GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

İçecek

kategorisinde 16866 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

İçecek

Siyah çay ve yeşil çay gibi sıcak içecek çeşitleri, günün her saatinde tüketebilmeniz için uygundur. Geleneksel şekilde demleyerek içebileceğiniz siyah çaylar demleme kolaylığı elde etmenizi sağlar. Poşet çay olarak hazırlanan ürünleri tercih ederek, su oranına uygun miktarda çay kullanarak demleme gerçekleştirebilirsiniz. İçecek markaları bitki çaylarıyla da dikkat çeker. Ihlamur çayları süzen poşetlerde paketlenerek pratik bir şekilde demleyebilmeniz için idealdir. Kuşburnu ve ada çayı gibi içecekler de mutfağınızda yer verebileceğiniz sıcak içecekler arasındadır. Bitki çaylarını ofisinizde kısa sürede sıcak içecek hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Farklı ağrılıklara sahip olan çaylar, içecek fiyatları açısından bütçeniz için en uygun ürünleri sipariş edebilmenize olanak tanır.

Lezzetli Sıcak ve Soğuk İçecek Çeşitleri

İçecek

Gün içerisinde sıcak içecek tüketmeyi seven kullanıcılar için üretilen birçok ürün bulunur. Kahve çeşitleri geleneksel Türk kahvesinin yanı sıra filtre kahveleri de içerir. Evinizde veya ofisinizde misafirlerinizi ağırlarken onlara Türk kahvesi ikram edebilirsiniz. Özenle öğütülen Türk kahveleri hava almayacak şekilde paketlenir. Tazeliklerini uzun süre koruyan kahveleri bol köpüklü ve şekerli şekilde hazırlayarak misafirlerinize sunabilirsiniz. Arabica kahvelerin yanı sıra Kolombiya kahveleri ve Etiyopya kahveleri de bulunur. Filtre kahve olarak hazırlayabileceğiniz bu ürünler ağız tadınıza uygun aromalara sahiptir. Filtre kahvenizi filtreye döktükten sonra ürünün paketini sıkıca sararak tazeliğini koruyabilirsiniz. Teneke kutuda yer alan filtre kahveler kapak aracılığıyla kapatabilmeniz için uygundur.

Besleyici Meyve Sularıyla Kahvaltılarınızı Zenginleştirin

İçecek

Kahvaltı saatlerinde içebileceğiniz meyve suları oldukça besleyicidir. Meyve parçacıklarını içeren taze meyve sularının yanı sıra iyice ezilmiş meyvelerden oluşan içecekler bulunur. Portakal suları C vitamini yönünden son derece zengindir. Hem kahvaltı yaparken hem de gün içerisinde keyifle tüketebileceğiniz meyve suyu çeşitleri arasında vişne suları da vardır. Bağışıklık sistemini güçlendiren vişne suları mayhoş tatlarıyla damakta leziz bir iz bırakmayı başarır. Hoş kokularıyla iştah açan şeftali sularına da sofralarınızda yer verebilirsiniz. Buzdolabınızda şeftali suyu bulundurmanız şeftalinin sindirim sistemine olan faydalarından yararlanmanıza olanak tanır. Meyve sularını, paketlerinde belirtilen son tüketim tarihine uygun şekilde tüketmeniz gerekir.

İçecek İhtiyaçlarınızı Lezzetli Şekilde Karşılayın

İçecek

Doğal kaynak suyu markaları farklı kaynaklardan çıkardıkları sularla kullanıcılarına hizmet verir. Bu markaların güvenli şekilde paketlediği sular elde taşımanız için uygundur. Büyük boy su şişelerini evinizde uzun süreli şekilde de kullanabilirsiniz. Evinizde hazırlayabileceğiniz kokteyllere su katmanız daha lezzetli içecekler elde edebilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kokteyl şurupları ile de kokteyllerinize aromatik tatlar katabilirsiniz. Partilerde ve kutlamalarda kullanabileceğiniz birçok soğuk içecek bulunur. Bu içecekler arasındaki maden suları mineral açısından oldukça zengindir. Gazlı içecek çeşitleri içerisinden satın alabileceğiniz kolalar şekerli ve şekersiz ürünleri içerir. Yemeklerden sonra da leziz kolaları içerek serinleyebilirsiniz. Günlük içecekler arasındaki kolalar, gün içerisinde ferahlayabilmeniz için uygundur. Tüm gıda ürünleri için Gıda kategorimizi ziyaret edebilir, daha fazla Süpermarket ürün çeşidini Süpermarket kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kullanım Avantajları

  • Sıcak ve soğuk içecekler su ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için idealdir.
  • Kola, çay gibi ürünlerle beraber çeşitli atıştırmalıkları tüketebilirsiniz.
  • Meyve suları pratik kapaklara sahip paketleriyle bardağınıza kolayca dökebilmeniz için uygundur.
  • Toz çikolataları sıcak su ile buluşturarak kış aylarında içinizi ısıtabilirsiniz.
  • Sıcak su karıştırarak içebileceğiniz salep tozları, soğuk havalarda boğazınızı yumuşatmanıza yardımcı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Çayınızın demlenmesini bekledikten sonra sıcak içeceğinizi tüketebilirsiniz.
  • Türk kahvesi hazırlarken içeceğinizi karıştırmaya özen göstermeniz gerekir.
  • Gazlı içecekleri soğuk olarak tüketmeniz daha lezzetli bir içim gerçekleştirebilmenizi sağlar.
  • Meyve sularını bardağınıza dökmeden önce kutularında çalkalayabilirsiniz.
  • Dökme çay kullanırken ölçüyü kaçırmamak için kaşıklarınızla ayarlama yapmanız gerekir.