GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Diğer İçecekler

kategorisinde 2266 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Diğer İçecekler

Diğer içecekler kategorisi; meyve ve sebze suları, bitki suları, çok çeşitli bitki çayları, meyve ve sebze özleri, enerji içecekleri, şerbetler, tek içimlik toz içecekler, özel kahve ve çikolatalar, konsantre şerbetler ve ekstraktlar içeriyor. Tüm bu seçenekler dışında, çeşitli kürler, şuruplar ve tohum çayları da bulunabiliyor. Hem ev tipi kullanımlar için hem de işletmeler için içecek çeşitliliğinde çok sayıda alternatif yaratan ürünler, yeni lezzetlerle tanışmanıza da zemin hazırlıyor.

Farklı İçecek Tatlarıyla Buluşun

Diğer İçecekler

Kategori içerisinde kekik, hayıt otu, papatya, ısırgan, karabaş, funda, çakşır otu gibi bitkilerin özel olarak hazırlanmış olan sularını görebilir, birbirinden güzel faydaları bulunan bu içecekleri keşfederek farklı tatlar deneyebilirsiniz. Bitki suları damıtma yöntemiyle ya da demleme yöntemiyle elde edilmiş olabilir. Ürün açıklamalarından yöntemler konusunda fikir edinebilirsiniz. Bitki sularının dışında daha önce denemediğiniz meyvelerin nektarlarına da ulaşabilirsiniz. Gilaburu nektarı, demirhindi şerbeti, enginar suyu, çam çırası suyu, nane limon çayı, kivi çayı gibi seçenekleri de kategori içerisinde görebilirsiniz.

Diğer İçecekler: Sıcak ve Soğuk Alternatifler

Diğer İçecekler

Diğer içecekler arasında bulunan sıcak içecek çeşitleri, yüzlerce farklı bitki çayını ve kahve seçeneğini bir araya getiriyor. Gold kahve türleri, toz salep, kayısı çayı, form çayları, kış çayı, karışık bitki çayları, tarçın çayı, yeşilçay, zencefil çayı, bamya çiçeği çayı, Kombuça içeceği, biberiye çayı ve diğer bitkilerden elde edilen çok çeşitli çay seçeneklerine yer veriliyor. Soğuk içecek alternatifleri arasında ise şerbet çeşitleri ve karışık meyve özü şerbetleri, nektarlar, enerji içecekleri, diğer asitli soğuk içecekler bulunuyor. Eğer siz de ikramlarınıza farklı lezzetler eklemek istiyorsanız, bu yeni lezzetleri değerlendirebilir, sağlığınızı destekleyen içecek markaları ile hemen tanışabilirsiniz.

Bağışıklık Destekleyen Ürünleri Keşfedin

Diğer İçecekler

Diğer içecekler kategorisinde bağışıklık desteklemek üzere hazırlanan vitamin ve mineral tabletleri, bitki ekstraktları, kapsüller ve keçiboynuzu özü gibi tıbbi destek ürünleri de bulunuyor. Ancak bu ürünlerin her birinin doktor önerisiyle birlikte kullanılması tavsiye ediliyor. Ürünler arasında propolis, Omega-3, bitki özleri, çörekotu yağı gibi çeşitli yağ türleri ve diğer bağışıklık destekleyici ürünler de görülebiliyor. Özellikle kronik bir rahatsızlığınız bulunuyorsa ürünleri kullanmadan önce doktor onayı almanız önem taşıyor. Bununla birlikte bazı bağışıklık destekleyici ürünler kullanmak için herhangi bir tıbbi destek almaya gerek kalmıyor. Ürünlerin kullanımı için ise ürün açıklamalarını ve ürünlerin üzerinde bulunan etiket talimatlarını takip etmek yeterli olabiliyor. Tüm içecekler için İçecek, tüm gıda ürünleri için Gıda kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Satın Almadan Önce

  • Ekstrakt ibaresi bulunan ürünler, özel ekstraksiyon yöntemleri uygulanarak elde edilen bitki özleridir. Bu ürünler, bitkilerin tüm faydalarını içerebilir.
  • Ekstrakt ibareli ürünler, uzun uğraşlar sonucu üretilir ve içerisinde bitkilerin çiçekleri, yaprakları, meyveleri, çekirdekleri gibi atık bölümleri bulunmaz.
  • Ürünler arasında bulunan bitki çayı ve form çaylarını değerlendirerek diyetinizi destekleyebilir, formda kalabilirsiniz.
  • Çoklu paketler halinde satılan ürünleri tercih ederek ekonomik kullanım süreçleri yaşayabilirsiniz.
  • Kategori içerisinde bulunan lohusa şerbetlerini anne sütünü artırmak için kullanabilir, geleneksel olarak doğum için gelen ziyaretçilerinize ikram edebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Eğer bitkilere karşı herhangi bir alerji durumu yaşıyorsanız, bitki kökenli içecekleri doktorunuza ya da eczacınıza danışmadan kullanmanız önerilmez.
  • Kategori içerisinde bulunan propolis damlası ve diğer bağışıklık destekleyici ürünleri, özellikle hamileyseniz ya da emzirme dönemindeyseniz doktorunuza danışmadan tüketmeniz tavsiye edilmez.
  • Propolis, bebekler için zararlı bir maddedir. Bebeklerin tüketmesi kesinlikle uygun değildir.
  • Kategori içerisinde bulunan konsantre ürünler çoğaltılarak kullanılabilir. Ürün açıklamasındaki talimatlara uyarak çoğaltabilirsiniz.
  • Bazı ürünler 6'lı, 12'li gibi paketler halinde satışa sunulur ve içecek fiyatları buna göre belirtilmiştir. Açıklamaları gözden geçirebilirsiniz.