniş ürün yelpazesine göre değişebiliyor. Örneğin, medikal çözümler için sunulan ürünler de Inform UPS fiyatlarını etkileyebiliyor. Gerçek sinüs dalga çıkışlı çift çevirim teknolojisine sahip bu ürünler, enerji koruma modu ile de verimliliği artırıyor.

Inform Regülatör Modelleri

Inform regülatör modelleri de otomatik ve dijital voltaj özelliklerine sahip çeşitli tasarımlar sunuyor. Örneğin, dijital otomatik voltaj regülatörü mikroişlemci kontrollü dijital kontrol ünitesi sayesinde hızlıca regülasyon sağlıyor. Tüm modellerde yüksek verim vadetmesiyle de bu modeller takdir topluyor. Kısa devre koruması bu regülatörlerde de mevcutken otomatik voltajlı modeller de benzer koruma ve güvenlik önlemleri alınıyor. Kolay kurulum ve kullanımı ile çalışmaya hemen hazır hâle gelen bu ürünler, Servo motor kontrollü teknolojiye sahip. Üstelik gerilim değişikliklerine hızlı yanıt verebilmesi de bu otomatik voltajlı regülatörlerin çokça tercih edilmesini sağlıyor. Siz de Inform güç kaynağı ve regülatör ürünlerini kategorilerimizde bulabilir ve bedava kargo gibi fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz. Dilerseniz, markanın ürünlerinin de dahil olduğu bir üst kategori için Çevre Birimleri sayfamızı da inceleyebilirsiniz.